Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam osoby do testowania odżywek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
265 odpowiedzi w tym temacie

Meckham
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
witam,

chcialem zglosic swoja "kandydature" na proponowana suplementacje..
Trenuje juz od 2 lat. W sklepie kreatyna.pl regularnie kupuje odzywki
(przeszlo 1500zl). MOja waga to 82 kg przy 190 cm wzrostu.
Moje Miesnie podatne na wzrost to bicepsy, barki i plecy. Problemy z klatka i nogami.
3 razy w tygodniu trenuje na profesjonalnej silowni.
Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju suplementacje.
Posiadam kamere Jenoptik 5200.
Pozdrawiam,
Sebastian
  • 0
Systematycznos , silna wola i wiara w to co robimy to klucze do naszego sukcesu

Geronimo1418048754
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
-Lat 18 (24 Lipca)
-Wzrost - 181
-Waga - 80kg (+ - 1kg)
-Trenuje - 5razy w tygodnu po 1h bez przerwy od 02.01.2005:)
-Zero branych odrzywek - od Marca tego roku
-Aparat cyfrowy
-Sprawdzony - troche juz Kupilem u Pan'a Kreatyna :)
-Moge troche $ w to włożyć .
  • 0

judokax
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JUDO KULTURYSTYKA SIATKÓWKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Witam takze chciałbym się zgłosić do testowania odżywek. Mam małe doświadczenie juz z testowaniem ponieważ testowałem odzywki z ameryki dostępne na polskim rynku. Wiem jak profesjonalnie przeprowdzić cykl. Dysponuje aparatem cyfrowym wysokiej klasy. Ponadto mój tata jest właścicielem silowni wiec troche się znam na ćwiczeniu. Ćwicze na siłowni regularnie a ponadto trenuje judo. Moge zapewnić wam rospiske z diety diete obecnie stosuje od ok 6 miesiecy.Po każdym tygodniu cyklu zapewniam szczegółową relacje tzn. chodzi o przyrosty i ile siły wzrosło. Na wasze potrzeby moge testowac odzywki na mase jak zarówno na siłe jak będzie trzeba na rzeźbe też. Niedawno zarejestrowałem sie na waszym forum bo chciałbym zaistnieć. Inne tego typu stronki sa załadowane specjalistami a ja też co nieco sie znam na kulturystyce. Na stosowaniu odzywek sie bardzo dobże znam. Na siłowni często troche dorabiam za rospiski i za ustalanie cykli. Jeżeli byście mieli jakieś pytania lub chcieli mnie przetestowac to prosze bardzo czekam na waszą odpowiedź.Pozdrawiam!!!

[ Dodano: 31-05-2005, 11:56 ]
Ponadto jakimś dziwnym tropem trafiłem na forum ponieważ nie wiedziałem o tym konkursie i przed chwilą sie dowiedzialm z maila bo akurat musiałem sprawdzic moze to jest jakiś znak dla mnie lub dla was. Co do fotek moge wysłac.

Załączone pliki


  • 0
Trening + Dieta WARTO ZOBACZYĆ:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Iść swoją drogą nie dać satysfakcji wrogom.

GośćGuest_Demarco_*

Guest_Demarco_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Witam:) Z wielką chęcią pragne wziąć udział w Twoim teście.:):) Dlaczego Powinieneś wybrać mnie? po 1. Mam spore doświadczenie- 5 lat regularnych ćwiczeń wytrzymałościowo- siłowych(systematycznie -siłownia-treningi przeplatane :masa-rzeźba; wytrzymałościowe-rower,sztuki walki, biegi.)po 2: Znam perfekcyjnie swoje ciało- stosowałem rożne suplementy(NIGDY NIEDOZWOLONE) min:Produkty na przyrost masy mięśniowej, pradukty definiujące rzeźbę, spalacze, aminokwasy rozgałęzione etc.-w zwiazku z tym - wiem jak działają-a więc -CZY SĄ SKUTECZNE. po 3: Obecnie waże 70Kg-zdecydowanie brakuje mi masy mięśniowej- więc doskonale przetestuje Twój suplement; po 4:JESTEM PASJONATEM- ćwiczeniom i efektom oddaje się całkowicie:)-Jeśli mam odpowiednią motywacje:) po 5: Oto moje foto:)...
P.s.Oczywiscie posiadam aparat, stały dostęp do internetu i czas:)
Pozdrawiam Admina i wszystkich uczestników :-)

Załączone pliki



adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Demarco masz 42 w lapie masz 177cm wzrostu i wazysz tylko 70kg??????nie rob sobie z forumowiczow przyslowiowych jaj
  • 0

GośćGuest_Demarco_*

Guest_Demarco_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek

Demarco masz 42 w lapie masz 177cm wzrostu i wazysz tylko 70kg??????nie rob sobie z forumowiczow przyslowiowych jaj


Obecnie waże 70 Kg:)):))-Adrian niepodawalem swoich wymiarów i wzrostu:)):))
Pozdrawiam

lukasb
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Witam
Chcialbym zglosic swoja kandydature na testera.Mam 21 lat, staz treningowy ok. 2,5 roku,183 cm wzrostu,90 kg.Trenuje regularnie 4-5 dni w tygodniu.W chwili obecnej zamierzam zwiekszyc mase miesniowa o ok 4 kg.Mysle ze jestem dobrym kandydatem na testera.W zalaczniku dolączam zdjecie z ubieglego roku.Nadmienie jeszcze ze posiadam aparat cyfrowy.
Pozdrawiam

Załączone pliki


  • 0

szoperx
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Zgalszam swoja kandydature.
Waga 96 kg , potezne nogi dobre barki, kaptury niesteyt wada klatki piersiowej z ktora walcze od 3 lat i poradzic sobie nie moge... jest po prostu mała i lejowata, Suplementy jakich uzywalem dotychczas to byly Aminokwasy, odzywki bialkowe, kreatyna ( 1 ) i HMB ale ktorko.Mysle ze moja kandydatura jest o tyle ciekawa ze mam problem z klatka a dzieki suplementom na ktore sam kasy nie mam szlo myse by zauwazyc efekty.
  • 0

shiver07
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Witam,bardzo chętnie wziąłbym udział w tego rodzaju teście ponieważ regularnie ćwiczę i jestem zagorzałym fanem kulturystyki czyli gość z charakterem i z zapałem dąże cały czas do osiągnięcia jak najlepszego efektu.Mam nadzieję,że mi w tym pomożecie.Aparat cyfrowy posiadam i jestem w stanie na bierząco przysyłać wam zdjęcia w celu sprawdzenia efektów.
  • 0

wujas1418048751
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skórcz
  • Zainteresowania:muza, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Co sie tu robi :? o jo joj :D
Prawda, że jak prosili o fotki to nikt się nie pchał lecz jak w grę wchodza suple no to...
Jak co niektórzy także uważam że powinna to być osoba szczupła.
No ale admin chyba wie co robi :mrgreen:
pozdro wszytkim zainteresowanym :brawo:
  • 0
Wszyscy mają opis, mam i ja !!!!

judokax
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JUDO KULTURYSTYKA SIATKÓWKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Demarco ważysz 70kg to zdjęci było robione z przed ilu lata albo ile ważyłeś na tym zdjęciu bo napewno nie 70kg??
  • 0
Trening + Dieta WARTO ZOBACZYĆ:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Iść swoją drogą nie dać satysfakcji wrogom.

szpieg
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Whitestok
  • Zainteresowania:tańce hulanki swawole

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Witam
Również chce się zgłosić do testów. Już mam pare dobrych lat siłowni za sobą i sporo przetestowanych supli. Poza siłownią trenuje również systematycznie kickboxing . Znam swój organizm, potrafię ocenić co i jak wpłyneło na mnie . Obecnie jestem po 2 tygodniowej przerwie w treningach i od jutra znów wracam do swojego rytmu a więc obojętne jaki plan czy na siłe wytrzymałość lub mase mnie interesuje, w treningach jestem systematyczny i konsekwentnie dąże do postawionego celu niezależnie od dnia czy humoru:).
  • 0
Never surrender!!

judokax
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JUDO KULTURYSTYKA SIATKÓWKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Dodatkow jeżeli chciałbyś mnie Admin przetestowac to moge ułożyć przykładowy zestaw odźywek na mase lub na redukcje . Także moge rospisac trening bądź ułożyć diete.Pozdrawiam!!! Powiem szczerze zależy mi !!!
  • 0
Trening + Dieta WARTO ZOBACZYĆ:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Iść swoją drogą nie dać satysfakcji wrogom.

GośćGuest_Demarco_*

Guest_Demarco_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
judokax,

Zdjęcie jest z przed poltora roku:)- wtedy wazylem dokladnie 82 Kg:)- na dzien dzisiejszy waze 70,5 Kg:):)-zredukowałem masę-została tylko rzeźba.:):)

h_k
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
hmm bardzo chętnie bym przetestował te odżywki aleee widze ze się chyba nie załapię....:(

jak by co to
aparat mam,
na siłownie chodzę regularnie,
odżywki kiedys miałem i byłem zadowolony :-)

pozdrawiam serdecznie
  • 0

miler23
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Ja z przyjemnoscia sie zglosze:)
A teraz kilka zdan czemu ja:
1)posiadam aparat
2)cwicze regularnie
4)mam optymalna diete
5)nie stosowalem wczesniej zadnych suplemantow na przybranie masy wiec ktoz inny niz ja moglby pokazac jak to dziala:)
6)codzennie zamieszczalbym wyniki mojego treningu uwagi sugestie:)
Mam nadzieje ze te kilka zdan zaowocuja przyszla wspolpraca:)
Michal
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Chwila prawdy...
Zamieszcze swoje zdjecia z marca tego roku - sporo pospadało od września (praktycznie miałem 2 miesiące ćwiczeń - matura w tym roku i dużo stresu, problemy z panną i brak dostępu do siłowni - to są przyczyny spadku - a także brak diety, suplementacji - problemy z forsą). Siłownie mam już 24 na dobę (domówka), problemów nie mam z czasem na trening. Zero stresów :) wszystko gra jak należy.
Mogę tylko i wyłącznie zaproponować swoją kandydaturę. Kulturystyką (teoretycznie interesują się prawie 3 lata), praktycznie mniej (dużo przerw zwiazanych z komplikacją zdrowia i problemami - finansowymi przeważnie). Z forum związany jestem od ponad roku. Można na mnie liczyć. Aparat cyfrowy - nie posiadam, ale mam zwykły. Mogę codziennie klikać zdjęcia, a po np. 30 dniach wywołać i elegancko zeskanować - robiąc foto-story :-)
Zamieszczam zdjecia z marca - jak już wspominałem.
Obecna waga to 70,5kg, wzrost ponad 180cm.
Wznowiłem od poniedziałku (30 maja) treningu HST i będę już tak trenował przez 8 tygodni. Potem roztrenowanie i znów HST. Na treningu znam się bardzo dobrze (czego może nie widać po fotkach - ale jak już pisałem wyzej - spadki są spore...).
Jestem sumienny, i można na mnie liczyć.
Ps. Do wszystkich z działu TRENING, w ten weekend - odpowiem na każde pytanie. Na dzień dzisiejszy - pracuje nad ostatnią rzeczą jaką musze zrobić do godziny 12... i potem zajmę się już forum :)
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na werdykt.

Załączone pliki

  • Załączony plik  brzuch.JPG   14,04 KB   10 Ilość pobrań
  • Załączony plik  nogi.JPG   21,39 KB   9 Ilość pobrań
  • Załączony plik  plecy.JPG   35,35 KB   9 Ilość pobrań

  • 0

moczul
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Witam. Zgłaszam się na kandydata. Ćwiczę już ok. 2, jednak przez ostatnie pół roku miałem przerwę, także dużo ze mnie zeszło. Jestem sumienny w tym co robie i przykładam się do ćwiczeń, nie olewam treningów, po za tym jestem dość dyspozycyjną osobą. Zgłaszam się, ponieważ jestem osobą chudą i mam nadzieję dużo przytyć. Mam teraz 15 lat i ważę ok. 50kg. Jednak duża tego zaletą jest to, że natychmiast widać u mnie efekty ćwiczeń/odżywek (znajomi mówią, że można u mnie policzyć każdy mięsień). Sprzęt do ćwiczeń mam dostępny 24h/7d.

Załączam 2 fotki z przodu i z tyłu - obie są efektami ćwiczeń i zażywania kreatyny przez miesiąc.[shadow=darkred][/shadow]

Załączone pliki

  • Załączony plik  zalacz.jpg   36,73 KB   23 Ilość pobrań

  • 0

Ar2r1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrołęka

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
A ja się nie zgłaszam. Admin będzie miał lepszych kandydatów odemnie i nie wiem po co mam robić komuś konkurencje. A jeżeli chodzi o redukcje to mogę po wakacjach cos przestestować. Pozdro admin :)




ps. Patrze że dużo osób chce darmowe odżywki :)
  • 0
Oo O o O oo O oO
oO O O o Oo O o O O
O o Oo O o O O O o Oo
O o O O O o Oo O o O
O O o Oo O o O

klubi
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Ja tez sie zglaszam do testowania odzywek, a dlaczego, to zapisze nizej!!

Nadaje sie poniewaz
- posiadam aparat cyfrowy (nie pozyczony, nie rodzicow, moj wlasny!!)
- jestem po pozytywnie zdanej maturze (srednia 4,75 swiadczy o tym, ze potrafie w
sposob rzetelny, solidny i konkretny opisac postepy i zmiany jakie zaobserwuje u
siebie)
- nigdy wczesniej nie bralem zadnych odrzywek (krotko mowiac nie stac mnie), cwicze
juz dosc sporo, wiec jestem w stanie obiektywnie stwierdzic, czy cos na mnie dziala
czy nie, czy odzywki i suplementy jakie przyjmuje przyspieszaja wzrost masy
miesniowej u mnie

Jednymi slowy - jestem idealnym obiektem do testow odzywek

NA MNIE SIE NIE ZAWIEDZIECIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024