Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

thai
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta
Cześć jestem tutaj nowy doświadczenia swoje z kulturystką zaczołem niedawno otoż mam problem waże 68 kg i mam 181 cm wzrostu stopien zatłuszczenia niski tzn nie wygladam ani chudo ani grubo chodze od dłuższego czasu na boks tajski charakteryzuje sie on bardzo duża wtyrzymałośćia i szybkośćia otoż chciałbym sie dowiedziec jak najlepej sie odżywiać i jakie suplementy brac zeby przybrac na wadze i zeby siła mi wzrosła kreatyna odpada bo po treningu tajskiego boksu trace na wadze czemu ? bo wydalam z orgianizmu wode a kreatyna działa chyba na zasadzie ze w komórki wode pobieraja ze trzeba pic duzo wody bardzo prosze o pomoc jakie najlepej brac suplementy i jak sie odżywiac z GÓRY DZIEKUJE I POZDRAWIAM
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta
a ile razy w tyg. chodzisz na tajski? Treningi MT są rzyczywiście niesamowicie męczące, spala sie na nich mnóstwo kalorii i przez to ciezko jest nabrać masy. pomimo tego że Twoje mięśnie są przyzwyczajone do wysiłku to i tak powinieneś zrobić najpierw trening ogólnorozwojowy który znajdziesz w dziale trening. dieta na mase dla Twojej wagi jest podwieszona w tym dziale. jakie suplemeny? jak nie kreatyna to możesz spróbować np. lecytyne, czy np. pić carbo (odżywke węglowodanową) przed treningiem.
  • 0

thai
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta
a mozesz mi zapodac np do tej odzywki link i ile brac dziennie to ?:> ja mam narazie 2 x w tygodniu zeby pomalu sie przyzwyczajac
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
carbo piłbyś przed treningiem około 50g i po treningu też z 30-50g. ale jakto z tym MT trenujesz od dłuższego czasu a tu piszesz że 2x zeby po mału sie przyzwyczajać? jeśli trenujesz 2x to ok jeszcze mase zbudujesz bo jeśli 4x to już raczej możesz zapomnieć bo na pewno będzie to bardzo bardzo trudne. a tu masz jeszcze link do innej odżywki, jako uzupełnienie diety rózni sie od tej pierwszej tym ze zawiera troszke białka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

thai
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta
moge polaczyc carbo z bcca ?:> jesli tak to odpisz jeden ziomek z forum napisal ze kreatyne moge brac ale to chyba jednak nie wypali moim zdaniem za duzo po treningu organizm wody wydala ;/ co o tym sadzisz ? odp a np burnery hormonu czy jakos tak widzialem czy to tez jest dobra odzywka odpisz co najlepej ty bys brał twoim zdaniem na poczatek bo mam gainera megabol bialko 3 kg i geforce bcca ale jzu mi sie konczy geforce i mysle nad kupnem albo bcca albo hmb albo kreatyna ale naprawde malo znam sien a tym wiec zdaje sie na twoja wiedze
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta
ja sam też trenuje MT i mam podobne problemy związane z przybieraniem na masie i regeneracją. bcaa z carbo jak najbardziej ok. HMB nie kupuj. buzery testosteronu? a ile masz lat? bo od tego wiele zależy. bo chyba nie chodziło co o fat burnery? bo to na spalenie tłuszczu. gainera bierz jak najbardziej. kreatyne nie wiem czy ci polecać bo nie wiem ile trenujesz już MT? inna kwestia jest taka że kreatyna da ci troszke więcej wytrzymałości ale niekoniecznie musisz to odczuć... ja np. zbytnio nie czułem po niej wzrostu wytrzymałości. inna kwestia jest taka że jakbyś chodził tylko na siłke bez MT i wziąłbyś krete pierwszy raz w życiu to miałbyś zajebiste przyrosty, a tak to może być to troszke zmarnowany cykl może być...zależy na czym bardziej ci zależy czy na wytrzymałosci czy na tym żeby sie dopakować? ja jednak zważywszy na twój zapewne krótki staż na siłce radziłbym jeszcze poczekać
  • 0

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta
WIZARD ile w tyg chodzisz na silke a ile MT?i gdyby tobie nie sprawilo problemu moglbys mi na pm przyslac swoja dietke albo na forum zapodac?z gory dzieki
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta
thai nie spodziewaj sie po zwykłej kreatynie mono jakiejś super wytrzymałości. a jeśli chodzi o Xpanda to on napewno da tylko szkoda brać teraz takiego kota jak nie masz jeszcze jakiegoś konkretnego pojecia o treningu siłowym... bo przecież chciałbyś sie na nim jeszcze troche dopakować. no i swoje kosztuje.
adrian 88 wysłałem ci na pw
  • 0

thai
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta
siema po twojem wypowiedzi doszedlem do wniosku ze poczekam z tym pochodze na silke 2-3 miechy i na muay thay a poznej zaczne sie pompowac kreatyna a zamiast narazie creatyny bede po treningu pil carbo i bcca zazywal regularnie bo mam gainera jem przed treningiem 40 minut dawke i po treningu
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024