PON: kalta i biceps
WT: trip i przedramie
ŚR: wolne
CZ: plecy i bary
PT: klata i biceps
SO: wolne
ND: wolne
Jesli cos jest nie tak prosze o poprawke. pozdro dla wszystkich
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Mam podobnie przerwa w treningu ok 2 miechy... i też zaczynam od ogólnorozwojówki - wolę wprowadzić swój organizm w stan "przyzwyczajenia do ciężarów" niż potem nabawić się kontuzji.NIe cwiczyłem juz dwa miechy
Napisano Ponad rok temu
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
piec hartowniczy na allegro |
MASTERS Of STEEL |
|
|
||
czym popic ... |
Odżywki i Suplementy | Guest_Dołas ^_^_* |
|
|
|
strider guys, czyli... |
GALERIA BRONI |
|
|
||
bueheheh zaczyna sie |
ZAPASY - Styl Wolny i Klasyczny |
|
|
||
czy można sie uzależnić? |
Rozmowy nie na temat |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
Guest_fac_* - Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu