Skocz do zawartości


Zdjęcie

j


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

wins
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

j
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: j
przede wszystkim trening aerobowy, dieta o niskiej kalorycznośc. czy ćwiczyłeś coś przedtem na siłowni?
  • 0

wins
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: j
nie ćwiczyłem
  • 0

wins
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: j
podobno dobrze cwiczyc na rzeźbe np. 30 kg po 100 razy dziennei
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: j
cieżka sprawa w Twoim wypadku, bo jesteś w okresie dojrzewania, rośniesz, i kalorii nie powinieneś hardcorowo ograniczać. z drugiej strony, Twoje serce ma niesamowite obciążenie. jak nie ćwiczyłes na siłce, to uważam że podwieszone diety na tym forum nie są dla Ciebie, bo w Twoim wypadku nie boimy sie o strate mięśni. Co moge poradzić? przede wszystkim staraj sie jeść mniejsze posiłki niż dotychczas. sprawdź ile co ma kcal, i spróbuj coś se poukładac. unikaj węglowodanów prostych, tłuscz też ogranicz. No i musisz być aktywniejszy fizycznie. nie wiem jak u Ciebie serce, ale spróbuj pobiegać, a jak nie to to basen, ew. rower (tylko pogoda nie pasi). Musisz po prostu zacząć spalać kcal. no i ewentulanie siłka, i po treningu siłowym aeroby, bieżnia rowerek.
  • 0

wins
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: j
słuchaj ja gram w ping pong duzo sie ruszam gram w noge a strasznie duzo nie jem ja jestem otyły ponieważ w dziecinstwie miałem harobe pertesa i miałem 2 lata nogi w gipsie wiec przez ten czas przytylem na poczatku wakacji wazyłem 89 kg zacząłem brać l karnityne wsio malało ale zacząłem pic i wiesz z elka piwo sie zmieszło i 10 przybyła :/
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: j
no to jak masz tendencje do otyłości to musisz pilnować diety. no raczej nie pić bo alko to też kcal. wchodzisz w okres dojrzewania, teść Ci skoczy, a testosteron m.in spala też tłuszcz, jak wiesz co jest dla Ciebie dobre i po czym masz efekty to rób to
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024