Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

pawelos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening
1.(HISTORIA & TRENING) Moja kariera treningowa prezentuje sie ubogo:ćwiczyłem 3 miesiące na początku bierzącego.Później przez wakacje 1,5 miesiąca ( dopadła mnie kontuzja nadgarstków i przerwałem treningi) Efekt: 1,5 cm w bicu.Teraz ćwicze 1,5 miesiąca i przyszlo mi 1,5cm w bicu.Waga i inne wymiary też podskakiwały ale dałem tylko biceps dla porównania.Teraz zauważyłem że biceps i reszta przez ostatnie 3 tygodnie słabiutko rosną więc zmieniłem plan treningowy.Mój starszy plan: Stosowałem na duże p[artie 9 s a na małe 6. Ćwiczyłem 3 razy w tygodniu:Biceps, klatke,przedramię,triceps,plecy,barki.( nóg nie ćwicze bo jeżdże na rowerze więc nie mam żadnych dysproporcji),kapturów z przyczyn osobistych. OBECNY PLAN :
Klatka
Prosta 10 8 8 6
skos do góry 10 8 6 (wyższy skos - 35stopni)
skos hantle 10-8 powt.( niższy skos - 25 stopni)
rozpiętki 3s ( po jednej seri na :prosta,pierwszy skos, drugi skos)
Biceps
Uginanie sztangi łamanej podchwytem 10 8 6
Hantle stojąc młotkowo 3s po 10-8 powt.
Hantle na ławce kąt 45 stopni 3 s po 10-8 powt.
Triceps
Francuskie wyciskanie leżąc 10 8 6
Prostaowanie sztangileka w opadzie tulowia 3s po 10-8 powt
Wyciąg 3 s
Plecy
podciągnie 4s max
hantel na motyla w opdzie tułowia 4s po 8 powt.
T-bar 4s 10 8 8 6
Barki
Unoszenie hantli przed siebie 3 s 10-8 powt
Unoszenie hantli bokiem 4 s po 8-10 powt.
Unoszenie tylem ( odwrotne rozpiętki ) 4s 10 powt.

Trening 3 razy w tygodniu ( pon :klatka śr: plecy triceps, sobota : barki biceps)

2 ( DIETA ) moja dieta polega tylko na tym iż dbam o dopowiedni posiłek przed treningowy i potreningowy - chce to zminić( być może to mój błąd i dlatego takie slabe przyrosty.
A OTO PYTANIA :

1.Odnośnie treningu :
- Czy trening jest dobry: Połaczenie parti, ilośc powtorzeń , serii itp.Kolejność ćwiczeń.
- ilosć dni trenowania.Co mi da lepszy efekty cwicznenie 6 razy w tygodniu każdą partie osobno czy 3 razy tak jak teraz ??
-CZy są tu jakies ćwiczenia obciążające znacznie kregosłup ?? Chce jeszcze troche urosnąć.
2. Jakie suplementy stosować ( mam problem z dostarczeniem odpowiedzniej ilości białka)Myślalem o białko WPC80 z Ostrowni (worek 5kg na społke z kumplem ) i zamierzam wziąść kreatyne ( monohydrat to byłby mój pierwszy) tak we styczniu najpóźniej luty-marzec.Co o tym sądzicie ??

Prosęe o odpowiedzi. Z góry dziękuje.
  • 0

Rhp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 298 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ŁDZ
  • Zainteresowania:od c**ja

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening
Troche nie ten dział........

Co do ostrowii jest ok. Można brać a względem cena/jakość zajebiste białko.
Na tą kretke troche za wcześnie lepiej jakoś kwiecień-maj
  • 0

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening
faktycznie co do pierwszej czesci to nie ten dzial.mozesz jeszcze dorzucic carbo
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024