Skocz do zawartości


Zdjęcie

2 trening na klate lub pompki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Josh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

2 trening na klate lub pompki
Witam. Więc tak , ćwicze 4 razy w tygodniu , przeważnie poniedziałek - klata , wtorek- barki , środa wolne, czwartek - biceps , triceps , piatek -plecy. Moje pytanie czy warto dorzucać 2 trening na klate bo pod koniec tygodnia juz czuje że jest miekka . Jeśli warto to jak to podzielić , napewno muszą być inne ćwiczenia, a może normalnie zrobić klate na siłowni w poniedziałek a w piatek lub sobote pompki w domu?? Nigdy nie robiłem pompek ale ostatnio spróbowałem i wchodzą super na klate i całe ręce sie pompują ja diabli. Więc jak??
  • 0

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 trening na klate lub pompki
wszystko zależy jaką intensywność narzucisz na trening klatki, jeśli będzie niska ( okres regeneracji gdzieś 3-4dni) to możesz działać 2x. Chyba że będziesz robił raz góre a drugi dół, ale nie wiem czy to ma sens, mi tam zupełnie raz per/weeks wystarcza :P
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 trening na klate lub pompki
jezeli chcialbys robic ja 2x w tygodniu to musisz zadbac o to by na treningu nie wykonywac wiecej niz 9 serii na klatke i najlepiej rozlozyc to poniedzialek oraz czwartek i polaczyc z partami ktore pracuja przy klacie by ich pozniej zbytnio nie katowac na innych treningach typu klatka + przody i boki barkow,klatka + triceps
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Josh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 trening na klate lub pompki
sęk w tym że zawsze robiłem na jednym treningu klate na lawce prostej + górną ale nigdy nie robiłem dolnej i teraz to widać , chce wlączyć tez dolną klatke ale na jednym treningu chyba nie da rady - za duzo seri, no i nie wiem czy robić po prostu na zmiane że jeden tydzień robie prostą + górną , a innym razem prostą + dolną czy może lepiej rozbić klate na dwa dni. Zawsze można też zrobić np wyciskanie sztangi na ławce prostej + sztanga lub hantle na góre klaty i trzecie ćwiczenie bardziej skierowane na dół czyli np pomki na poręczach lub przenosy za głowe (bo raczej bez sensu robić 3 ćwiczenia na wyciskanie)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 trening na klate lub pompki
mysle ze 3 cwiczenia na klate z uzyciem sztangi to za duzo dlatego przewaznie robi sie plaska + jakis skosik, mozesz pojechac systemem np 2 tyg plaska + skos gora i potem zmiana na dol albo calkowicie odpuscic sobie plaska czy skos gorny jezeli te partie masz dobrze rozwiniete ja osobiscie plaskiej kiedys nie cwiczylem kilka miesiecy i moj trening to byl skos w dol i potem w gore,rozpietki na plaskiej i przenoszenie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Josh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 trening na klate lub pompki
Joks wielkie dzięki , trening będę co jakiś czas zmieniał tak jak mówisz dzięki za fachowe porady teraz już wszystko wiem
  • 0

sirLucas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mieleszyn
  • Zainteresowania:rekreacja, elektronika, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 trening na klate lub pompki
zależy bo jeżeli będziesz jechał ostro to na przyrost nie licz...
  • 0
Dużym w życiu lepiej...
Luty-Marzec ... miesiąc ciężkiej pracy i oby owocnej...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024