Skocz do zawartości


Zdjęcie

zrzucenie wagi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Rafi24
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

zrzucenie wagi
mam 24 lata, 178 cm, 89 kg, nabite uda , duzy tylek i najgorzej z brzuchem..duzy i wystajacy
Zaczne moze od tego ze jako nastolatek byle bardzo chudy,wszyscy sie ze mnie smiali itp..ze nigdy nie przytyje
zaczelem wiecej jesc cwiczyc na silowni itp...ale masa szla bardzo powoli..to sie wkurzylem i zaczolem jesc coraz wiecej na noc..jadlem coraz wiecej...i coraz wiecej slodyczy myslalem ze mi nie zaszkodza..
Szybko przybralem na wadze i z 60 kg ktore wazylem jako nastolatek zrobilo mi sie 89 :/


Jakis czas temu probowalem 2 tygodnie diety ala ckd ale dalem sobie spokoj bylem strasznie slaby i wyczerpany,

a wiec tak:
1.Odrzucam slodycze
2.Zmniejszam ilosc weglowodanow
3.Od sniadania nastepny posilek coraz mniej kaloryczny i mniej bogaty w weglowodany, weglowodany o nie wysokim ig,
Chleba bede unikal a jezeli bede jadl to tylko rano


np
dzien 1

1 posilek:2 kromki chleba z szynka , rzodkiewka, salata, maly jogurt naturalny
2 posilek:- (godzine przed obiadem zeby podbic troszke poziom curku zeby nie rzucic sie za bardzo na obiad)
jakas przekaska:
male jablko , jakis owoc poprostu
3.posilek(obiad)ryz brazowy, jakas surowka+ jakas rybka ale niestety smazona bo nie wiem za bardzo jak moglbym inaczej przyrzadzic, upiec za bardzo nie mam jak
4 posilek: jogurt naturalny + salatka z warzyw(ogorek,pomidor,rzodkiew,papryka itp) + lyzeczka oliwy z oliwek
5. twarozek ziarnisty

dzien 2
1 posilek: wafle ryzowe, szklanka maslanki
2 posilek (przekaska przed obiadem) owoc
3 posilek(obiad) soczewica z cebulka i jogurtem naturalnym
4 posilek: pomidor + wedzony tunczyk..mniam
5. salata + jajko


mam jeszcze pytanko do was??
czy moglbym sobie co 2 dzien zastapic 4 posilek wlasnej roboty przysmakiem czy to nie bedzie zbyt kaloryczne?
jogurt naturalny 2 lyzki kakala naturalnego + lyzka miodu(ewntualnie dzem)

co myslicie o moim jadlospisie??
  • 0

mivchal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: zrzucenie wagi
slaby
to chcesz sie odchudzic bez cwiczen ?
  • 0

GrZeGoRz9876
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: zrzucenie wagi
ułożyłeś niezłą dietę ale w przypadku odchudzania to aż taka nie jest konieczna... po prostu wystarczy, że będziesz się odżywiał zdrowo czyli dieta o małej zawartości tłuszczu, cukrów prostych i w ogóle węglowodanów...co do chleba..to możesz go jeść ale dobrze by było gdyby był z pełnego ziarna czyli jakiś razowy np; i nie popełniaj tego błędu i nie jedz tak że śniadania nie zjesz później obiad tak a kolacji znów nie...rozłóż wszystko na 6 posiłków co jakieś 3 godziny. . .
jeśli już dietę układasz to oblicz ile potrzeba Ci kalorii i wtedy układaj :) pamiętaj że przy odchudzaniu bilans kalorii musi być ujemny ...

poza tym i przede wszystkim ćwiczenia aerobowe..bieganie itp.; pisałem gdzieś o tym by nie pić za dużo..to też polecam..przy diecie na masę potrzebne są duże ilości wody lecz w tym przypadku polecam ograniczyć do minimum ... no i wytrwałość przede wszystkim :)
powodzenia życzę
  • 0
Waga: 68
wzrost: 178

kark: 43,5
Klatka: 107
talia: 74
Ramię: 34
przedramię: 30
talia: 75
biodra: 88
udo: 54
łydka: 37,5

Rafi24
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zrzucenie wagi
czy moge rano zjesc np...jogurt naturalny z miodem lub jogurt naturalny zmieszany ze slodka jogobella?? nie przeszkodzi w odchudzaniu?
  • 0

Lopez
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:2 miesiące
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :38,5
  • Klatka piersiowa [cm]:106
  • Pas [cm]:81
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: zrzucenie wagi
ja mam takie pytanie, nie zakladam nowego tematu bo nie chce zasmiecac forum jednym pytaniem :!: a wienc duzo pracuje i marnie umnie z czasem wienc cwicze 2 tygodnie a co trzeci tydzien nie bo sporo pracy mam i pytanie czy jest sens w takim wypadku stosowac diete ?

z gory dzieki za pomoc pozdrawiam
  • 0
Bez masy nie ma klasy!

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: zrzucenie wagi

ja mam takie pytanie, nie zakladam nowego tematu bo nie chce zasmiecac forum jednym pytaniem :!: a wienc duzo pracuje i marnie umnie z czasem wienc cwicze 2 tygodnie a co trzeci tydzien nie bo sporo pracy mam i pytanie czy jest sens w takim wypadku stosowac diete ?

z gory dzieki za pomoc pozdrawiam

no oczywiscie!
  • 0

mentor921
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: zrzucenie wagi
Chcesz najlepszą dietę?

Śniadanie zjedz całe, pół obiadu oddaj diabłu, a kolacji nie jedź wcale :!: Nie ma lepszej diety... przynajmniej mi bardzo pomogła. Dodaj do tego ćwiczenia aerobowe + siłka i będzie na prawdę git. Gwarantuje
  • 0

Rafi24
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zrzucenie wagi
ja staram sie trzymac zasady czestych malych posilko , 5 razy na dzien:)sniadanie najwieksze a czym blizej wieczoru mniej jedzonka :!:

jak z tym jogurtem z rana z miodem??moze byc??
i czy np obiad...wymyslilem takie cos makraon pelnoziarnisty 150 g ugotowany z 100 g fileta z kurczaka , do tego papryka, cebulka + 2 lyzeczki sosu czosnkowego badz pomidorowego??moze byc??
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024