Skocz do zawartości


Zdjęcie

Waleczny wojownik - super film!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Waleczny wojownik - super film!!!!!

Opowiedzieć Wam dalszy ciąg tego filmu?

Koniecznie!
  • 0

budo_kameh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Waleczny wojownik - super film!!!!!
Koreański generał Choi Jung postanawia pomóc księżniczce. Większość ludzi jest przeciwna temu obawiając się konfrontacji z Mongołami. Popiera go kapitan drużyny Joojin - Daejung, chcąc uwolnić Yeesola. Wówczas kanionem nadjezdżają Mongołowie. Koreańczycy przystępują do ataku.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Udaje się im pokonać Mongołów, natomiast Yeesol puszcza wolno rannego generała Raumbulhwa.
Dołączona grafika
Uratowaną księżniczkę postanawiąją doprowadzić do zamku w Nanjin, w zamian za pomoc w dotarciu do swojego kraju. Tymczasem Raumbulhwa dociera do obozu Mongołów i wktróce rusza w pościg za księżniczką. Koreańczycy odkrywając pościg, stosują fortel wsadzając Chinkę do wozu a wraz z nią rusza Yeesol z młodym chłopakiem przez równinę, a pozostali Koreańczycy z księżniczką ruszają w góry. Mongolski generał nie dał się nabrać ten fortel, rodzielił swoją grupę na mniejsze i polecił im przeczesywanie terenu oraz spalenie wiosek. A jednej grupie kazał zabic uciekających wozem. Yesool z tą grupą poradził sobie bez większych problemów i później dołączył do reszty. Do Koreańczyków dołączyli się mieszkańcy jednej ze spalonych wiosek.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Mongolscy tropiciele znaleźli ślad
Dołączona grafika
i ruszyli za nimi.
Dołączona grafika

Koreańczycy postanawiają podjąc walkę z Mongolczykami, rozdzielając się na dwie grupy. Tą pierwszą grupę otaczają Mongołowie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
i wykańczają.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ruszają w pościg za zauważonym uciekinierem, a za nimi rusza druga grupa
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
wykańczają zdezorientowanych Mongołów indywidualnie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Część Mongołów znalazła bezbronnych uciekinierów i księżniczkę.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Pojawia się się Yeesol i ratuje ją sprytnym trickiem
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Koreańczycy docierają do fortecy,
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
która okazuje się oputoszała i brakło łodzi by przeprawić się przez rzekę.
Pojawiają się Mongołowie,
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
którzy wysyłają posłów z ządaniem wydania księżniczki.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
A oto zaskakująca odpowiedź Yeesola
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
i Daejunga
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Trwają przygotowania do obrony fortecy i wkrótce bębny ogłosiły szturm Mongołów.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Właśnie gdy Mongołowie zaczynali zdobywać przewagę, przybył posłaniec w wiadomością o śmierci chana.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Raumbulhwa odwołuje szturm i udaje się na pogrzeb.
Następnego dnia księżniczka przygnębiona śmiercią tylu ludzi postanawia się poddać i wyjezdza za mury fortecy. Yeesol zatrzymuja ją w połowie drogi.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Choi Jung zabiera ją z powrtotem do fortecy.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Mongołowie sprowokowani, ruszają do ataku
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
a Yeesol rusza się na nich samotnie.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Koreański generał dołącza się do niego
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Do generała dołacza się także wierny towarzysz.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ranny zostaje generał, który dociera do fortecy, a Yeesol zostaje pojmany. Natomiast towarzysz generała ginie.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Wkrótce zbliża się decydujący szturm...


Opowiedziałem główny zarys fabuły. Pominąłem wiele wątków pobocznych, stosunki panujące pomiędzy członkami drużyny, motywy działań. Nie jestem w stanie wszystkiego opowiedzieć. Najlepiej to jest samemu obejrzeć.
I jak podoba się Wam taki film?
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Waleczny wojownik - super film!!!!!
Jak ja nienawidze TPSA. Krew mnie zalewa z tym ich SDI. Oj, nie zapomne ja jakosci tych ich przeplacanych uslug. Do konca zycia nazwa TPSA bedzie mi sie sie kojarzyc z jakoscia uslug i wychodzeniem naprzod ku potrzebom klienta.

U mnie juz sobie zapracowali na znak firmowy. Zawsze zadam sobie trud nie korzystania z ich uslug, o ile bedzie to mozliwe.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Waleczny wojownik - super film!!!!!
Kameh
a jak Ci sie podoba scena w ktorej jak to nazwales wierny towarzysz ginie i general mongolow pozwala mu chwycic miecz zanim go zabije?
to jest zajebista scena moim zdaniem!!!!
ten film jest dobry bo zadbano o szczegoly takie jak ten bo kiedys (w tych) czasach wojownik zawsze chcial umrzec z mieczem w rece
pozdrowionka
tomek
  • 0

budo_kameh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Waleczny wojownik - super film!!!!!
Podoba mi się ta scena, a tak w ogóle to w tym filmie podoba mi się realizm podkreślany szczegółami i szczególikami np. obdarte stopy po wędrówce po skalistej pustyni i wiele innych rzeczy, które dodają smaczku. Podkreślona jest także psychologia postaci, co sprawia, że nie są to postacie płaskie z celuoidu, lecz jakby żywe. No i klimat, nie jest to typowy amerykański film z happy endem i bardzo dobrze. Honor, szacunek, podziw dla przeciwnika oraz azjatycka mentalność składa się na ten obraz filmu. Moją ulubioną postacią jest Daejung, sprytny kapitan, który jako jedyny z drużyny przeżywa.
Teraz ściągnąłem trzy części Kozure Okami z sześciu, film o Samotnym Wilku i jego dziecku - samuraju-zabójcy, którego można wynając za stałą cenę 500 Ryo, szukającym zemsty na klanie Yagu. Ciekawe pojedynki na katany, fortele, zasadzki - choć trochę przekoloryzowane ale podoba mi się ten klimat.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Waleczny wojownik - super film!!!!!

Podoba mi się ta scena, a tak w ogóle to w tym filmie podoba mi się realizm podkreślany szczegółami i szczególikami np. obdarte stopy po wędrówce po skalistej pustyni i wiele innych rzeczy, które dodają smaczku. Podkreślona jest także psychologia postaci, co sprawia, że nie są to postacie płaskie z celuoidu, lecz jakby żywe. No i klimat, nie jest to typowy amerykański film z happy endem i bardzo dobrze. Honor, szacunek, podziw dla przeciwnika oraz azjatycka mentalność składa się na ten obraz filmu.


zgadzam sie w zupelnosci :!: :!: :!:

Moją ulubioną postacią jest Daejung, sprytny kapitan, który jako jedyny z drużyny przeżywa.


moja tez :) moja tez :)

ostatnio ogladalismy jeszcze raz ten film w grupie i przy piwku i skandujac co jakies 10 minut: zajebac ksiezniczke :!: zajebac ksiezniczke :!: :)

Teraz ściągnąłem trzy części Kozure Okami z sześciu, film o Samotnym Wilku i jego dziecku - samuraju-zabójcy, którego można wynając za stałą cenę 500 Ryo, szukającym zemsty na klanie Yagu. Ciekawe pojedynki na katany, fortele, zasadzki - choć trochę przekoloryzowane ale podoba mi się ten klimat


wierz czy nie ale jest to pierwszy film jaki w moim zyciu widzilem na video :) mielem wtedy jakies 8 czy 10 lat
:) :)
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Waleczny wojownik - super film!!!!!
troche spozniony jest moj post ale chcialem powiedziec ze wczoraj mialem okazje obejrzec ten film - JEST ZAJEBISTY i polecam go wszystkim innym :lol:
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: Waleczny wojownik - super film!!!!!
BLAH!!!
skad go sciagnac????
ktos wie czy jest i gdzie jest na ircu?
a jezeli w jakis inny sposob go mozna sciagnac to czy moge dostac z intrukca abslugi ba nie jestem za bardzo z tymi wszystkimi programikami zapoznany.
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Waleczny wojownik - super film!!!!!
A ja mam prosbe. Czy kots z tych, ktorzy film maja moga mi wypalic plytke i wyslac. Koszty zwroce. Moge nawet zaliczkowo cos dac. Ja poprostu nie mam mozliwosci sciagniecia tego filmu. Ong bak ktos mi przyslal taki byl mily :-)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Waleczny wojownik - super film!!!!!

A ja mam prosbe. Czy kots z tych, ktorzy film maja moga mi wypalic plytke i wyslac. Koszty zwroce. Moge nawet zaliczkowo cos dac. Ja poprostu nie mam mozliwosci sciagniecia tego filmu. Ong bak ktos mi przyslal taki byl mily :-)


Driud ja Ci moge wyslac originalny dvd ktory kosztuje niewiele bo 7 zloty jakies ale przesylak do polski z chin bedzie pewnie okolo 30-40 zlotych
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Waleczny wojownik - super film!!!!!
tomasz, powiedz mi w koncu ile jest wersji tego filmu? podobno jest oryginalna nieokrojona wersja i skrocona. czy to prawda?

slyszalem ze wersja oryginalna zawiera dodatkowo material z kulis krecenia filmu.
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Waleczny wojownik - super film!!!!!

A ja mam prosbe. Czy kots z tych, ktorzy film maja moga mi wypalic plytke i wyslac. Koszty zwroce. Moge nawet zaliczkowo cos dac. Ja poprostu nie mam mozliwosci sciagniecia tego filmu. Ong bak ktos mi przyslal taki byl mily :-)

chetnie bym Ci nagral ale ja mam ten film tylko na kasecie wideo :?
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Waleczny wojownik - super film!!!!!

tomasz, powiedz mi w koncu ile jest wersji tego filmu? podobno jest oryginalna nieokrojona wersja i skrocona. czy to prawda?

slyszalem ze wersja oryginalna zawiera dodatkowo material z kulis krecenia filmu.


nie ma pojecia ja widzialem jedynie jedna i nieslyszalem ze jest wiecej na mojej nie widzilem zadnego materialu z krecenia filmu
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Waleczny wojownik - super film!!!!!
na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest cos wiecej o tym
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Waleczny wojownik - super film!!!!!
Cholerka no i nie mam juz wiadomosci na skrzynce pm. Z kims rozmawialem o nagraniu mi tego filmu na cd. Problem był tylk oz czasem. Ale spoko ja poczekam :-) Rozmawialismy terz o jakims japonskim filmie, tez bylbym zainteresowany.
Prosz eo info na priva
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024