Skocz do zawartości


Zdjęcie

Masa ale już bez tłuszczyku.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Masa ale już bez tłuszczyku.
Chcę od października zacząć cykl na masę. Problem jest w tym, że po ostatniej "masówce" nabrałem nieco tłuszczyku, który chciałbym raczej spalić a przy diecie i suplementacji jaką stosowałem w poprzednim cyklu napewno bym tego nie dokonał. Nie są to jakieś niesamowite złoża smalcu :-) ale jest lekka oponka. Czy białko Ostrowia WPC 80 + aminokwasy+ Kreatyna + Tauryna+ Dextrose+ ZMA + HMB i odpowiednia dieta z mniejszą ilością węgli będzie dobra? Zaznaczam, że dlatego tego wszystkiego tak dużo bo zostało mi trochę i muszę to zużyć (HMB, Dextrose [może to wykluczyć? w końcu to węgle], Kreatyna). Napiszcie czy coś jest nie tak i co ewentualnie polecacie, oprócz Fat Burnerów bo nie jest aż tak źle poprostu chcę nabrać jeszcze masy ale bez tłuszczu i wyrzeźbić conieco.
P.S: Do treningu siłowego chcę dorzucić jeszcze z 20-30 min. biegania 3 razy w tygodniu.
  • 0
24 lata na karku...czas zrobić z siebie bestię :)

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa ale już bez tłuszczyku.
jak bierzesz spalacz to nie beirzesz wtedy krety , proste albo to albo to , to normlane ze przy masowce troszke tluszczyku zlapiesz poprostu zmini4ejsz ilosc kcal w diecie
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa ale już bez tłuszczyku.
albo rzezba albo masa - nie mozna isc w prawo i jednoczenie w lewo ;]
wiec jak bardzo Ci przeszkadza ta oponka to dodaj aeroby przez miesiac zetnij troche kcal - a w pazdzierniku juz jedziesz na mase [normalnie- ale dbajac o to by wpadala tylko czysta masa]
  • 0
[you]
pozdro :P

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa ale już bez tłuszczyku.
Czyli rozumiem, że dołączenie aerobów do standartowego treningu siłowego plus odpowiednia ilość kalorii w diecie powinny rozwiązać problem? Prosiłbym jeszcze kogoś o jakiś program lub rozpiskę ile czego powinienem jeść (tzn. białka, węgli). Ważę ok.75 kg i mierzę 176 cm. Acha, suplementy, które zamierzam zażywać są ok czy coś tam nie pasuje.
Dzięki za odp.
  • 0
24 lata na karku...czas zrobić z siebie bestię :)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa ale już bez tłuszczyku.
tak odpowiednia dieta plus aeroby po treningu od 30 minut na poczatek dadza ci zamierzony efekt. co do rozpiski zajrzyj do dzialu odzywianie wybierz podwieszona diete redukcyjna najmniejsza to 65-70 kg bedzie dobra jak nie zobaczysz efektow obetnij bardziej drastycznie.
ale tak miej wiecej twoje zapotrzebowanie w redukcji to
Białko: 207g – 828 kcal
Węglowodany: 239g – 956 kcal
Tłuszcz: 50g – 450 kcal
Energia: 2234 kcal
co do suplementow to zalezy co chcesz robic,jak spalac tluszcz to aminokwasy + hmb + tauryna natomiast kreatyne dextroze i bialko zostaw wtedy na tworzenie masy
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024