Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tanie a dobre noże.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tanie a dobre noże.
Jesli masz wydac max. 50zl na noz.....to lepiej nie wydawaj tej kasy wogule i pozbieraj jeszcze troche na cos w miare dobrego....
Hehe tu masz namiaste "bera clawa" :) i tylko 29,00zl [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] kupujesz ?! Ja odradzam :)
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tanie a dobre noże.
Jej ! mialo byc "bear claw'a" :wink:
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Tanie a dobre noże.
slaw : gazik chce sobie sprwic ; ) mała rzecz a cieszy

Xarr : " a wtedy..." przełaczamy tego MP5[myle sie?] na automat i prujemy ? : P

Narcyz : ten Opinel jest sympatyczny ; ) choc bardziej mi przypmina nóz do masła

Kane : rozbrajajacy jets opis tej "koski" wsam raz dla leszczy aby poszpanowac wygladem only wygladem ; ) ja sie na stali nieznam ale widze ze szajs jakich mało
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Tanie a dobre noże.
Noże kopromedu godne polecenia.
War dobrze proponuje.


A reszta to co? co z wami? gość ma wydawać w chuj kasy żeby kupić markowe szmeliwo? "dołóż tyle i kup to", blablabla a od kiedy to wsadzenie kosy w dupę jest do zrobienia tylko nożem za minimum 200 zł?
Czy wy nie przesadzacie z tymi nożami? zaraz wam tu walnę porównanie socoma z crawfordem 8)
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Tanie a dobre noże.
o tak Fiodor ja na to czekam juz dlugo :) zdejmij im wreszcie te klapki z oczu :twisted:
  • 0

budo_xarr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 409 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Tanie a dobre noże.

" a wtedy..." przełaczamy tego MP5[myle sie?] na automat i prujemy ? : P


a tam patrzysz na jakis plujacy zelazem kawalek mechanizmu :wink: :wink: :wink:
  • 0

budo_fraktal0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tanie a dobre noże.
a moze poszukamy na allegro i poratujemy czlowieka? Mają tam TANIO coś WSTĘPNIE NAOSTRZONEGO-i do wielokrotnego ostrzenia!
Wybacz zlotyelfie tę dygresję ale dopiero w nocy zagnało mnie do przestudiowania dyskusji "aukcyjnej" z początków miesiąca.
Okrutni z Was ludzie! Ktos zadał sobie trud "wstępnego naostrzenia" a Wy rżycie :)
a powaznie elfie:ja tez byłbym za Victorinoxem-przydaje sie naprawde
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tanie a dobre noże.
Kup sobie jakiegoś balika Herbertza - jak trochę poszukasz, to nawet niewiele przekroczysz te magiczne 50 zł. Będziesz miał fajny nożyk, stal może nie high-end, ale od czego są ostrzałki, blokada - hmmm... - nie do zarypania (dobrze mówię Panie Vince? :lol: ), a i frajda, bo pomachać sobie można. I wcale nie jest prawdą, że motylki są tylko do wywijania. To naprawdę NOŻE, a nie zabawki
Pzdr.
-wój-
  • 0

budo_kaligula
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 889 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tanie a dobre noże.
polecam lockbacki eki. mam model 82. obrazek ze strony producenta [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Dołączona grafika
i z artemixu:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
(wyretuszowali dzwignię blokady???)
Dołączona grafika
stal - 12c27, zahartowana do 57-59RC [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] nierdzewna absolutnie. tydzień używałem go do robienia jedzenia, jedyny tłuszcz jaki widział to ten z kurczaka, zero najmniejszych oznak rdzy. trzyma ostrze nieźle - można trochę popracować bez utraty ostrości/komfortu cięcia. oczywiście jak się naostrzy na żyletkę to trzyma b. krótko. jak dla mnie bardzo wygodny chwyt. mocny lockback. POTWORNY ZGRZYT W TYM MODELU - ZŁOŻONE OSTRZE OPIERA SIĘ O PLASTIK OSŁANIAJĄCY OŚ ŚRUBY. może w innych modelach jest to inaczej rozwiązane. myśle nad zrobieniem jakiegoś stop-pinu. nóż niby na śruby, ale trzymają tylko okładki chwytu. wszystko jest konstruowane na ośkach, trzeba mieć praktykę w składaniu.
kupiłem go za jakieś 120zł, ale teraz cena może być wyższa.
wysyłkowo: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ale dość drogo (dziwny link, możę przestać działać)
+10 lat gwarancji producenta
nie żałuję
pozdrawiam
  • 0

budo_jacu$
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Tanie a dobre noże.
WAR dobrze proponuje (Kopromed wz. rr 8) . Ten model to bardzo dobry stosunek ceny do jakosci. Podobnie wypada Frost's Mora Lapplander (odsylacz do topic'a podal Gacman) Jedyna jego wada to brak okladzin rekojesci i brak pochwy. Za to noz bardzo dobrze trzyma ostrze i jest absolutnie nierdzewny. Patrzac na przekroj ostrza wydaje sie byc tez bardzo wytrzymaly na ew. zlamanie. Ja chwilowo zrobilem strajderopodobny oplot ze starego sznurka od bielizny (trenowalem tylko) ale kiedys sprobuje zrobic okladziny z drewna. Stal 12c27 to nie byle co.
No i cena to tylko 55 zlociszow.
  • 0

budo_jacu$
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Tanie a dobre noże.
Errata: w pierwszym zdaniu mialo byc Kopromed wz. nr 8 a wyszedl jakis emotikon.
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Tanie a dobre noże.
Panowie a czemu nie takie coś za 33zeta ? [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] gdyby nie plastikowy trznek ale wydaje mi sie ze takie podobne gdzies widziałem pzreciez niezłamie sie a i niebde go tak super extra dzinnie uzywał ze bede musiał non stop ostrzyc
  • 0

budo_foetus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Galicja

Napisano Ponad rok temu

Re: Tanie a dobre noże.
moze byc i kuela jesli sie tak upieracz ale to nic powaznego raczej nozyk dla gimnazjalisty na wypad do sadu po jabka moze faktycznie odwiedz strone kopromedu jak na nasze warunki to niezla firma i maja przyzwoite ceny gdyby produkowali balki to Vince pewnie olal by herbertza :lol:
  • 0

budo_xarr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 409 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Tanie a dobre noże.
ja sie jeszcze dolancze do balka Herbertza ... - moze dla machacza balkami to on "da rade" posluzyc przez jakies 3tygodnie dluzej niz zwykly "czajniz" balek ... ale na EDC to calkiem fajny noz (jak za ta ciape ofkoz ...) najgrubszy kawalek 420 jaki widzialem :wink:

elf - to ten w lewym dolnym rogu
Dołączona grafika
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Tanie a dobre noże.
Xarr : "moze dla machacza balkami to on "da rade" posluzyc przez jakies 3tygodnie ... " nieczaje czemu miałby tak krótko wytrzymać ? przeciez się nie rozpłynie
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Tanie a dobre noże.
heheh bylem swiadkiem jak machacz ...cwiczac ..degraduje takiego balka ;)
otoz kolego przy extremalnym i ciaglym machaniu takim balkiem skraca sie jego zywotnosc.....tworza sie bezpowrotne luzy (wszak sa to nity ;) )
czasem sie moga zlamac...ogolnie wszytko klekocze a ostrze nawet rozlozone i scisniete w dloni lata na boki utrudniajac prace takim nozem :)
ale jesli chodzi np. o uzywanie takiego noza jako EDC to czemu nie ......wytrzyma dlugo no i plus dla herbertza ze stal 420 jest naprawde 420 ;) powinno ci styknac

pozdrawiam
  • 0

budo_xarr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 409 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Tanie a dobre noże.
no gacman powiedzal co mialem posapac ;>

nity to w wyadniu tego noza przeklenstwo :) - na EDC jak mowlem - jest ok ...
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Tanie a dobre noże.
...prawda jest taka, ze albo tanie albo dobre....wyjatkiem od tej niewatpliwie zlotej reguly sa dobre tanie wina.....a z nozy coz chyba jeno "szwajcar"...
spuud
pozdrawia i szczerze pierdoli syslwestra!
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Tanie a dobre noże.
Fakt pi........c sylwestra tez siedze przy kompie ....pozdro Spuud :)
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Tanie a dobre noże.
pierdolić :!: :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024