Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zrobić..?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

osieml1418048765
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak zrobić..?
Siemka, zblizaja sie wakacje i postanowilem z kuzynem ze pojade do niego na wies i bedziemy ostro cwiczyc.Nie bede mial duzo czasu, bo caly sieprnie w Niemczech a 7-16 lipca jade z kumplami na domek.Dlatego odrazu po zakonczeniu roku jade do kuzyna na 2 tygodnie, wiem ze malo, ale jak nam bedzie bardzo dobrze slzo to nie pojade nawet pod domek Sad, wole sie troche poswiecic.Kuzyn zrobi porzadny worek, laweckze ma ja wezme ciezary i zaczynamy.I wlasnie moje pytanie jak rozlozyc sobie to wsyztsko, bo wiem ze najlepiej klate cwiczyc jedna partie raz w tygodniu, no ale jak bede 2 tygodnie to duzo sie nei nacwicze.Chcialem z kuzynem, codziennie treningi i to rozni.Tylko nie wiemy czy dobrze myslimy, poneiwaz chcelismy codziennie biegac(kondycja) brzuszki, silownia no i przede wszystkim worek no i do tego jeziorko dojdzie i zobaczymy co jeszcze wymyslimy, poprostu chcielismy wiekszosc dnia cwiczyc.Rozlozyc to jakos zeby caly dzien.Nie wiem, czy dobrze robimy, jak cos prosze o opinie...nawet te negatywne, wiem ze malo 2 tygodnie, ale jak bede widzial postepy to zostane jeszcze caly lipiec.Nie wiem czy kazda partie codziennie cyz jak, bo codziennie chce cwiczyc...pozdrawiam i czekam na odpowiedzi....przypomne ze nei chodzi mi glownie o mase, tylko o ogolna sile, wytrzymalosc i kondycje dlatego biegi...
  • 0

meriZe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zrobić..?
Ciezko powiedziec. Na starcie to ogolnorozwojowy trening jest potrzebny czyli na jednym treningu cwiczyc jak najwiecej parti miesni. To jest takie przedwejscie w faze treningowa (przygotowanie) Czy beda efekty? Zapewne tak, na poczatku zawsze wszystko szybko rosnie. Jak zle mowie to niech ktos mnie poprawi
  • 0

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zrobić..?
osieml, uzupelnij profil i napisz cos wiecej o sobie
  • 0

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zrobić..?
Nemesis, przecież on wszystko opisal juz...

osieml, moja propozycja.. nie robić tu treningu dzielonego tylko codziennie ćwiczyć lekko każda partie mięsni.. ustalona liczbe serii dziennie.. i codziennie to też troche przesadzone mozesz robic co drugi dzien :)

życze Ci wytrwalosci bo to nie takie proste jak na filmach że roki balboła w przez miesiac na wsi robi sie mistrzem i wszystkich rozklada z polobrotu ;) :rotfl:
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zrobić..?

Nemesis, przecież on wszystko opisal juz...

a to ciekawe....a gdzie jest podany np.wzrost, waga, chociaziby wiek jeszcze ?????
  • 0

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zrobić..?

a to ciekawe....a gdzie jest podany np.wzrost, waga, chociaziby wiek jeszcze ?????


a na huj Ci to do ułozenia planu treningowego? w czym to wykorzystasz?
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."

osieml1418048765
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zrobić..?
Sorrki, ze nie odpisywalem ale dopiero wstałem :), a co myslicie o treningu ACT al'a Michaił, troszke bym pozmienial, bo do niektorych rzeczy nie mielibysmy dostepu, no jak nam dobrze pojdze to nie pojade z kumplami na domek, a sie poswiece i 5 tygodni bedziemy cwiczyc.Cwiczylbym Act co drugi dzien, albo codziennie, a do tego jeszcze biegi, plywanie worek, brzuszki przypomne ze nei chodzi mi o mase, glownie o konsycje wytrzymalosc i sile.Nie rozumiem w czesci ludzi ktorzy pisza, ze nie mam na worku cwiczyc, bo na lapie zlych nawykow, jezeli bez trenea.A ile jest osob, co nie chodza na akes sztuki walki, nie maja kasy, a maja w domu worek i "walą" w niego.Wyrabia to miesnie, sile ciosu i szykosc.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024