Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosze o odpowiedź !!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

nietypowy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Aleksandrów Kujawski

Napisano Ponad rok temu

Prosze o odpowiedź !!!!!!
Mam problem :[ Mam 15 lat i ćwicze już jakiś miesiąc z osobami miejącymi juz duże doświadczenie :] Ale chciałbym się was spytać czy moge ćwiczyć?? Czy to nie jest za wcześnie?? Czy będę rósł ?? Oczywiście nie mam ćwiczeń obciężających kręgosłup :] Ale piszcie co wiecie :D Bardzo chciałbym ćwiczyć ale niewiem czy mogę :( POMOCY !!! :cry:
AAAAA wyrost około 172 cm waga 55kg > nasz trening HST HELP!!
  • 0

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o odpowiedź !!!!!!
Pewnie, że możesz ćwiczyć. Moim zdaniem to idealny wiek na rozpoczęcie przygody z siłownią. Byle żebyś nie forsował się za bardzo bo Twój organizm cały czas się rozwija i nie brał ani sterydów ani żadnych suplementów, poczekaj aż dorośniesz. Ćwicz sumiennie i systematycznie a do 20-stki będziesz maszyna :mrgreen: .
P.S: Poszukaj w necie informacji, które Cię interesują, naprawdę znajdziesz odpowiedź na wiele pytań.
Pozdrawiam i życzę sukcesywnych treningów...acha i nie daj się na nic namówić "osobą mającym już duże doświadczenie" ;-)
  • 0
24 lata na karku...czas zrobić z siebie bestię :)

nietypowy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Aleksandrów Kujawski

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o odpowiedź !!!!!!
Ta osoba która ma to doświadczenie Niczego niemoże brać bo niemoże Jest chora :[ Ma miano experta na innym forum więc chyba się zna :] Dzięki wielkie za doping :D Naprawde mi pomogłeś :D:D Będe wymiatał :D Aaaaa wiesz jakie mam cool ciałko :D opalone mała tarka klatka a Biceps niewiem czemu duży :D:D jestem zadowolony z niego :D Napewno wszystko urośnie :D Wkońcu HST :D Dzieki :D Pisać więcej !!!!!!!!!

[ Dodano: 25-07-2005, 10:02 ]
Hmmm ale czy będę rósł ?? prosze o odpowiedź
  • 0

Pawcio1418048754
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Wedkarstwo,pilka nozna,tenis stolowy,kulturystyka,motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o odpowiedź !!!!!!
Napewno bedziesz rosl moze nie tak duzo jak przed rozpoczeciem przygody z silownia ale zawsze cos bedzie ci dochodzilo czlowiek rosnie do 21 roku zycia.
Zycze duzych przyrostow
  • 0

nietypowy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Aleksandrów Kujawski

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o odpowiedź !!!!!!
No ale tak do 180 dojde ?? Kurde marwtie sie o to :/ Bo jeśli tak a bym ćwiczył do około 18-19 lat to bede wymiatał :D
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o odpowiedź !!!!!!
unikaj w szczególności np. martwego ciągu, mój kolega trenował zapasy i tam go tym katowali i twierdzy że przez to jest niski. podobno martwy dosyć mocno ściska kręgi i to dlatego
  • 0

nietypowy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Aleksandrów Kujawski

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o odpowiedź !!!!!!
Hehe ok ale jak nie urosne to wam najebie :P
  • 0

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o odpowiedź !!!!!!

Aaaaa wiesz jakie mam cool ciałko opalone mała tarka klatka a Biceps niewiem czemu duży

Szczegóły mało mnie interesują, raczej powinny interesować Ciebie ja raczej gustuję w opalonych ciałkach ale damskich.

No ale tak do 180 dojde Kurde marwtie sie o to :/ Bo jeśli tak a bym ćwiczył do około 18-19 lat to bede wymiatał


Chodzi Ci o wagę czy o jakieś wyciskanie? Jeśli o wagę to rozbawiłeś mnie do łez. Kulturystyka to nie jakiś stały schemat przyrostów tylko ciężka często, żmudna i niewdzięczna praca, która tylko wytrwałym przynosi efekty. Wątpie czy dojedziesz do 180 kg. w wyciskaniu a 180 kg masy to ty chyba naczytałeś się za dużo "Alicji w krainie czarów"

Hehe ok ale jak nie urosne to wam najebie

Zważaj na słownictwo bo nie rozmawiasz z młodszymi od siebie. Miałem nadzieję, że jeśli masz zamiar ćwiczyć to masz poukładane w głowie ale myliłem się. Wpierw dorośnij psychicznie do treningów a potem zajmij się fizycznymi aspektami bo możesz sobie krzywdy narobić.


  • 0
24 lata na karku...czas zrobić z siebie bestię :)

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o odpowiedź !!!!!!
Spokojnie trenuj, nie przeciążaj pleców - a będziesz rósł. Dobrze się odżywiaj, nie pij i nie ćpaj oraz nie pal. Zdrowy tryb życia!
  • 0

Pawcio1418048754
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Wedkarstwo,pilka nozna,tenis stolowy,kulturystyka,motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o odpowiedź !!!!!!
Penetrator jemu chodzi ze urosnie do 180 cm a nie ze bedzie tyle wazyl
  • 0

nietypowy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Aleksandrów Kujawski

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o odpowiedź !!!!!!
Wlasnie chodzi o wzrost :P Eeee i wyluzuj troche ;-) Dzięki wszystkim :D Teraz jestem pewny że moge ćwiczyć :]
  • 0

Tomasz1418048745
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Piłka nożna, siatkówka, boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o odpowiedź !!!!!!
A można w ogóle ćwiczyć plecy?? Jak tak to napiszcie jakie cwiczenia na plecy??i chyba nie z dużym obciążeniem??? :?:
  • 0

nietypowy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Aleksandrów Kujawski

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o odpowiedź !!!!!!
To ja mam 15 lat i wiem że można :P Ale dokładnie ci niepowiem co i jak
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o odpowiedź !!!!!!
TOMASZ: plecy to inaczej grzbiet, wiosłowania, podciagania na drążku, martwe ciagi itd. podrzut :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024