Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc w wyborze supla ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

oralB
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoc w wyborze supla ...
witam mam 17 lat .. 187 cm wzrostu .. i wazę 63 Kg .. .. Chce sie wkońcu wziasc za siebie .. i przybrac na masie ... Siłki nie mam ze sprzętem specjalistycznym ale ... da się cwiczyć.. mam ławeczkę skośną i wyciąg ... Planuje sobie kupić Kreatyne + dextoze i HMB .... ale czy HMB będzie dobre ..? czy moze Jakiś gainer.. np Mass XXl ... moje śridki finansowe są niezbyt duże ok 100 zł .... 400 kap. ctrety starczy na cykl 6 tygodniowy .. ile KG musiałbym np mass xxl kupić zeby się to zgrało ..?? a moje jednak HMB ???
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w wyborze supla ...
nie bierz sie za kreatynke skoro dopiero zaczynasz swoja przygode z silownia... na kreatynke poczekaj, pocwicz pol roku i dopiero kup sobie jakis mono:) teraz zadbaj o trening dietke a jesli naprawde chcesz soboe kupic cos to kup sobie gainer jako uzupelnienie dietki:) 4,8 kg mass xxl kosztuje 129zl. mysle ze to bedzie w twoim wypadku najrozsadniejszy zakup. a co do HMB to dla mnie to strata pieniedzy... przy twojej wadze to HMB jest zbedne no chyba ze nie masz co z kasa robic to mozesz zainwestowac:) ale z tego co piszesz to jej nie masz wiec daruj sobie. pozdro i udanych przyrostow zycze! :padam: :padam:
  • 0
Moja malutka:)

oralB
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w wyborze supla ...
Na tym mass xxl 4.8 kg ile moge przytyć..?

Czy mozna stosowac uzywki ..? piwo , papierosy .. przy stosowaniu mass xx ...??
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w wyborze supla ...
sluchaj skoro chcesz pic i palic to najlepiej daruj sobie juz silownie bo to mija sie z celem no chyba ze chcecsz cwiczyc tylko rekraacyjnie to wtedy cwicz pal i pij ale nie laduj kasy w odzywki bo to bez sensu. nie mozna pow ile przytyjesz od tego gainera bo kazdy organizm jest inny a poza tym to zalezy od innych czynnikow tez. NP: dobra doieta, dobry trening. Dlatego zastanow sie powaznie czy chcesz miec ladne cialo (ale tez wyrzec sie pewnych spraw)czy chcesz wygladac tak jak wygladasz ewentualnie z drobna poprawa(nie wyrzekac sie niczego)
  • 0
Moja malutka:)

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w wyborze supla ...

Na tym mass xxl 4.8 kg ile moge przytyć..?

Czy mozna stosowac uzywki ..? piwo , papierosy .. przy stosowaniu mass xx ...??

Można stosować używki. Ile przytyjesz to już zależy od twojego organizmu...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024