Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nieaktualny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

xatrow
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nieaktualny
Post został usunięty, ponieważ jest on nieaktualny.
  • 0

Archon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieaktualny
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ;)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieaktualny
ja z wlasnego doswiadczenia moge poradzic pompki na poreczach,lub jak zbyt trudne to pompki w podporze tylem,pracuje w tych cwiczeniach caly triceps. aha wyciskanie sztangi w waskim uchycie umiejetnie robione tez bardzo dobrze dziala a i zapomnialbym o moim ulubiony cwiczeniu lina :) na wyciagu. inne cwiczenia tzw. francuzy standard...
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


big_proof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie
  • Zainteresowania:DZiewczyny , Muzyka , PC , GSM , Motoryzacja ,Sport , Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieaktualny
Na triceps najlepszy jest wg mnei wyciąg no i francuz... sprawdź Atlasa i nr rob te cwiczenia przy lustrze i zaobserwuj przy ktorym Ci najbardziej wchodzi i najbardziej triceps pracuje!! Ćwicz sumiennie trica ,ale z gową gdyż łatwo o jego naderwanie ,a czas regeneracji jest stosunkowo długi plus jeżeli masz trica naderwanego nie poćwiczysz dobrze Bica klatkki przedramienia itp.... o ile wogole poćwiczysz ...
  • 0

toma5z
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kace
  • Zainteresowania:wiadomo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nieaktualny
Z własnego doświadczenia moje mięśnie(tricepsy) najlepiej reagują na francuzy gryfem łamanym(hantlami zamiennie)(nie gryfem prostym) leżąc, wyciskanie sztangi wąskim uchwytem, wyciskanie hantla w zgiąciu... kiedyś bardzo fajnie poszlo mi po wyciskaniu hantla zza karku... ale z czasem obciążenie na hantlu stawalo sie dla mnie za lekkie i musialem robić coś innego
  • 0
pij mleko bedziesz wielki!

PZDR!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024