Skocz do zawartości


Zdjęcie

co to jest??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

tmq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

co to jest??
wiec tak: przyjechal do mnie kuzyn (blablabla.......) .........i chcialem mu pokazac gigantow :rotfl: po syntholu wpisalem "synthol" w google, na grafice i przy ktorejs tam fotce znalazlem : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i teraz ciezko zastanawiam sie co to jest?? jakis nawiedzony sklepik internetowy, a moze to jakis walek;
jest tam ankieta "co ma znalezc sie w sklepie?"(czy jakos tak ;) ) i na niej znajduja sie ciekawe produkty min HGH ktore by mnie intereswalo, dlatego prosze o jakas odpowiedz

ps. nie wiem czy ten temat umiescilem w dobrym dziale, jezeli nie to sorka ;)

pzr
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: co to jest??
to wałek
  • 0
Anglia

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: co to jest??
Nie wiadomo czy to wałek można sie dowiedzieć czy to jest jakaś firma która ma pozwolenie na rozprzestrzenianie taich środków czy mają NIP REGON itp itd!! Muszą też posiadać wpis w księdze prowadzenia działalności gospodarczej czy coś takiego nie pamiętamdokładnie! :zdegustowany: !! Ale nie preferuje zamawiania czego kolwiek ze sterydów przez neta!! Bo jest wiele osób co zakłada takie stronki i czekają tylko na desperatów (15-18 latków) którzy nie mają z kąd załatwić sobie tego!! A oni obiecują wielkie efekty po sporzyciu ich środków a tak naprawde puźniej wychodzi z tego kicha!! :zdegustowany:

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: co to jest??
no dokładnie!!! qmpel z osiedla zajarzył ze moze zrobic interes na dilowaniu koxu,zamawiajac tani kox z netu,zamówił w huy metki ,teścia ,omki i wiele innych shitów za ~~700zł i heheheh dostał pare ziemniaków w kartonie :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany:
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

tmq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co to jest??

Nie wiadomo czy to wałek można sie dowiedzieć czy to jest jakaś firma która ma pozwolenie na rozprzestrzenianie taich środków czy mają NIP REGON itp itd!! Muszą też posiadać wpis w księdze prowadzenia działalności gospodarczej czy coś takiego nie pamiętamdokładnie! !! Ale nie preferuje zamawiania czego kolwiek ze sterydów przez neta!! Bo jest wiele osób co zakłada takie stronki i czekają tylko na desperatów (15-18 latków) którzy nie mają z kąd załatwić sobie tego!! A oni obiecują wielkie efekty po sporzyciu ich środków a tak naprawde puźniej wychodzi z tego kicha!!


wiem ze sa takie osobyco szukaja frajerow, dlatego sie zapytalem czy to jakis gniot czy cos dobrego, w sumie sam uwazam ze to wal, ale niezamawialem z tej strony --->niewiem, a jak beda mieli to HGH znajde jakiegos frajera na osiedlu zeby przetestowal ten shop ;)

pzdr
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: co to jest??

a jak beda mieli to HGH znajde jakiegos frajera na osiedlu zeby przetestowal ten shop


Tak będzie najlepiej!! ;) Przynajmniej nie będziesz Ty stratny!! ;)

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: co to jest??
ta strona to wałek.

z tego co wiem koles wysyla niby synthol ale w srodku jest co innego
  • 0
Anglia

tmq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co to jest??

z tego co wiem koles wysyla niby synthol ale w srodku jest co innego

mowisz?!.... wiec jednak oszczedze goscia :rotfl: :rotfl:
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: co to jest??

z tego co wiem koles wysyla niby synthol ale w srodku jest co innego


juz się ktoś na to nadział od Ciebie?? :hyhy: :hyhy:



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024