Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przemyslenia i kombinacje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Wendigo1418048771
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Przemyslenia i kombinacje
Witam,

Pisze na forum poniewaz rozwazam opcje podjecia kuracji z udzialem hormonow. Nie interesuje mnie aspekty moralne (to moja wlasna decyzja- w najkrotszy sposob). Chodzi mi o opinie czy dobrze kombinuje i jak moge na tym wyjsc.

A wiec. Po krotce nie zgadzam sie ze swoja genetyka. Nie mam kompleksow i w zasadzie nigdy nie mialem. Ale wiem ze pewnych rzeczy w zyciu sie nie zmieni i dlatego chcialbym zmienic pewne cechy swojego ciala. Po pierwsze chcialbym zbudowac ok 10 kg masy miesniowej. Po drugie chcialbym aby zmienil sie moj glos :). Nie chodzi o to, ze piszcze jakby mi ktos cos wbil.. ale chcialbym miec nizszy glos. Przypuszczam, ze terapia hormonalna moze tutaj pomoc mam racje?
Z drugiej strony mam mala obsesje na punkcie zdrowia, zywienia etc.. Nie mam ochoty na zadne trwale skutki uboczne. Czy da sie tak rozegrac pilke aby tego uniknac? Z drugiej strony mam cere podatna na tradzik choc dbam systematycznie. Da sie uniknac wulkanow na twarzy w czasie kuracji?

Podsumowujac. Wiem,ze te 10kg moge zrobic w naturalny sposob (w moim przypadku okolo ~rok by mi to zajelo -trust me) ale chodzi mi takze o niski glos :] (jakkolwiek glupie moze sie to komus wydawac). W zwiazku z czym chcialem upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i "cos zarzucic". Jednoczesnie zachowujac 100% zdrowia. Czy tak sie da?

Cos o mnie:
w wieku 18 lat zaczolem chodzic na silke- dwa lata- spory przyrost sily ale tylko 5kg masy :szok: . Wina braku diety bledy treningowe dost. czasu na regeneracje i wlasnej genetyki. Teraz mam 23 od 3 lat nie chodze na silke ale ciezko prauje fizycznie od tego zrobila mi ie super atletyczna sylwetka- planowal bym wrocic na silke w przypadku kiedy podejme decyzje o "kuracji".

A wiec?

btw. Jezli ktos ma linki do stronek watkow na forum gdzie wypowiadaja sie DOSWIADCZENI przeciwnicy/zwolennicy sterydow bardzo bym prosil.

Dziekuje z gory za ew. odpowiedzi
Pozdrawiam
Wendigo

Nie używaj wulgaryzmów
  • 0

tmq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przemyslenia i kombinacje
kup sobie kreatyne, jeżeli wies co to jest :rotfl: :rotfl:
  • 0

Wendigo1418048771
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przemyslenia i kombinacje

kup sobie kreatyne, jeżeli wies co to jest :rotfl: :rotfl:


Czesc. Wytlumaczysz mi jak Twoja wypowiedz ma sie do tematu? Czy tylko chciales zrobic aeroba poruszac palcami i poklikalo Ci sie troche? :rotfl: :rotfl:
  • 0

tmq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przemyslenia i kombinacje
nie okłamujmy się:
-->nie ta waga
-->nie ten staż

więc nie chodziło o aeroby :rotfl: :rotfl:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024