Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polaczenie dwoch stakow... ktora opcja nalepsza??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Polaczenie dwoch stakow... ktora opcja nalepsza??
ale ja wiele razy slyszalem ze najwazniejsza jest porcja PO treningu... a Ty JOKS nie bierzesz tego rodzaju odzywek po treningu?? A moze brac jedna porcje cell pumpa przed i jedna po czy raczej nie :kwasny: bo na puszce jest napisane aby byl 7 godzinny odstep czasu miedzy dawkami...
  • 0
wracamy do żywych...

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polaczenie dwoch stakow... ktora opcja nalepsza??
stosowalem w zyciu kilka stackow i wszystko stosowalem roznie :) podczas jednych cykli nawet raz w tygodniu zmienialem kilka razy dawkowanie raz przed treningiem i po,raz z samego rana i przed treningiem a wszystko dlatego ze niektore partie robie na innych silowniach i czasami powrot z jednej zajmowal mi 40 min a czasami 10 min wiec mijalo sie to z celem zebym bral po treningu stacka 40 min jak wroce do domu wolalem zjesc posilek :rotfl: i dlatego bralem wtedy rano i przed wyjsciem z domu i efekty koncowe byly takie same a dla mnie poprostu pompa byla wieksza i latwiej ze stosowaniem bo porcje przed bralem bedac w domu jeszcze i pewnie dlatego pompa byla bardziej odczuwalna i sila bo bylem juz po 2 porcjach :hyhy: takze akurat u mnie jest taki system stosowania, jezeli masz mozliwosc wziecia po treningu to mozesz tak stosowac mi poprostu jest wygodniej rano i przed bo wtedy w domu moge odrazu cos zjesc po powrocie ;) a nie odczekiwac az sie kreta wchlonie czy inna odzywka
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Polaczenie dwoch stakow... ktora opcja nalepsza??
Jeżeli chodzi o stack to lepiej brać przed, bo wykorzysta się go więcej np. chociażby dla samej pompy. Natomiast zwykłe mono czy KA po treningu.
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Polaczenie dwoch stakow... ktora opcja nalepsza??
swięte słowa
  • 0
Anglia



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024