Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

x man2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Proszę o pomoc
Wiatm zakupiłem Magnum 5000 ale tylko opakowanie 1kg. Na opakowaniu pisze , że dzienna dawka to 300g wiec opakowanie starczy mi na 3 dni <- dla upartych 3 dni i 8h chyba jest nierealne żeby po tym czasie były widoczne jakiekolwiek zmiany!!! Napiszci proszę mi ile potrze by nabrać troche masy. Oczywiście łacząe to z odpowiednim treningiem i dietą
  • 0

Narcotic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
napisz cos o sobie ile warzysz itp ... wtedy to zalezy ile bedziesz tego jadl :mrgreen:
pozdro :D :D
  • 0
[glow=green]==NARCOTIC ® [/glow]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
jezeli laczysz to z odpowiednia dieta tak jak napisales wylicz poprostu ile ci brakuje i tak dawkoj,bo odzywki to przeciez uzupelnienie diety na opakowaniu massa xxl rowniez pisze ze nalezy przyjmowac dziennie 150-280g a ja biore tylko 75g i jestem zadowolony,pozatym za duzo tez nie dobrze bo brzuch urosnie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


nmaciek1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ząbkowice Śląskie
  • Zainteresowania:siłownia i motocykle

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
Głupiop zoribłes czało zostrawic sobie kase i kupic minimum z 4 kilo albo obliczyc braki swoje w diecie i ustalic tak zseby minimum na miesicac starczyło
  • 0

x man2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
Wiec tak mam 191cm 75 kg i 21 lat mam baaaardzo szybka przemiane materi. Wiec tak moja dieta polega na tym że jem 6 lub 5 posiłków dzienie w tym duzo sera , makaronu , ryżu , mlaeka , jogurtów , miesa. Chce nabrac masy ale zalezy mi zeby nabrac masy w górnej częsci ciała klata biceps :). ( trenowalem bardzo dlugo piłke nożna i moje nogi są dośc dobrze umieśnione) Wiem że jeśli mam trenować musze robić przerwy więc trenuje 2 razy w tygodniu w poniedziałek i czwartek. Do tego dokupiłm magnum 5000 i mam zamiar kupić mass xxl. Dzienna dawak tego to 60g w dni nietrenigowe i 120g w dni treningowe <- to jest dopiero załozenie.
Proszę napiszcie czy nie robie jakiś błędów
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
to juz wiem czemu chcesz przytyc ;) mamy podobny wzrost ale ja 20 kg wiecej waze. posilki sa ok ryz i makaron to podstawa tylko ja dorzucilbym jeszcze tunczyka w wodzie,twarog,banan,na mase dobre sa rodzynki,oliwa z oliwek,jajka na twardo,piersi z kurczaka a na sniadanie platki.treningi robilbym na twoim miejscu 3 razy w tygodniu wtedy mozna dobrze wyrobic sie z czasem i partami przykladowo klatka i triceps,plecy biceps i przedramie,barki i kaptury. wystarcza jak dla ciebie 3 cwiczenia po 3 serie.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
3x w tygodniu to min jak chesz rosnac :> wiec zwieksz to 3 treningow tygodniowo
pozatym uluz konkretna diete - bo to glownie od niej zalezy jak szybko rosniesz i czy wogule rosniesz
  • 0
[you]
pozdro :P



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024