Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klata nie chce rosnąć..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

M_Qba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JAMAJKA
  • Zainteresowania:Sport,Sport,Sport

Napisano Ponad rok temu

Klata nie chce rosnąć..
Mam pytanie..wszytsko w miare mi rosnie stopniowo...wiem ze tak jak wyglądam to prawie nic..ale dąże do tego zeby w wakacje bez obciachu ściągnąć koszulkę:P:Pw każdym razie..jest problem bo "cycuszki nie chcą rosnąć"
wyciskanie na poziomej,wyciskanie skos w góre,przenoszenie hantli nad głowę leżac lub rozpiętki,wyciskanie w wąskim lub najszerszym uchwycie..
TAK WŁAŚNIE ĆWICZE.....moze jakies inne ćwiczenie mi przepiszcie..powtarzam..wsyztsko w miare się kształtuje a klata jak trohe drgęła to tak teraz stoi i ani rusz...czekam i dzięki z góry za odp!!
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klata nie chce rosnąć..
napisz dokladnie ile wykonujesz na klatke cwiczen,serii i powtorzen na jednym treningu oraz jak dlugo odpoczywasz miedzy seriami, jaki jest Twoj staz i kiedy ostatnio robiles trening regeneracyjny? moze jestes poprostu przetrenowany i czy klatke robisz raz w tygodniu ?
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


M_Qba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JAMAJKA
  • Zainteresowania:Sport,Sport,Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Klata nie chce rosnąć..
Trenowałem rok czasu..poźniej miałem przerwe 5 miechow i teraz trenuje od 1,5 miesiaca regularnie.Klatke ćwiczę góra dwa razy w tygodniu.Między seriami mam 3 minuty przerwy.Myśle ze nie jestem przetrenowany...Jak wyciskam na płaskiej to nie czuje cycków,,na skosie owszem.Zawsze mi puchną i jest spoko..ale zaraz po skosie jakby spadki masakryczne i wracaja do normlanego poziomu.Jak cos jeszcze mam podac to piszcie.
*wyciskanie na poziomej 4x8powt
na skosie do góry 4x8powt
na wąskim chwycie 4x8powtrz lub w najszerszym chwycie 4x8powtrz
rozpietki 4x8powtorzen lub przenoszenie hantli nad glową 4x8powtrz
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klata nie chce rosnąć..
M_Qba łap priva :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


M_Qba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JAMAJKA
  • Zainteresowania:Sport,Sport,Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Klata nie chce rosnąć..
Joks, To co z tą klatą?Mógłbyś mi pomóc
  • 0
Jedna miłość to prawda,która nigdy nie zginie!

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Klata nie chce rosnąć..

Joks, To co z tą klatą?Mógłbyś mi pomóc

Ani troszkę nie urosła? A zaobserowałeś jakieś inne zmiany? Może siła wzorsła, i jakość mięśnia?
A jak z dietką? Z czym łączysz klatkę? :)

  • 0

M_Qba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JAMAJKA
  • Zainteresowania:Sport,Sport,Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Klata nie chce rosnąć..
Klata urosła troche..bo jak niecwiczylem wogole to deska..ale nie duzo..i od tamtego momentu nic..wiesz siły jest wiecej...waze 70kg serie robie ciezarem 67,5kg na maxa nie wycisaklem ale mysle ze z 85-87 bym podniósł..dietki nie mam za dobrej..bo nie mam na nia czasu.Chodze na popoludniu do sql..wracam poźno..wiem ze bez diety ani rusz..ale ta klatka tez ani rusz;p
  • 0

zex1418048762
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:Wentkarstwo roX

Napisano Ponad rok temu

Re: Klata nie chce rosnąć..

Klata urosła troche..bo jak niecwiczylem wogole to deska..ale nie duzo..i od tamtego momentu nic..wiesz siły jest wiecej...waze 70kg serie robie ciezarem 67,5kg na maxa nie wycisaklem ale mysle ze z 85-87 bym podniósł..dietki nie mam za dobrej..bo nie mam na nia czasu.Chodze na popoludniu do sql..wracam poźno..wiem ze bez diety ani rusz..ale ta klatka tez ani rusz;p


dieta to podstawa ja tez chodze do szkoly i przychodze wierczorem ale zawsze w pojemnikach biore 200g twarogu i 100g ryzu + jajka i kanapeczki tobie tez tak radze w pojemniczkach nosic bo to bardzo dobra sprawa na przerwie wszamac. I zobaczysz ze po jakims czasie bedzie coraz lepiej. Pozdro
  • 0

Adaś
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl
  • Zainteresowania:militaria,sport(piłka nożna ,survival,wędkarstwo...

Napisano Ponad rok temu

Re: Klata nie chce rosnąć..
rób wyciskanie hantelek bo to pozwala na wiekszy zakres ruchu i lepsze rozciągniecie mięśni i wyrzuć pull ovesr(przenoszenie hantelki) bopw istocie zamiast dzialac rozszerzająco na klatke przeciąża jedynie stawy barkowe(czytalem arta we flexie o tym)
i proponuje mniej troche niż 16 serii - bnajwyzej rób 12 (3cwiczenia razy 4 serie albo na odwrót)
pozdro
  • 0
Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało...
Pozdrowienia w podpisie za pomocą skryptów są nieszczere i prostackie

Szeregowiec Ryan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Sport, Kulturystyka, Dietetyka, Ładne kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: Klata nie chce rosnąć..
Wkurza mnie jak ktos pisze, ze jak sie robi klate 2 lub wiecej razy w tygodniu to zle jest ... Na kazdego inaczej wchodzi, i tak np. ja i kumple z siłki robimy klate 4 razy w tyg. A efekty sa i to powiedzialbym drastyczne. W zasadzie dietki nie mam, tylko sie opycham ile wlezie, jem duzo po prostu ... W 7 miechow z prawie deski klata wyglada jak cyce u Pameli Anderson, no moze przesadzilem troche. Oczywiscie zakwasy na poczatku byly i to duze, ale teraz organizm sie przyzwyczail i jest lepiej. To tyle !
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Klata nie chce rosnąć..
Mój ostatni trening na klatke:

-wyciskanie sztangi na skośnej ławce ok 30 stopni 4s

-wyciskanie sztangi na płaskiej połączone w supersie z przenoszeniem sztangielki w leżeniu 3s (wyciskanie jaknajwiększy cieżar, powt 10,8, 6, 4) (przenoszenie mały ciężar duża il powt ok 20)

- wyciskanie sztangi na skosie 45 stopni połączone w supersie z rozpiętkami na skosie 30 stopni 3 serie ( podobna zasada)

Może komuś pomoże, trening wykańczający, piersiowe puchną jak pała na widok pięknej niuńki :P
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024