Skocz do zawartości


Zdjęcie

pilnie pomocy!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

ouki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dynów
  • Zainteresowania:informatyka, sport

Napisano Ponad rok temu

pilnie pomocy!!
Witam,

jestem na cyklu kreatyny + dekstroza + mass xxl 4,8 kg

otóż mass xxl mi się już skończył, i dzisiaj przez przypadek straciłęm ok 100 gram kreatyny, mam za sobą już ok. 4 tygodnie kreatyny, i nie wiem co dalej robić czy dokupić nową kreatyne i skończyć cykl czy już to tak zostawić, w łapie narazie mi poszło 3,5 cm, i wogóle ogólnie dobrze masa skończyła ok 6 kg, lecz na domiar nieszcześcia jestem chory, i bardzo się rozczarowałem bo szkoda kasy tracić na suple jak mi po pierwszym dniu choroby w łapie odrazu spadło 1 cm, czyli nim wyzdrowieje to pewnie wyjde na zero:/

proszę o jak najszybszą odpowiedź!!
  • 0

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pilnie pomocy!!
Napewno dokup Mass'a bo na tym się cyklu nie robi bo to odżywka jeśli masz braki w diecie to powineneś go spożywać przez dłuższy czas. Kreatynę też możesz dokupić choć tyle też by starczyło. Może mierzyłeś obwody świeżo po treningu a wtedy wiadomo, że pomiar nie jest obiektywny, teraz zmierzyłeś nie po treningu i jest mniej to normalne. Nie wydaje mi się aby choroba zaprzepaściła wszystko co zrobiłeś także chyba nie ma się czym przejmować bo pewnie po chorobie wszystko wróci do normy. Dużo pij wody bo w czasie choroby pocisz się o wiele bardziej.
  • 0
24 lata na karku...czas zrobić z siebie bestię :)

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pilnie pomocy!!
jestes chory to se kup witaminy posiedz pare dni w domu i juz. to tylko przyziebienie zapewne. normalka na kreatynie
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pilnie pomocy!!
to ja mam takie pytanie...dlaczego kreatyne nalezy brac po treningu najlepiej?? a czy mozna na noc razem z glutamina czy nie warto... i jezeli trening ma sie pozno to mozna tak krete wziac 1godzine przed snem/.??
  • 0

ouki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dynów
  • Zainteresowania:informatyka, sport

Napisano Ponad rok temu

Re: pilnie pomocy!!
dzięi za pomoc ;)
i prosze o usunięcie jednego postu bo są dwa takie same, wina mojego łącza tak przycina, że masakra,
pozdrawiam,
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: pilnie pomocy!!

i jezeli trening ma sie pozno to mozna tak krete wziac 1godzine przed snem/


ja tak robie ( treningi koncze kolo 22.30 ) i sie nie przejmuje ... chyba mozna :-)
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pilnie pomocy!!
ogolnie to najlepiej rano i w porze potreningowej. Ale jesli wezmiesz na noc to tez raczej ci nie zaszkodzi
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024