Skocz do zawartości


Zdjęcie

przytyłem ale.....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

matias
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minsk Mazowiecki

Napisano Ponad rok temu

przytyłem ale.....
no wlasnie udalo mi sie przytyc widac to na oko ale co zrobic zeby przytyc np. w brkach albo na klacie bo mi udalo sie tylko zlapac tluszczyku [nie duzo ale zwsze cos] na biodrach i plecach w okolicach biodrer po obu stronach kregosłupa ogolnie przytyl mi nieco korpus ciala :P co ciekawe na brzuch mi sie tlusczyk nie rzucil, no wiec co mam zrobic zeby tyc ale nie koniecznie tam gdzie przytylem jest na to jakis sposob ???
  • 0

cris1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: przytyłem ale.....
są takie częsci ciala ktore szybciej sie zaogrąglaja...
  • 0
Nie polecam szpitala :/

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: przytyłem ale.....
no to znaczy ze zle jesz (masz zła diete)! Moze to znaczyc ze jesz za duzo... Musisz miec diete dopasowana do swojej wagi bo inaczej lipa. musisz jesc duzo dobrego bialka ktore zbuduje twoje miesnie, do tego diete uzupelnic w weglowodany i odpowienie tluszcze, musisz miec tez odpowiedni trening zeby miesnie mial bodzce do powiekszania sie...rozpisz swoj trening, odzywianie w szczgółach, odzywki jakie jesz...wtedy skorygujemy bledy i napewno masa pójdzie ale nia biodrach :D tylko w klatce i łapskach.

PS. NIE ROZPISUJ TUTAJ TEGO WSZYSTIEGO - ZAŁÓŻ DZIENNIK W DZIALE MOTYWATOR, I TAM OPISZ SWOJĄ HISTORIĘ :D
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024