Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna + Glutamina + BCAA ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

matias88
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna + Glutamina + BCAA ?
Witam wszystkich na forum!
Mam 178 cm wzrosu, 78 kg, średni metabolizm, jak na moje oko troche za dużo tłuszczyku.
Staż na siłowni coś koło 10 m-cy. Dieta od 7 (nie zawsze przestrzegana).
Planuje kupić sobie taki zestawik jak w temacie. Co o tym myślicie, jakich firm suplementy najlepiej wybrać, jak miałbym to brać i przez ile?
  • 0

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Glutamina + BCAA ?
Właśnie kupiłem taki zestaw tylko + białko z ostrowii i mam w zanadżu jeszcze dextrose i HMB. Sam jestem ciekaw opinni na ten temat.
  • 0
24 lata na karku...czas zrobić z siebie bestię :)

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Glutamina + BCAA ?
matias
zestawik spoko :-)
krete bierz rano na czczo i po treningu glute 3x2-4g (ja bede teraz bral rano i wieczorem po 2g a po treningu 4g) bcaa przed i po treningu najlepiej okolo 5 g i rano okolo 2g
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

matias88
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Glutamina + BCAA ?
Dieta na mase więc cel jak można sie domyślić również, a co najlepiej byłoby dokupić do tego jeszcze? Tylko tak żeby nie złapać za dużo brzucha - może być chyba ZMA tylko czy to wolno brać w każdym wieku (bo tribulusa to chyba od 20 lat)? - ja mam 17.
  • 0

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Glutamina + BCAA ?
ZMA mozesz,tribulus slusznie nie dla ciebie.jezeli masz niedobor bialka w diecie to mozesz jeszcze kupic jakies bialeczko bo gainer nie dla ciebie skoro lapiesz tluszczyk szybko
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

matias88
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Glutamina + BCAA ?
Sory chłopaki że przeszkadzam we wzajemnym obrażaniu sie, ale mam jeszcze jedno pytanie.
Przeczytałem dokładnie zkład ZMA (trec'a i olimp'a identyczne) i tam w jednej kapsułce jest 175% RDA witaminy B6. To przy zalecanych 3 kapsułkach koło... 525% RDA B6. Czy to nie będzie powodować skutków ubocznych np. hiperwitaminozy:

Nadmiar witaminy B6 może uszkodzić układ nerwowy i dawać objawy podobne jak przy stwardnieniu rozsianym, m. in. drętwienie kończyn, brak koordynacji ruchów, trudności w poruszaniu się. Syntetyczna witamina B6 podawana w ilościach większych niż 1g. przez długi okres może wywołać ataksje (bezład ruchowy) i neuropatie (schorzenie nerwów obwodowych bez ich stanu zapalnego) oraz choroby skóry.

Z jakiejś mądrej strony...


Czy boję się na zapas? Prosze o opinie bo Wy sie chyba troche bardziej na tym znacie ;)
  • 0

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Glutamina + BCAA ?
dzienne zapotrzebowanie normalnego czlowieka to okolo 2 mg ale u aktywnych fizycznie jest wszechstronnie wykorzystywana przez organizm odtwarzanie komorek,przyswajanie B12 duzo tego.moze 3 nie bierz ale 2spokojnie.i spokojnie z hiperwitaminoza aktywny fizycznie czlowiek musialby naprawde jesc konkretne ilosci witamin zeby sie nabawic tego
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Glutamina + BCAA ?
ja teraz zaczynam brac bcaa i w nietreningowe tylko raz 2,2 g rano a w treningowe dokladam oprucz rana przed i po treningu po 5,5g
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024