Skocz do zawartości


Nitrobolon czy kreta na poczatek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_badziul89_*

Guest_badziul89_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Nitrobolon czy kreta na poczatek
przestalem cwiczyc w wakacje ogolnie 3 miechy nie cwicze a wczesniej cwiczylem 2 i byly efekty z 65kg na klate podnioslem 80 i klata i bic wzrosl mi o 2cm i wogole bylo widac troche rzezby mam zamiar zaczac od wrzesnia cwiczyc znowu bo robie sie powoli flak:/ nie moge brata na reke polozyc a jak cwiczylem to na lajcie go kladalem. co lepiej wziasc po 2-3 miechac cwiczen nitro czy krete i jesli nitro to moze byc 120kaps na 2 bo bede cwiczyl z kumplem czy lepiej kupic 240kaps? albo zamiast tego 2 razy krete 400gr + dekstroza500g?? z gory dzieki

nmaciek1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ząbkowice Śląskie
  • Zainteresowania:siłownia i motocykle

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon czy kreta na poczatek
Z twoim starzem to ja bym sie wzioł za diete i dobry trening, puzniej ewentulanie MAssxxl albo cos podobnego i dopeiro po roku dobrych cwiczeń wziasc sie za kreatyne i jako pierwsza zawsze zkykłą a nie jakeis matriksy
  • 0

GośćGuest_badziul89_*

Guest_badziul89_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon czy kreta na poczatek
a ty cos bierzesz bo cos mi sie wydaje ze nie bardzo sie moze natym znasz bo po twojej wadze to chyba bys byl gorszy glupi niz ja sorry za brzydkie slowa ja chce porade od kogos kto bierze krete albo nitro ja sie juz zdecydowalem i sie pytam ktore lepiej brac:)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon czy kreta na poczatek
nmaciek mial racje przy tak malym starzu dobrze rozpisany trening zebys sie nie przetrenowal na poczatku i dieta z ktorej dostarczysz odpowiedniej ilosci bialka i weglowodanow dadza piekne efekty bo przez pierwsze miesiace przyrosty sa najwieksze,biorac teraz kretke tylko zepsojesz sobie wszystko co moglbys osiagnac,ale skoro juz sie zdecydowales to na pierwszy raz najlepsze mono do tego dextroza i tauryna dla lepszej przyswajalnosci unikaj substancji ktore niszcza kreatyna w organizmie czyli kofejna,alkohol nie popijaj jej mlekiem oraz nie jedz zoltego sera ktory ma w sobie tryptofan
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon czy kreta na poczatek
nmaciek, napisal bardzo dobrze - jedynie to, ze za odzywki mozesz sie brac znacznie wczesniej
ale krete to sobie odpusc :D

[ Dodano: Sro Sie 10, 2005 10:09 pm ]
i nitro tez ;]
  • 0
[you]
pozdro :P

GośćGuest_badziul89_*

Guest_badziul89_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon czy kreta na poczatek
no ale napiszcie mi ktore lepiej brac na poczatke bo wg mnie to chyba lepiej nitro

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon czy kreta na poczatek
na poczatek tylko i wylacznie mono!!! nitrobolan to tylko azot pompujesz sie i wszystko schodzi jak odstawiasz nie baw sie w to jest wiele lepszych supli ko,cp,cr,cf,xpand mono cie ladnie poczesze na pierwszy raz i wygrasz konkurs jak kupisz cos innego bo zawsze zaczyna sie od mono a pozatym nie rozumie czemu po kilku miesiacach bierzesz sie za kreatyne to tak jakbys bez silowni jadl metke
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon czy kreta na poczatek
piszesz ze nmaciek sie nie zna a sam raczej sie nie znasz piszac ze nitro na pierwszy cykl...najpierw poczytaj troche a potem kogos obrazaj :bije: :bije: :bije: :bije:
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

O.Prime
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skontowni ;p
  • Zainteresowania:rysunek?

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon czy kreta na poczatek
(nie jestem wybitnością, można rzec iż przeciętniak ...)

Ale tyle powiem - napaleniec
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon czy kreta na poczatek

no ale napiszcie mi ktore lepiej brac na poczatke bo wg mnie to chyba lepiej nitro


mylisz sie :> na poczatek najlepiej nic nie brac (suple) ew. uzupelniac diete odzywkami :> jezeli nauczysz sie odpowiednio manipulowac substancjami odzywczymi zdasz sobie sprawe, ze wiekszosc supli jest zbedna :>
  • 0
[you]
pozdro :P

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon czy kreta na poczatek
diata jest najwazniejsza, to jest podstawa bez ktorej mozesz zrec suple TONAMI i nic nie pomoze. zajrzyj do dzialu odzywianie.
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024