Skocz do zawartości


Zdjęcie

serwetka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Lasuch
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

serwetka
jaka jest najlepsza w sklepiekreatyna chce kupic serwetke i nie mam pojecia jaka jakiej firmy jaki sklad wieczwracam sie do was co mam kupic co jest dobre za dobra cene i ile musze tego brac i jak i z czym najlepiej ?
dzieki
Marek
  • 0

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: serwetka
sErwEtke to najlepiej w sklepie z tkaninami!! a jaka? no zalezy jaki kolor, jaki wzór Ci sie bedzie podobal :D:D
Zalezy co chcesz osiagnac, jezeli mase to mass xxl, jezeli ma to byc odzywka wysokobialkowa to polecam Perfect Whey Protein Treca.
Znajdziesz te produkty na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :D
Napisz cos wiecej o sobie, ile cwiczysz, co robisz, ile wazysz, i co chcesz osiagnac, to Ci powiemy konkretniej :D
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

wirus1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: serwetka
Serwetka ludzie zastanówcie się co piszecie.Polecam serwetki jednorazowego uzytku.
  • 0

Lasuch
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: serwetka
moja wina sory pisalem puzno w nocy juz sie poprawiam chodzi mi o odzywke bialkowa a wczesniej mialem na mysli bialka serwatkowego ale do zeczy chodzi mi o mase miesni bez tluszczu chcialem cos kupic i slyszalem ze odzywka bialkowa jest bardzo dobra a przynajmniej nieprzybiore wbrzuszku a o to chodzi zeby to masa tam nie poszla mialem kupic massxxl ale sadze ze bialkowa bedzie oki do tego chcialem dozucic anabolic bcaa 300 kaps tribulus 20.000 oraz tauryne 300 kaps olimpumega kaps i do tego max carb 3000g mial byc jeszcze nitrobolon ale mi odradzili bo wlasnie koncze creatin
Cel to beztluszczowa masa miesniowa jesli sie tylko da !
mase mam w tym momencie wiec dlatego chyba mass xxl mi nie trzeba
wzrost 180 waga 85 kg staz koncze pierwszy cykl creatin
mam nadzieje ze to wszystkie info omnie pomoga wam teraz mi pomuc glownie to chodzi jaka ta najlepiej odzywke bialkowa dlamnie konkret firme ! i co do tego dozucic moze to co wymienilem nie bedzie zlym pomyslem oki dzieki
Marek
  • 0

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: serwetka
1. tribulus - zalezy ile masz lat jak mniej jak 21 jedne to nic Ci nie da bo Twoj organizm produkuje testosteron na maxa
2. bcaa jak najbardziej wskazane :D tauryna tesh jest dobra ale niekonieczna, tymbardziej ze kreatyny nie bedziesz bral, bo wlasnie konczysz cykl (teraz przerwa ok. miesiaca)
3. wybór odzywki zalezy w tym momencie od Twojej przemiany materii, skoro mówiesz ze nie chcesz massa to moze jakis matrix, niech bedzie duzo bialka i weglowodany, mozesz sie zastanowic nad jakims gainerem o bardziej ze tak powiem bialkowym skladzie, ale jezeli chcesz wysokobialkowa odzywke to ja ci polecam Perfect Whey Protein Treca, sam uzywam i jestem b. zadowolony ;D
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Lasuch
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: serwetka
lat mam 25 skonczone a sadzisz ze tauryna sie nie przyda ?
  • 0

cebul
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: serwetka
tauryna jest dobra ale wskazana głównie podczas cyklu kreatynowego jak substancja wspomagająca "działanie" kreatyny więc jeżeli kończysz cykl to niemusisz (jak wyżej napisano) jej kupować kup sobie tauryne do następnego cyklu kreatynowego po około miesiącu przerwy po tym cyklu który kończysz...
pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024