Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zacząć?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Oskarek
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Jak zacząć?
Witam wszystkich! Mam na imię Oskar (przedstawiam sie bo jestem uprzejmy :-) ) mam 183 cm wzrostu i ważę 73-74 kg, wcześniej nie ćwiczyłem i właśnie teraz chciałym zacząć z jak najlepszym efektem tylko nie wiem jak? co polecacie na dobry początek? Jakie ćwiczenia robić? Dokładniej to chciałbym zacząć ćwiczyć a później jak już będę gotowy zapisać sie na jakieś szatuki walki więc dlatego wiem że rozciąganie będzie też bardzo ważne ale to już samemu o to zadbam, proszę o pisanie! Pozdro @ll
  • 0

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zacząć?
Rozciągaj się. Co do siłowni to myślę, że same sztuki walki nieźle Cię wyrzeźbią bo o masę to raczej trudno. Mam kumpla chodzi na K1 i chwali sobie, krata na brzuchu pojawiła się moment dostają tak w pizdeczkę, że raczej nie myśli o innych treningach. Klocem być nie możesz bo stracisz gibkość, myślę, że wystarczy ci sama sztuka walki bo znam tifanów co poszli np. na boks i zrobiły się z nich szczypiorki :-)
  • 0
24 lata na karku...czas zrobić z siebie bestię :)

Oskarek
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zacząć?
Nom ale w sumie na początek przyda sie troche siłki a później i siłka i jakaś sztuka walki, K1 słyszałem że nieźle uczy człowieka nie tylko bić sie ale i też sprawność ogólna, Muai Thai (tajski boks) też rozwazam choć sądze że lepiej będzie z K1 albo Valetudo :D pozdro i thx za rade
  • 0

Pawcio1418048754
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Wedkarstwo,pilka nozna,tenis stolowy,kulturystyka,motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zacząć?
najpierw zrob ogólnorozwojowke
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zacząć?
Słuchaj - przede wszystkim idź do jakiejś sekcji - sportów walki i tam zazwyczaj mają siłownie - dogadaj się z trenerem - niech on Ci rozpisuje trening na siłce i sztuki walki - Cie uczy... TAK BEDZIE NAJLEPIEJ BO SAM JAK BEDZIESZ ROZPISYWAL TO ZEPSUJESZ SOBIE WSZYSTKO... NIEDOŚĆ, ŻE ALBO PÓJDZIE ZA BARDZO NA STRONE SIŁOWNI I BEDZIESZ WOLNY I SŁABY W WALCE ALBO NA ODWRÓT.
POZDRAWIAM.
JAk sama siłka - to ogólnorozowojówka 8 tygodni - potem masa!

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024