Skocz do zawartości


Zdjęcie

kto pomoże mi rozpisać ten cykl ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

tazan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

kto pomoże mi rozpisać ten cykl ??
mam już kupioną kreatyne w proszku vitalmaxa 600 gram, tauryne 100 kaps. i mega massa 4,8 kg i prosze o pomoc w rozpisaniu mi tego Mój staż na siłce to 8 miechów w czasie cyklu bede chodził na siłke 3 razy w tyg i to tak w godzinach wieczornych bo wcześniej ze wzgledu na prace nie moge aha i jeszcze jedno diety jako takiej nie mam ale nie o to w tym wątku mi chodzi . Prosze o szybką pomoc !!! i jeszcze jedno pytanko ile gram ma miarka która jest w mega massie???
  • 0
moim opisem jest opis w którym to opisie zawarłem ten oto "OPIS"

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: kto pomoże mi rozpisać ten cykl ??

i jeszcze jedno diety jako takiej nie mam


to nie rob cyklu, rozczarujesz sie tylko. to nie jest puste gadanie o tej diecie. z czegos musza sie budowac miesnie, zapewniam cie, ze nie z powietrza.

ale jak juz bedziesz mial diete to zrobisz tak: 8)
na czczo 5g kreatyny + tauryna (masz mega capsy?? jak tak to 1caps)
przed treningiem tauryna(jak wyzej)
po treningu 5g kreatyny + tauryna
gainera bierz 2-3 razy dziennie miedzy posilkami.
pzdr
  • 0

Rhp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 298 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ŁDZ
  • Zainteresowania:od c**ja

Napisano Ponad rok temu

Re: kto pomoże mi rozpisać ten cykl ??

i jeszcze jedno pytanko ile gram ma miarka która jest w mega massie???


1 miarka (50cc) to 22,5g 8) . Czytaj czasem opakowanie....
  • 0

tazan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kto pomoże mi rozpisać ten cykl ??
jak sie pracuje od 8 do 18 to cięzko jest jesć np o tych samych godzinach codziennie i np obiad jem jak przyjde z pracy koło 18 ;] i nie jakiś tam smażony schabowy z kapustą hihi tylko gotuje sobie sam pierś z kurczaka i na zmiane jeden dzień ziemniaki a drugi ryż no i wiadomo do tego jakieś ważywa a jem hmmm jem tego ile wlezie :P hihi
  • 0
moim opisem jest opis w którym to opisie zawarłem ten oto "OPIS"

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: kto pomoże mi rozpisać ten cykl ??
no to moze mozesz brac do pracy gainera + jakies posilki. a mam takie pytanie, masz jeszcze sile po 10h pracy na silownie?? cwiczysz pewnie najwczesniej kolo 20... chociaz kiedys tez tak pozno trenowalem, czasami o 22, ale to bylo malo efektywne. bierz gainera do pracy, nawet ze 2 porcje, po to jest w koncu.
pzdr
  • 0

Rhp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 298 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ŁDZ
  • Zainteresowania:od c**ja

Napisano Ponad rok temu

Re: kto pomoże mi rozpisać ten cykl ??
No w sumie to najlepsze wyjście. 2 porcje plus tam jakies kanapki jescze do pracy no i sniadanie spore i bedzie dobrze.Ambitny jesteś,dość późno ta siłka,tylko czasem sie nie przetrenuj i cwicz z umiarem, bo tak cały dzien w pracy to meczące dosyć. Teraz sie szkoła zaczeła i mi juz odrobinke spadła motywacja i energia a co dopiero tak cały dzien.
Dużych przyrostow zycze bo zestawik całkiem niezły 8)
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: kto pomoże mi rozpisać ten cykl ??
Procz gainera i kanaprek [kanapki the best opcja] do pracy, przydac sie moga batony treca :>
  • 0
[you]
pozdro :P

tazan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kto pomoże mi rozpisać ten cykl ??
hehe kanapki to ja wiem :P bo w pracy je jem hihi gainera brał bede na 100% a pracy w sumie to może mam z 2 godzinki reszta to lezenie bykiem :P (robie na myjce ręcznej dorabiam na czesne bo jestem "niby" studentem ) na siłce jestem tak koło 18 40-19 a zmeczenie hmmm wiadomo jakies tam jest ale tak czy tak zawsze staram sie dawać z siebie wszystko . Troszke przerwy miałem bo dwa miechy bez siłki i efekty hmmm 10 kg poleciało mi dalekoooo w siną dal hihi i z 75 kg zrobiło sie 65 a z 37 zm w łapce tylko marne 33,5 ;] ale tak to jest jak sie ostro imrezowało :P ale spoko spoko teraz nadrobie wszystko do grudnia zero imprez nawet piwa nie wypije no i odżyweczki bedą lecieć :P
  • 0
moim opisem jest opis w którym to opisie zawarłem ten oto "OPIS"



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024