Skocz do zawartości


Zdjęcie

mleko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

mleko
czy to prawda ze mleko przyswajalne jest przez czlowieka tylko do 7 roku zycia pozniej jest dla nas jak woda ? i najlepiej wpierw wypic jogurt w ktorym sa bakterie ktore ulatwiaja trawienia mleka ? zawsze sadzilem ze mleko jest dobre w kazdym wieku ale kolega z zywienia powiedzial ze po 7 roku zycia organizm ludzki nie trawi z mleka jednej substacji zapomnialem nazwy :) jakos na l chyba i zeby lepiej wypic jogurt przed mlekiem co pomoze w trawieniu tej substacji
  • 0

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
laktoza ? :D

Pie***lenie :!: Ja tam pije, żyje i mam sie świetnie :mrgreen:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
tak chyba wlasnie laktoza :) nieznam sie na tym tylko troszke sie zdziwilem ze podobno nie warto pic w naszym wieku juz mleka
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
nie ktorzy ludzie trawia niektorzy nie..... mleko jest dobre :P pij mleko bedziesz wielki :P
  • 0
Be free.

Pawcio1418048754
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Wedkarstwo,pilka nozna,tenis stolowy,kulturystyka,motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
Mleko pija mali i duzi
  • 0

GośćGuest_aL1En_*

Guest_aL1En_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
Jak już jesteśmy przy mleku, nie wiem ilu procentowe mleko kupować ;/ najlepiej 0% czy 0,5 ? i jak z jogurtem, załużmy przy 2 posiłku 300g jogurtu ale jakiego ? naturalnego ? czy normalnie jakiś truskawkowy itp. ? dzięki za odpowiedz.

Pozdrawiam.

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
najlepsze mleko to 1,5% bo 0,5% to praktycznie dla mnie nie jest juz mleko :),a jogurt kupuj jaki Ci smakuje ja wole truskawkowy naturalnego nienawidze
  • 0

Pawcio1418048754
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Wedkarstwo,pilka nozna,tenis stolowy,kulturystyka,motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
Czemu mowisz ze mleko najlepsze 1,5% co ?????????
Ja pije 2% to zle ???
one sie tylko roznia zawartoscia tluszczu tak ??????
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
a ja pije 3% i nie mam zamiaru tego zmieniać. wiem że to tłuszcz zwierzęcy, ale o tłuszczu z mleka było już tyle dobrych i złych teori że nie wiadomo w co wierzyć
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
pije 1,5% bo mi poprostu takie najlepiej smakuje ;), 0,5% dla mnie niema smaku a 3% to znow troszke za duzo wiec wybralem posrodku to jest kazdego indywidualna sprawa moim zdaniem i niema to wielkiego znaczenia to tylko procent tluszczu. czytalem dzis troszke o mleku na internecie i to sa rzeczy nie pojete!!! naukowcy pisza ze mleko to cichy zabojca przytocze tutaj cytat jednego z artykolow:

"Mleko rujnuje zdrowie.
Pijąc mleko, możesz zapasc na choroby uszu, gardla, oskrzeli, pluc, skory, oczu, chroniczny katar, rumień, kokulsz, płonnicę, błonicę, miażdżyce, choroby watroby,trzustki,stawow i serca (Podwyzszone ryzyko zawalow i zatorow) zaburzenia hormonalne i nowotwory"

czytajac artykuly w ktorych znajduje tego typu zdania:

"każda szklanka mleka zbliża organy wewnętrzne do katastrofy, z której pełen powrót do zdrowia będzie niemożliwy"

to lekko az mozg sie lasuje moze podam tutaj link to jednego z artykulow sami ocenicie czy to prawda ;),bo to chyba lekka przesada z tym cichym zabojca

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

Pawcio1418048754
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Wedkarstwo,pilka nozna,tenis stolowy,kulturystyka,motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
Wiezycie w to bo ja nie zabardzo
Czy ktos z was mial jakies problemy zwiazane z mlekie jezeli tak to napiszczie jakie
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
pawcio co w dzisiejszych czasach masz zdrowego
temat ten byl juz poruszany na forum
wystarczy poszukac..
zdania podzielone 8)
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
Pawcio tez osobiscie niewierze ale fakt faktem cos napewno z tego prawda musi byc wkoncu czlowiek to nie krowa 4 zoladkow niema :),ogulnie wszystko wyjdzie za klikanascie lat bo takie procesy jak wyplukiwania wapnia z kosci i ich oslabianie nie trwa tydzien
  • 0

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
Znalazłem bardzo ciekawy link [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :-) Taki mały przegląd produktów mlecznych :D Oczywiście mleko będe pił dalej i nic tego nie zmieni :mrgreen:
  • 0

Ar2r1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrołęka

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
pijcie mleko bedziecie jak SHREK :>>
  • 0
Oo O o O oo O oO
oO O O o Oo O o O O
O o Oo O o O O O o Oo
O o O O O o Oo O o O
O O o Oo O o O

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
Wiecie co ? Troche sobie wczoraj myślałem o tym mleku. Zwłaszcza tekst, który gdzieś czytałem o tym, że niby człowiek jest jedynym zwierzęciem, które w wieku dorosłym pije mleko. No i dziwie sie, że wcześniej do tego nie doszedłem. Człowiek pije mleko w wieku dorosłym bo ma po prostu do niego dostęp. Co ma zrobić powiedzmy taki... pies ? Pójść do sklepu i kupić litr mleka ? No raczej nie :D Przecież samice ssaków produkują mleko tylko w okresie laktacji. Natomiast np. jak ja swojego pieska poczęstuje łaciatym to raczej nie odmawia :D Z kotami sie sprawa ma podobnie :mrgreen: Fakt, że jak wypiją za dużo to są problemy z brzuszkiem no ale nikt przecież nie żyje samym mlekiem, podobnie my :-)

Więc to raczej chybiony argument przeciwników picia mleka. No chyba, że sie myle ?
  • 0

damian335
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
no to jak z tym jest wkońcu mlekiem , laktoza jest to cukier jakismleczny który jest czyms co wywiera zaburzenia żęłądkowe, ja piłem mleczko długo ale niestety mam zastuje teraz bo są wakacje , ale troszkę muszę powiedzieć to daje.Ale czy to jest prawda że niewarto pic mleka czy nieopłąca się to niewiem.Pozdrawiam!!
  • 0

Cineks
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Przedewszystkim deska i moja Kasia =*

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
Pijcie mleko!

Jest to najbardziej wartościowy naturalny napój który miałem przyjemność pić! To dzięki mleku na przełomie 2 miesięcy urosłem bagatela 10cm! Pijąc po 1 litrze dziennie! Spróbujcie pomoże! :brawo:

[ Dodano: 25-07-2005, 07:40 ]
btw. Właśnie skończyło mi sie mleko co się rzadko zdarza u mnie w domu, więc nie miałem czym płatków owsianych zalać to użyłem.... śmietany 12% :beksa:
  • 0
Podpis wzbudził kontrowersje ;]

Pawcio1418048754
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Wedkarstwo,pilka nozna,tenis stolowy,kulturystyka,motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
Hej ty cineks czy jak cie tam ci twoj popychacze zwa wiadomosc do ciebie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] wez sie odswiez bo az na forum cie czuc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
Pawcio dobre :D


Cineks especiality for you [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :mrgreen:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024