Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z kreatyną


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

SkEcz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

problem z kreatyną
witam wszystkich. Mam 19 lat, 196cm, 79 kg. Chce sobie zszamać jakąś kreatynke tylko nie jestem pewien jaką. Chciałbym abyście pomogli mi w doboze tabsów, ich ilości i systematyki brania. Czekam na odp...
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kreatyną
staz jaki masz na silowni?
  • 0
Be free.

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kreatyną
a ile masz hajsu??
  • 0

SkEcz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kreatyną
siłownie mam w domu, ćwicze od preawie roku... ale staram sie robić to prawie codziennie... ćwiczenia dobierał mi koleś który sie profesjonalnie zajmuje kulturystyką.
Co do ceny chce postawićna jakość więc licze sie z kosztami ale nie chce przekroczyć 150 zł (jeśli to możliwe). Będe musiał kupić jeszcze jakąś odzywke (ostatnio brałem mega mas XXL)?
  • 0

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kreatyną
rzeczywiscie profesjonalista :D jak ci kazal codziennie cwiczyc :D
miesnie musza miec czas na regeneracje, wiesz dlaczego wazysz 79 po roku cwiczen przy wzroscie 196 ? bo palisz miesnie, 3 razy w tygodniu, Max 4! Masz ulozona diete? Jak nie to sie nie łap za kreatyne tylko diete sobie zafunduj :D
http://www.forum-kul...showtopic=31418 jak dla ciebie dieta nr 2 :D
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kreatyną
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - jezeli kapsy to ta bedzie ok
4kaps dziennie:

4kaps rano naczczo w dni bez treningu
4kaps po treningu w dniu z treningiem
  • 0
[you]
pozdro :P

SkEcz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kreatyną
moja dieta wygląda mniej więcej tak samo jak ta z nr. 2. Więc z tym nie ma problemu... A co do moich ćwiczeń to ćwicze prawie codziennie ponieważ robie 4 różne partie mięsni, więc między ćwiczeniami tych samych jest 4 dni przerwy. Widziałem efekty takich ćwiczeń- byłem pod wrazniem. NIe sądze ze jestem dobrze umięśniony, ale siły troche mam. Zauważyłem ze to właśnie dzięki tym ćwiczeniom. Co do kreatynki to co byście mi polecili? Będe musiał coś poza kreatynką kupić ?
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kreatyną

Co do kreatynki to co byście mi polecili? Będe musiał coś poza kreatynką kupić ?


dalem Ci linka wyzej
  • 0
[you]
pozdro :P

SkEcz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kreatyną
dzięki anar ... coś do tej krety bede musiał dokupić czy powinno starczyć ... i jak miałbym ją brać ? tak jak wyczytalem na forum (naczczo 5gr po treningu 5 gr; w dni bez treningu naczczo 5gr), czy moze inaczej ?
  • 0

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kreatyną
sorry, ale czy ty czytac nie umiesz, przeciez anar ci napisal jak masz to brac :roll:
niedobory w diecie mozesz uzupelniac odpowiednimi odrzywkami. do tego mozesz dodac jakies aminki.
pzdr
  • 0

dlugi1418048751
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kreatyną
Sluchaj sprawa wyglada tak tez mialem kiedys taki problem jak ty tez mam 195 wzrostu i wazylem 80kg.Teraz tez mam 195cm wzrosty ale waze 92kg :).A jak to zrobilem to juz ci mowie najwiecej w tych moich sukcesach ma doswiadczenie chlopakow z tego forym ( tych co naprawde cos o tym wiedza sluchaj caval dawida wbd np ).A teraz sluchaj dieta to podstawa bez tego zadna kreta i inne suple ci zawiele nie dadza.Jezeli masz juz diete kup krete ja wlasnie koncze cykl na VIP-e i jestem z treca zadowolony ja ja bralem w ten sposob odradzany przez wielu dni treningowe 5 g rano naczczo i 5 gram po treningu i 30 carbo w dni nietreningowe 5 g rano naczczo dotego miale massa xxl 4800g ale sie skonczyl i oczywiscie cwicz z glowa tak jak ci chlopaki radza 3 , 4 razy w tygodniu.I co ci jeszcze moge powiedziec DIETA!a zobaczysz beda efekty
PS wakcje to zly okres na zdobywanie masy
  • 0

GośćGuest_adamosse_*

Guest_adamosse_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kreatyną
wsumie czemu zły okres to tylko stereotyp jeśli zostaniesz w domy , nie piesz nie palisz masz zapał do ćwiczenia nie obchodzą cię zadne wyjazdy tylko skupisz się na celu to wcale gorszy okres nie jest a reszta to działaj według porad Długiego Pozdro Zycze dużej massy

SkEcz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kreatyną
JAKĄ MAM SOBIE JESZCZE KUPIĆ ODŻYWKE DO TEJ KREATYNY ... NIE BYŁO MNIE TROCHE ALE TERAZ CHCE SOBIE TO ZAMÓWIĆ I HCIAŁBYM JESZCZE JAKĄŚ ODZYWKE ... JEŚLI MOZECIE TO NAPISZCIE JAK MIAŁBYM JĄ BRAĆ ...
dzięki
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z kreatyną
chłopie pisali Ci wyżej czytaj uważnie...CARBO i MASSA ...więcej nie potrzeba... no i jakiś preparat witaminowy
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024