Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konfrontacje - przemyslenia po gali


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
Dla mnie to byla najbardziej komiczna ze wszystkich KSW bo :
a) byly antyradia czy jak tam sie to gówno bedzie nazywac i frytka ze swoim pieprzeniem
B) byla walka dobra ze zlem i walka o honor i szacunek
c) no i reszta wyglupów naszego niezastapionego konferansjera. Chyba musimy sie do niego przyzwyczaic bo jak slusznie zauwazyl Kimura wyglada to na jakis uklad towarzyski albo na grono wzajemnej masturbacji. Konferansjer to bardzo ciekawa postac bo nigdy nie widzialem kogos kto by mial tak wyjebane na glosy krytyki (ktore napewno do niego docieraja) i z uporem rownym uporowi naszego konferansjera robil z siebie błazna... no moze za wyjatkiem Rysia z Tsunami
d) w sumie nie wypada sie z tego smiac dlatego upadkow Jurasa po obrotówkach komentowal nie bede - oby nastepnym razem bylo lepiej
e) Krzysztof Kułak malo sie nie zabil chcac wskoczyc na ten giętki naroznik.
f) zawodnik bjj ktory uczyl sie bjj z kaset szkoleniowych.
g) zespol rockowy przygrywajacy miedzy walkami - zwlaszcza ten pulchny wokalista w czapeczce jak i jego kolega ze swoim pozal sie boze falsetem, ktorym nieudolnie nasladowal Jonathan'a Davids'a z Korn'a albo Chino Mireno z Deftones.
  • 0

budo_zden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
Odnośnie zespołu - miałem wrażenie, że im się coś popieprzyło i myśleli, że grają na jakimś koncercie, a nie na gali MMA. "Ręce w górę" itp.
  • 0

budo_dariusz189
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
Gratulacje dla Zwycięscy ,wszystkie walki ładnie skończył ,a zespół ten" rockwo huj wie co" to żenada nie dało się tego słuchać nawet w telewwizji współczuje tym co byli na gali i musieli słuchać więcej przebojów tej wspaniałej kapeli.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
Na szczescie w TV po pierwszym kawalku dali reklamy :)
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
a ja widzialem retransmisje w nocy na Polshicie zwyklym.

+:
*ring. duzy, estetycznie wyklejony, przypominal ten z Pride. naprawde fajnie wygladal.
*pomineli w powtorce cwiercfinaly, ale z tego co pokazali to byly calkiem ladne walki i wygladalo to w sumie w pelni profesjonalnie.
*dobrze zmontowany material. bardzo dobre ujecia kamer, ladne powtorki.
*final. przewidzialem ze taki bedzie :)

-:
*liny. no kurwa mac, ponoc ktos z KSW czyta to forum, a temat chujowo napietych lin juz od ch wie ile czasu sie przewija, nie mozna tego w koncu raz zalatwic porzadnie?
*konferansjer. moze to wina tylko godzinnego materialu, ale byl znacznie znosniejszy niz w poprzednich edycjach. tylko nie wiem po jakiego grzyba pastwil nad tymi nazwiskami, jakby jakis pojebany byl. no i ta bitwa o szacunek, kto mu pisze teksty?
*Juras. strasznie sie zawiodlem ogladajac te walke. wygladalo to jakby po tej zajebistej serii na poczatku wyczerpala mu sie bateria. przyjal pare naprawde mocnych ciosow i brawa, ze po nich nie odplynal, ale jak drastycznie nie poprawi bokserskich umiejetnosci i nie polepszy kondycji to marnie widze jego przyszlosc. powinien sie raczej skupic w najblizszym czasie na treningach zamiast na wlasnym marketingu. obrotowki byly dosyc desperackie (choc jedna wyladowala niedaleko watroby, a druga gdyby byla szybsza moglaby stracic Zawadzie glowe z szyi), ale przy takim zmeczeniu z dobrze wyszkolonym zawodnikiem raczej niewiele szans powodzenia. KingKong dobrze sie przygotowal i brawa za zasluzone zwyciestwo, chociaz jak zwykle kibicowalem Jurasowi :?


reasumujac, to najekonomiczniej jest ogladac godzinne skroty :) nie ma pokazow, glupich nagrod, nudnych (podobno) cwiercfinalow, a konferansjer gada tylko to co musi. no i jeszcze jedna rzecz bardzo mi sie podobala. mianowicie publicznosc:
1) bylo slychac doping (szczegolnie w finale, gdy naprzemian slyszalo sie fanow Krzyska i Michala)
2) a to juz w ogole novum, ale po udanych akcjach (szczegolnie w parterze!) publika bila brawa w uznaniu umiejetnosci technicznych zawodnika ktoremu udala sie ucieczka czy co tam zrobil. prawie jak w Japonii. a buractwo siedzace na trybunach UFC zostawili daleko w tyle. i dobrze ze na gale chodza ludzie, ktorzy sie tym interesuja, a nie pierwsze lepsze matoly i zadymiarze.

pzdr
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali

2) a to juz w ogole novum, ale po udanych akcjach (szczegolnie w parterze!) publika bila brawa w uznaniu umiejetnosci technicznych zawodnika ktoremu udala sie ucieczka czy co tam zrobil. prawie jak w Japonii. a buractwo siedzace na trybunach UFC zostawili daleko w tyle. i dobrze ze na gale chodza ludzie, ktorzy sie tym interesuja, a nie pierwsze lepsze matoly i zadymiarze.

No bo w jednym sektorze siedzieli Berserkerzy, w drugim Copacabana, w trzecim Adrenalina Częstochowa, w czwartym team Jurasa w koszulkach klubowych, a w piątym klub tego karateki co robił pokaz. ;)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
Zabłąkał się w nasze otwockie lasy pewien Francuz, a że chłopina trenuje, judo, bjj i muay thai, więc wyciągneliśmy go na galę. Był szczęśliwy, bo we Francji, jak powiedział, zawody MMA są zakazane.
Podobała mu się publika i telebimy, a z zawodników Cipek i Kułak.
Przy Oddzale zamkniętym spytał się czy to "polski heavymetal z lat osiemdziesiatych", przy gwizdach dla Frytki stwierdził, że Francuzi się jurniejsi, bo u nich publiczność krzyczałaby "zrób mi lachę". :)
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
ja ogladalem retransmije na polsacie o 0.35 i okroili ja niemilosiernie. ech...
ale i tak uwazam ze ten gosc przy mikrofonie byl tragiczny. ogolenie walki byly naprawde ciekawe (przynajmnije te co widzialem w retransmisji).
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
dla mnei to najgorsza konfrontacja. Wszystkie poprzednie oglądałem z przyjemnością, a tu, zebraliśmy towarzycho zeby obejrzeć to przy piwku i wyłączyliśmy. Poleciał pride hardcore knokauts ;)

Liny i ring jak zawsze w Polsce dziadostwo. Gorszy był chyab tylko na K1 w pruszkowie jak to Palacz organizował.

Szkoda mi,, że Igor przegrał a Kulakiem bo miałęm okazję go poznać.
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
w sumie w gali denerwowalo mnie kilka rzeczy:
- liny od ringu jak gumki od majtek. zawodnicy tylko pzrez nie wypadali co mnie strasznie denerwowalo
- Kulak i jego "kozaczenie"
- tego brazylijczyka dali chyba tylko ze wzgledu na pochodzenie bo nic nie prezentowal soba.
- co z tym Alistarem ? Wszedl , podal puchar i tyle ? KSW moglo przeprowadzic z nim wywiad jak ocenia poziom zawodow albo chcoiaz podac mu mikofon zeby mogl pogratulowac zwyciezcy (albo i nie :P )

bardzo pozytywnie zaskoczony bylem
- wystepem holendra ktory pomimo iz przegral to nie byl nowicjuszem w parterze i chyba wszedl z kilku technik parterowych.

p.s. zajebisty byl ten maly chlopek ktory wychodzil wraz z Chorwatem. :)
p.s.2 co to za utwor przy ktorym wychodzil Kulak ?
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali

ja ogladalem retransmije na polsacie o 0.35 i okroili ja niemilosiernie. ech...

wobec przeczytanych tu i owdzie recenzji, sadze ze to zdecydowanie na +.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali

p.s.2 co to za utwor przy ktorym wychodzil Kulak ?

to chyba H-blockx - "the power" - straszna chujnia
:wink:
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
Właśnie, miałem zapytać po gali, ale zapomniałem. Czy ktoś kojarzy kawałek (ewentualnie może gdzieś wrzucić do ściągnięcia) przy którym wychodził Igor Kołacin? Też popularne i nadużywane, z takim "ła-a-a-a" (spróbujcie to jak najgłośniej wyszeptać, a będzie wiedzieć, o co chodzi ;) ) w momencie przypierdu.
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
To Disturbed - Down With The Sickness.

Jeśli jesteśmy już przy muzyce to może ktoś podać tytuł kawałka przy którym wychodził Cipao?
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
To juz wiem na pewno to Disturbed - numer "down with the sickness" "ła-a-a-a-a-a" -zawsze to robie jak tego slucham :twisted:
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali

wobec przeczytanych tu i owdzie recenzji, sadze ze to zdecydowanie na +.

tak ale z tego co czytam to oni wycieli rowniez czesc walk.
  • 0

budo_franticc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
a mozecie podac tytuł tego remixu "Carminy Burana" Mozartowej ?
  • 0

budo_pinczer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali
Carmina Burana jest Orffa a nie ,Mozarta
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali

To juz wiem na pewno to Disturbed - numer "down with the sickness" "ła-a-a-a-a-a" -zawsze to robie jak tego slucham :twisted:

Dzienks. :)
  • 0

budo_zden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacje - przemyslenia po gali

tak ale z tego co czytam to oni wycieli rowniez czesc walk.


Wycięli tylko ćwierćfinały. W sumie to było tak:

Kołacin-Gulin - krótka walka, skończyła się po młotach z bocznej w wykonaniu Igora

Kułak-Araujo - dłuższa walka, ale do jednej siatki. poziom brazylijczyka jak w poprzednich komentarzach. Aż się dziwię, że Alistair stał w jego kornerze :/

Cipao-Fyeet - całkiem niezły poziom pokazał Holender, nieźle sobie radził w parterze, najciekawsza i najbardziej wyrównana walka

Malhasyan-Pocevicius - walka dość nudna, dużo klinczowania i zastojów, zarówno w stójce jak i w parterze. Chyba lepiej, że rusek nie wyszedł do walki z Cipao, bo walka z Poceviciusem była jak najbardziej ciekawa, a z ruskiem mogłoby być różnie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024