Skocz do zawartości


Zdjęcie

kreatyna vs mleko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

bicek
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

kreatyna vs mleko
poranne płatki a kreatyna ? czy jeżeli bierze się kreatyne należy wogule przez cały dzień nie spozywać mleka czy tylko do popijania kreatyny nie można go używać ? A jak nie można to czym można zastąpić mleko i czy kefir i maślanka też si.ę nie lubia z kreatyną
  • 0

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna vs mleko
tylko razem nie mozna stosowac, bo jak wezmiesz krete z bialkiem to albo lepiej sie wchlonie jedno albo drugie - chodzi o to zeby nie przeszkadzały sobie nawzajem we wchłanianiu :D
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna vs mleko
nie mieszaj razemi będzie ok. chodzi o to że kreta ma w sobie azot białko też a jest tylko ograniczona ilość przenośników N i jak wypijesz białko a potem kreta to może już na nią zabraknąć tych przenośników. przynajmiej ja tak to sobie wyobrażam :-) dlatego nie łącz
  • 0

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna vs mleko
nie ma roznicy czy polaczysz czy nie. kreatyna sie wchlonie tyle ze troche wolniej jesli polaczysz. Mozna brac bez obaw
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna vs mleko
a ja wszedzie czytam ze calkowicie sie nie powinno przez caly dzien pic mleka moze to troszke zapobiegawczy sposob skoro piszecie ze mozna pic ale nie razem,jednak lepiej dmuchac na zimno niz popsoc sobie cykl
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna vs mleko
no ok, ale zastanówmy sie niby co takiego jest w mleku a nie ma tego w innych produktach co miałoby rzekomo osłabiać krete? ja nie wiem
  • 0

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna vs mleko
dokladnie, moze to jedynie spowolnic wchlanianie, ale co ma sie wchlonąc to i tak sie wchlonie
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

bicek
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna vs mleko
grater nie lubię takich tekstów że jak ma się wchlonąć czy coś samo się nic nie zrobi ! jeśli chcesz to tak rób ale ja uważam że wszystkiemu można pomóc i dzięki temu osiągnąć lepsze wyniki po co być 1 z wielu skoro mozna być najlepszym :D
  • 0

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna vs mleko
omg. NIe rozumiesz pewnych rzeczy. kreatyna z mlekiem czy bez wchlonie sie tak czy siak. wynikow nie osiagniesz lepszych nawet o 1%.
co to czego czy ma sie samo zrobic czy nie to tak samo jak byc bral bez mleka. przeciez samo sie wchlania chyba raczej.
i nigdzie nie napisalem ze sie cos samo robi. czytaj ze zrozumieniem

aa i nie jestem Grater jesli juz do mnie piszesz :P bo graty to trzymam na strychu
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna vs mleko
WojtekX piszesz głupoty!! Nie wolno pić krety z mlekiem!! rano możesz pić mleko tylko musisz wcześniej walnąć na sucho krete... Ja sobie ustawiałem budzik na 4.30 wstawłem rano piłem krete a potem dopiero o 6.30 jadłem śniadanie...
  • 0

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna vs mleko
nastepny. jesli nie wolno pic jej z mlekiem to napisz mi tylko jakis argument czemu. tylko taki sensowny

[ Dodano: 29-08-2005, 15:11 ]
mleko spowolni wchlaniane, ale napewno nie w takim stopniu zeby w znaczący sposob wplynac na cykl.
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna vs mleko

mleko spowolni wchlaniane, ale napewno nie w takim stopniu zeby w znaczący sposob wplynac na cykl.

a jednak w zanczącym... jak by to nie przeszkadzało to by się krety na pusty żołądek nie piło...!!
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna vs mleko

wynikow nie osiagniesz lepszych nawet o 1%.


wiele osob juz testowalo polaczenie bialko + kreatyna i osiagalo gorsze rezultaty :> pisalo sie o tym na innym forum i to przez czlonkow elyty;)
alternatywne podejscie ;) mowi oczywiscie co innego :> czasami tak jest ze nauka mowi cos innego niz praktyka :>
ogolnie to tluszcz sprawia, ze kreatyna sie nie wchlania :> a tluszczu w mleku czesto jest ilosc podobna :>
  • 0
[you]
pozdro :P

novaxxl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna vs mleko
Ja wam powiem jak bylo w moim przypadku : Brałem kreatyne trzy razy za pierwszym razem popijałem obficie woda mineralna NIEGAZOWANA!! efekty byly super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w drugim cyklu (dość odległym od pierwszeg) popijałem mlekiem tez bylo dobrze takze z mojego doświadczenia jest to obojętne !!!! Za trzecim razem popijalem i tym i tym i tez bylo bardzo dobrze Tyle ze z mlekiem mi lepiej smakuje (bo lubie mleko) !!!

TAkze wg moich osobistych obserwacji na samym sobie nie ma różnicy czym popijac ... ja jeszcze sobie tłumaczyłem to tak : mleko ma w sobie białko a to przeciez podstawowy składnik budulcowy tak wiec robcie jak chcecie ja swoje napisałem :562:
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna vs mleko
a ile piles tego mleka lacznie z kreatyna :>
  • 0
[you]
pozdro :P

novaxxl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna vs mleko
Wiesz, brałem kreatyne wg zalecen na opakowaniu (tyle ze jedna porcje bralm nie 5 (faza nasycenia) tylko 6 takze wychodzilo mi przez pierwsze 6 dni 36 tbs (a polecaja 5 dni czyli 20 tbs ale chcialem sprawdzic po swojemu -poeksperymentowac-) no i na te 3 tabletek tak ok 2-4 szklanki to norma (ale to w tym 3 cyklu jak bylem juz wiekszy bo w 1 cyklu to np. 1-2 ewentułalnie 2,5 i juz nie moglem ;-) no ale to na poczatku bylo jak tylko zaczynalem zeby ruszyc z miejsca
:562:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024