Skocz do zawartości


Zdjęcie

wzrost


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

wzrost
mam pytanko o wzrost czytalem na tym forum ze jak sie zle wykonuje cwiczenia to sie nie rosnie?? prosze o szybkie wypowiedzi z gory thx
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
nawet jak źle wykonujesz ćwiczenia to tez rośniesz!! Chodź w mniejszym stopniu niż byś je wykonywał poprawnie!! niektórzy sa takie asy że nałoża sobie jak najwiećej obciążenia np na bika zeby sie pochwalic a ruszają łokciami i sie bujają czyli zarzucają ciężąr całym ciałem :kwasny: :kwasny: żalll.... :wstyd: :wstyd:

pey
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:masa.bo.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
spoko bez obaw...dojdziesz do perfekcji! Poczytaj więcej o prawidłowym wykonywaniu konkretnych ćwiczeń...
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

sirLucas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mieleszyn
  • Zainteresowania:rekreacja, elektronika, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
o ile wiem to wykonywanie ćwiczeń działa wręcz odwrotnie niż mówisz
napewno nie polecam picia kawy a nie przyjmowania kofeiny pod innymi postaciami, i zbytniego obciążania kręgosłupa tak poza tym to myśle, że nie...
i nie strasz mnie!! :P
pozdro
  • 0
Dużym w życiu lepiej...
Luty-Marzec ... miesiąc ciężkiej pracy i oby owocnej...

kolo85
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost

nawet jak źle wykonujesz ćwiczenia to tez rośniesz!! Chodź w mniejszym stopniu niż byś je wykonywał poprawnie!! niektórzy sa takie asy że nałoża sobie jak najwiećej obciążenia np na bika zeby sie pochwalic a ruszają łokciami i sie bujają czyli zarzucają ciężąr całym ciałem :kwasny: :kwasny: żalll.... :wstyd: :wstyd:


hehehe,to mi sie przypomina jak koleś u mnie targał rekord na bicka,sztanga leżała na ziemi a on prosto z ziemi sobie ją zarzucał na bica i niby że to podniósł-szczegół,że przy zamachu wyginał sie do tyłu jak struna i leciał z tym cieżarem metr do tyłu :rotfl:
A potem wielki kozak,że ciśnie 50 na bica...żal

albo arnoldki-typek tak usiadł na krześle,że powiedziałbyś ze to wyciskanie sztangielek na skosie a nie żadne arnoldki:rotfl:
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
tez znam takich ziomków... to jest porazka lepiej robić mniejszym ciężarem le z jak najlepszą dokładnościa niz machac huj wie jakim ciezarem bez sensu np zarzucając go na siebie.... ludzią którzy ćwiczą jakiś czas i sie znają co nie co na treningu takim czyms nie zaimponujecie chlopaki wręcz przeciwnie ośmieszycie sie



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024