Skocz do zawartości


redukcja wagi i rzezba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_apart_*

Guest_apart_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

redukcja wagi i rzezba
Witam
Teraz w wakacje będę miał dużo czasu żeby utrzymać dietę, robić porządny trening i chciałbym zrzucić trochę kilogramów żeby pokazała się choć zarysa kratki na brzuchu. Waze aktualnie 80,3 kg i mam troche tluszczu. Nie wiedzialem gdzie ten topic zalozyc, wiec zalozylem tu. Moderatorow prosze o ewentualne przeniesienie jesli nie bedzie to ten dzial, poniewaz wystepuje tu wszystko po trochu.

Przejde do sedna. Jesli beda potrzebne zdjecia to moge je zrobic. Zaden problem. Bede stosowal diete wysokobialkowa czyli od 2 do 2,5g na kazdy kg oraz zmniejszone spozycie wegli do 3g na kg oraz tluszcze od 0,5 do 1g na kazdy kg. Jesli chodzi o trening to bede stosowal na rzezbe chyba, ze macie lepszy pomysl. W zalaczniku moj przykladowy trening zeby nie zasmiecac tu miejsca. Co do suplementacji to jaka odzywke bialkowa oraz reduktory tluszczu polecacie. Prosze o same konkrety. Cala diete oraz suplementacje mam zamiar stosowac dopoki nie zobacze oczekiwanych rezultatow. Pytanie ile trzeba czekac na jakies rezultaty :D Mam wage elektroniczna z pomiarem tluszczu i wynika z niej, ze mam 17% tluszczu. Hmm, prosze Was o rady.

sieraq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kórnik

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja wagi i rzezba
Co tu dużo bede się rozpisywał: tussipec i a6w ;-) i krata na brzuchu gwarantowana :D
  • 0

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja wagi i rzezba
Powiem co uzywam, bo sam jade na redukcje:
odzywka wysokobialkowa Perfect Whey Protein Trec'a mozesz kupic na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Spalacz tluszczu: Thermo Fat Burner Trec'a
Robie redukcje: 1,5 miesiaca, schudlem 6 kg i jade dalej do dolu :D
Produkty sprawdzilem juz wczesniej, dobre efekty sie na nich uzyskuje.
Najwazniejsza dieta!!!!
Ze spalaczy podobno dobry jest jeszcze Thermo SPeed Olimp'a.
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024