fajki a masa
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
skasowac jedno komp mi sie wali :-( :-( :-(
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
-fajki szkodzą kondycji a jak każdy wie odpowiedni wdech wydech w kulturystyce jest bardzo ważny
-chociaz szlugi sa chyba najmniej szkodliwą z uzywek
-marihuana jest 100 razy "zdrowsza" niż papierosy;) tak więc lepiej palić ziolo niż szlugi
Napisano Ponad rok temu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
masa i kb? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
MASA |
Dieta |
|
|
||
Miecze Masahiro |
MIECZ i SZTUKA WALKI MIECZEM |
|
|
||
Ile ,,Masa" i Ile Jeść Na ,,Siłe"?? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Masa mięśniowa |
Trening dla początkujących |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Olimp Creatine Mega Caps- Ponad rok temu
-
prozba- Ponad rok temu
-
białko serwatkowe- Ponad rok temu
-
Co brać żeby sie zmiescic w 200zl miesiecznie??Guest_GruBBy_* - Ponad rok temu
-
NITROBOLON II POWDER- Ponad rok temu
-
czekam na dobrą rade- Ponad rok temu
-
WITAMINA B6 W SUPLACH - Nadmiar???- Ponad rok temu
-
Zestawik- Ponad rok temu
-
Kreatyna Monohydrat + Jabłczan ! PYTANIE !!- Ponad rok temu
-
Spalacz tluszczu jesli problem z nadcisnieniem ?- Ponad rok temu



Ponad rok temu
