Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cwiczyłes cos zanim zaczales cwiczyc Aikido???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Cwiczyłes cos zanim zaczales cwiczyc Aikido???
Osobiscie nic nie cwiczylem wczesniej :cry: . Uwazam jednak ze do Aikido powinno ciagnac przede wszystkim ludzi juz znajacych mma. Jak jednak dobrze wiadomo cwiczacy zazwyczaj nie sa nawet zbyt wysportowani, a wynik tego- marny poziom i marne efekty :? :!: . P.S. Nie ma z kim nawet ciezej cwiczyc.
  • 0

budo_novic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Where the Lincolns, and the Chevies and the Cadis at

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczyłes cos zanim zaczales cwiczyc Aikido???
ja kiedys judo cwiczylem ale to bylo dawno i nieprawda (krotko, ok. rok). zamierzam w najblizszym czasie zaczac treningi judo jako taki bonusik :) :).
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczyłes cos zanim zaczales cwiczyc Aikido???
Ja mam nadzieje bjj zaczac (swetny klub jest blisko) niestety narazie mnie jednak niestac :cry:

P.S. Z Aikido nie zrezygnuje oczywiscie :D
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczyłes cos zanim zaczales cwiczyc Aikido???

Osobiscie nic nie cwiczylem wczesniej :cry: . Uwazam jednak ze do Aikido powinno ciagnac przede wszystkim ludzi juz znajacych mma. Jak jednak dobrze wiadomo cwiczacy zazwyczaj nie sa nawet zbyt wysportowani, a wynik tego- marny poziom i marne efekty :? :!: . P.S. Nie ma z kim nawet ciezej cwiczyc.


Nawet jeśli są wysportowani, to szybko nabierają frustracji, gdy się ich wtłacza w ciasne ramki:
- zaatakuj mnie shomen uchi... Nie! Nie tą ręką, prawą atakujesz pierwszą! Nie tak szybko, zwariowałeś, chcesz mnie zabić? Tak, shomen uchi jest realnym atakiem, nie dyskutuj!
:roll:
Silvio
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczyłes cos zanim zaczales cwiczyc Aikido???

Nie tak szybko, zwariowałeś, chcesz mnie zabić?

Mnie osobiscie irytuje ze poprostu nie moge zastosowac zbyt dynamicznie techniki bo mi sie w rekach ten (szczegolnie ta tzn. kobietka) rozleci, nawet jesli nie jest to osoba poczatkujaca. Poprostu trningi sa za delikatne i takiej osoby do tego nie przygotowuja a powinny przeciez. (wiadomo ze stopniowo :twisted: ).
Hmm, no tak- brakuje poprostu chyba w dojo ducha bojowego :roll: , a istnieje zamiast Aikido aerobik w wersji lagodnej, bo i na nim(aerobiku) moze byc przeciez ciezko)
  • 0

budo_wallace
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 567 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczyłes cos zanim zaczales cwiczyc Aikido???
ja przyszedlem zupelnie zielony, ale dzieki aikido i wlasnej ciekawosci odwiedzilem szkoly wingtsun, karate gosoku-ryu i judo ...
Regularnie cwicze kenjutsu, a obecnie zaczolem jeszcze bjj ....
Jak starczy czasu, kasy i checi to na przyszlosć planuje muai thay, boks i judo ....
  • 0

budo_czarnykot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczyłes cos zanim zaczales cwiczyc Aikido???
Musze ci powiedziec Vigo ze w dziwnej sekcji cwiczysz jezeli naprawde jast jak napisałes zmień ją. A co do mma i aikido to chyba jest odwrotnie to mma przyciąga ludzi z aikido .Ja co kilka lat staram sie cwiczyc jakas sztuke walki, z ciekawosci?,moze dla porownania .a moze z braku wiary ze aikido zadziala w każdej sytuacji.Cały czas oczywiscie cwicze aikido ale przez dwa lata cwiczylem karatr , roczek boks, roczek jui-jutsu. a ostatni troszke bjj, i mam wiele szacunku dla pracy ludzi w każdej z tych dziedzin
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczyłes cos zanim zaczales cwiczyc Aikido???

Nie tak szybko, zwariowałeś, chcesz mnie zabić?

Mnie osobiscie irytuje ze poprostu nie moge zastosowac zbyt dynamicznie techniki bo mi sie w rekach ten (szczegolnie ta tzn. kobietka) rozleci, nawet jesli nie jest to osoba poczatkujaca. Poprostu trningi sa za delikatne i takiej osoby do tego nie przygotowuja a powinny przeciez. (wiadomo ze stopniowo :twisted: ).
Hmm, no tak- brakuje poprostu chyba w dojo ducha bojowego :roll: , a istnieje zamiast Aikido aerobik w wersji lagodnej, bo i na nim(aerobiku) moze byc przeciez ciezko)


pytanie pomocnicze - jak długo już ćwiczysz aiki?

pozdr

kurm
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczyłes cos zanim zaczales cwiczyc Aikido???
Ja przed aikido, ćwiczeyłem judo, trening kopnięć we własnym zakresie i ciągałem sięz ćwokami jak mieszkałem w internacie.
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczyłes cos zanim zaczales cwiczyc Aikido???

Ja przed aikido....ciągałem sięz ćwokami jak mieszkałem w internacie.

:P :) :rofl: :rofl: :rofl: :peace:
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczyłes cos zanim zaczales cwiczyc Aikido???

Ja przed aikido....ciągałem sięz ćwokami jak mieszkałem w internacie.

:P :) :rofl: :rofl: :rofl: :peace:

To sugestia, ze aikido odciaga ze zlego towarzystwa. 8) :?:
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczyłes cos zanim zaczales cwiczyc Aikido???
A ja karate kyokushin zacząłem i przez trzy lata weń wytrwałem (na więcej układy życiowe nie zezwoliły), kiedy shihan Drewniak był "tylko" nidanem :wink: :)
  • 0

budo_delta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczyłes cos zanim zaczales cwiczyc Aikido???
Przed Aikido cwiczylem Karate, ale zrezygnowalem dla Aikido (musialem wybierac z powodu pieniedzy) teraz cwicze Boks jako dodatek do Aikido
  • 0

budo_ania.aiki
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczyłes cos zanim zaczales cwiczyc Aikido???
Ja przed aikido cwiczylam 4 lata karate kyokushin, teraz nadal cwicze ale juz tylko rekreacyjnie i od czasu do czasu bo pieniazki za bardzo nie "pozwalaja".
  • 0

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczyłes cos zanim zaczales cwiczyc Aikido???
hmm nie cwiczylam zadnej sztuki walki przed aikido, ale jak zaczelam trenowac ta sztuke to rowniez zaczelam probowac innych typu karate i teakwondo.
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczyłes cos zanim zaczales cwiczyc Aikido???
dawno temu, judo. krotko. pewnie bym poszla znow na judo, gdybym wpadla na ursynowie klub z judo wczesniej niz wpadlam na klub z aikido :)
  • 0

budo_plama
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczyłes cos zanim zaczales cwiczyc Aikido???
Suma sumaru Vigo niewiadomo, co chciałeś powiedzieć...w to nie wnikam.
Ale musisz wiedzieć, że używając, szczególnie w negatywnym znaczeniu uogólnień typu: kobietki, bądź okularnicy, bądź blondyni...narażasz się na niechęć wymienionej grupy.
Może masz to w nosie, ale ta GRUPA dajmy na to -kobietek tego w nosie nie ma. Ja przynajmiej uważam, że Twoja opinia jest krzywdząca.
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczyłes cos zanim zaczales cwiczyc Aikido???
plama napisala

Może masz to w nosie, ale ta GRUPA dajmy na to -kobietek tego w nosie nie ma. Ja przynajmiej uważam, że Twoja opinia jest krzywdząca.

Z ta kobietka to przyznam ze napisalem to aby odrobine sprowokowac forumowiczow :wink: : . Ot taki maly grzeszek :twisted: .
Jesli chodzi o kobiety to bardzo pozytywnie cwiczy mi sie z nimi. Poniewaz nie jestem za duzy (chyba dlatego, moze ze na lamliwego wygladam ) koledzy z sekcji boja sie zeby mnie nie skrzywdzic i zazwyczaj lekko wykonuja na mnie techniki. Dla kobiety za to jestem chyba w sam raz zeby moc mna porzadnie potrzasnac :D . W efekcje mam przyspieszony kurs wykonywania padow :-) itp.

P.S. Poza tym lepiej zawsze jakas zlagodzic sytuacje. A noz uda mi sie przetrwac pare technik wiecej :wink:
  • 0

budo_maly79
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczyłes cos zanim zaczales cwiczyc Aikido???
Vigo, mysle ze przesadzasz z ta "kruchoscia". Mysle ze powinienes rozejrzec sie dokladnie na macie a znajdziesz i kobiety z ktorymi mozna pocwiczyc dynamicznie, a w gdansku sa takie. Chyba ze podswiadomie wiesz (mam taka nadzieje) ze nie potrafisz na tyle dobrze padac aby "ciezej" pocwiczyc z inna osoba (mysle ze gdybys poprosil osoba lubiaca dynamiczny sposob cwiczen, o ile miejsce na macie na to pozwala, zgodzilaby sie). Ja tez do najwiekszych nie naleze a jednak potrafie znalezc osobe z ktora mozna pocwiczyc dynamicznie- mysle ze wystarczy tylko chciec i ... znac swoje mozliwosci, aby nie nabawic sie jakiejs kontuzji.
Padania nigdy za malo :)
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczyłes cos zanim zaczales cwiczyc Aikido???
U mnie co druga kolezanka z sekcji potrafi niezle czlowiekiem zakrecic :D . Dobrze sie z nimi zazwyczaj cwiczy.
Jesli jednak chodzi o kruchosc to jak powszechnie wiadomo - kobiety sa slabsze fizycznie(za to co niektore cholernie uparte i zdeterminowane ). A wyjatkowe egzemplarze maja zapedy sadystyczne :twisted:
Tak jak lubie :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024