Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sniadanie na mase / redukcje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

seba8118
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Sniadanie na mase / redukcje

Witam

 

Nwm co ustalic na sniadanie dal siebie i kolegi, kolega ma diete na redukcje a ja na mase ale watpie ze jest bardzo duza roznica pomiedzy sniadaniem na mase i redukcje.

 

Najpierw ustalilem na sniadanie mleko + platki kukurydziane ale zobaczylem na forum ze nie jest to dobre sniadanie. Myslalem nad platkami owsianymi ale nie wchodza.... Na drugie sniadanie mamy cos z jajkami wiec nie wiem co miec na te sniadanie bo prawie w kazdym drugim sniadaniu potrzebne sa jajka a watpie ze jajka w pierwszym i drugim sniadaniu to dobry pomysl


  • 0

mistrzu913
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 28
51
Dobra

Napisano Ponad rok temu

Re: Sniadanie na mase / redukcje

Hmm ja ostatnio jadam śniadania białkowo - tłuszczowe i dobrze na mnie działają. Np. jajka+ chudy twaróg. Zamiast jajek możesz zjeść makrelę albo inną rybę. A jak wolisz węgle w pierwszym posiłku to daj jakieś owoce i do nich mleko kokosowe i wyjdzie taki miks. Albo płatki owsiane (mogą być ryżowe albo jaglane) + rodzynki (banan)+ odżywka białkowa. Pomysłów jest wiele kwestia gustu :)


  • 0

seba8118
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sniadanie na mase / redukcje

Hmm ja ostatnio jadam śniadania białkowo - tłuszczowe i dobrze na mnie działają. Np. jajka+ chudy twaróg. Zamiast jajek możesz zjeść makrelę albo inną rybę. A jak wolisz węgle w pierwszym posiłku to daj jakieś owoce i do nich mleko kokosowe i wyjdzie taki miks. Albo płatki owsiane (mogą być ryżowe albo jaglane) + rodzynki (banan)+ odżywka białkowa. Pomysłów jest wiele kwestia gustu :)

Dowiedzialem sie ze kolega lubi platki owsiane ale nie lubi jajek, wiec sniadanie ma z glowy ale  z drugim sniadaniem dalej jest problem bo jak pisalem wczesniej nie lubi jajek. Co do np. ryb to rybe bedzie mial w obiedzie (ja tez bo bedziemy mieli mniej wiecej ta sama diete ) wiec nie ma chyba sensu miec rybe w drugim sniadaniu i pozniej jesc jakas rybe znowu na obiad. Jest to chlop ktory jest wychowany na miesie wiec serkow tez nie ruszy....Moze salatka z ugotowana piersia + ryz/makaron bedzie dobrym rozwiazaniem na drugie sniadanie ?


  • 0

seba8118
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sniadanie na mase / redukcje

Czekam dalej na odpowiedz, kolega nie lubi jajek i serkow, a nwm co mu ustalic na kolacje, wnerwia mnie to juz bo jedyne co widze na forum to same serki lub jajka, jakies pomysly ? chce jak najszybciej dokonczyc mu ta diete i zaczac na silke....


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Sniadanie na mase / redukcje

Skorzystaj z zakładki POSIŁEK DNIA gdzie będziesz mógł znaleźć gotowe przepisy na różne posiłki. Każdy z nich jest opatrzony wyliczoną wartością odżywcza w związku z czym będziesz mógł w łatwy sposób zmieścić je w waszym bilansie kalorycznym → http://www.fabrykasi...ty/posilek-dnia


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


seba8118
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sniadanie na mase / redukcje

Skorzystaj z zakładki POSIŁEK DNIA gdzie będziesz mógł znaleźć gotowe przepisy na różne posiłki. Każdy z nich jest opatrzony wyliczoną wartością odżywcza w związku z czym będziesz mógł w łatwy sposób zmieścić je w waszym bilansie kalorycznym → http://www.fabrykasi...ty/posilek-dnia

Dzieki za link :)


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Sniadanie na mase / redukcje

Nie ma za co ! Od tego tutaj jesteśmy :) !


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024