Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna-dodatek do sw i silki [pomocy]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna-dodatek do sw i silki [pomocy]
cwicze na silowni od ponad roku. co prawda mialem przerwy spowodowane chorobami, wyjazdami itd. jak kazdy. do tego zaczynam cwiczyc sw a dokladnie tajski box.
mam 3 treningi na silce i 2 tajskiego w tyg. wiem ze to duzo, ale wiem tez ze mozna sobie poradzic.chcialbym rozpoczac cykl kreatyny. no i tu pytanie: jaka polecacie?, jak ja brac i z czym?
mam prawie 2kg bulka profi whey mass olimpu i dosyc duzo tauryny.
jestem ektomorfikiem i na silce cwicze na mase, ale zeby miec dobra kondycje trzeba wykonywac aeroby, ktore bede mial na tajskim. wiem ze bedzie sie to odbywalo kosztem masy, ale dla mnie to nie problem. diete mam ulozona i w miare mozliwosci staram sie jej przestrzegac.
mam nadzieje ze mi pomozecie
pzdr
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna-dodatek do sw i silki [pomocy]
ja miałem podobny problem rok temu, 3 razy boks i 3 razy ćwiczyłem w domu. dużo się strasznie spala na treningach sw dlatego kup carbo i pij przed i po. Trudno będzie ci zbudować mase, ale wszystko możliwe, co do krety to zależy jak długie były przerwy, jak stażu byś miał pełny roczek to możesz wziąść ...Bierz tego bulka i dokup koniecznie carbo. Jak trenowałem właśnie ten boks to wziąłem krete i ładnie poszlo, nie miałem jakiejś dobrej diety trening z dzisiejszego punktu widzenia tez był głupi. tylko że na pierwszy raz wziałem cytryniam i dlatego teraz mono mi nie wchodzi. ale luz to było 5 kg w 17dni i w łape z 1,5-2. i szybkości nie straciłem bo cały czas boksowałem. Ale teraz żałuje ze nie zaczekałem z tym do momentu chodzenia na siłke, w domu miałem beznadziejny sprzęt... ale człowiek uczy się na błedach :-)
  • 0

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna-dodatek do sw i silki [pomocy]
wiem ze z masa bedzie ciezko ale juz sie przyzwyczailem ze jestem chudy ;-) nie chce rezygnowac z silki. a moja miesci sie w piwnicy :D wiem ze nie jest to jakis super sprzet ale mi wystarcza. co do krety to wiem ze trzeba miec starz, z reszta studiujac te forum duzo sie nauczylem, ale w tym temacie potrzebuje pomocy. nie jest to taki klasyczny schemat wiec zwrocilem sie do was :-)
pzdr
  • 0

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna-dodatek do sw i silki [pomocy]
Kup Carbo(tak 4KG zainestuj) i BCAA np. i do tego krete plus dieta i witaminki i bedzie dobze. Tylko dodaj do diety plus to 400Kcal w zaleznosci jak Ciezki jest trening sw.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna-dodatek do sw i silki [pomocy]

buba wydus od "tej menty Cavaliera" jak zrobic ten myk w podpisie Mruga 2

jaki myk ?? :roll:
no dobra to mam kupic krete i carbo. ale jaka i ile tej krety?? i jak mam to wszystko przyjmowac i w jakiej ilosci: kretayne,carbo,bulka i tauryne??
pzdr

[ Dodano: Czw Maj 05, 2005 9:25 pm ]
dobra juz obaczailem... 8) ten skrypt juz jest stary z wyswietlaniem nicka. wymyslcie cos nowszego :mrgreen: sory ze rozmywam, dalej czekam na pomoc :-)
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna-dodatek do sw i silki [pomocy]
krete bierz w dni treningowe 5g po treningu, a w dni beztreningowe 5g rano na czczo. carbo w zależności od inensywności treningu 50-100gr przed treningiem, po treningu też powinineś uzupełnić glikogen( może być znowu carbo 50gr-70gr.) jeśli chodzi o bulka to proponuje w zależności od braków w diecie 2-3 razy dziennie po 50g pomiędzy posiłkami. tauryne nie wiemy jaką masz, ale wal np. rano i przed/po treningu, mnie i tak ona nie pobudza.
  • 0

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna-dodatek do sw i silki [pomocy]
no dobra to juz wszystko. tzn nie wszystko :) jaka krete mam wziasc? treca, olimpu? czy jakas inna?
  • 0

yahoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1785 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna-dodatek do sw i silki [pomocy]
nie ma znaczenia wszystkie monohyfraty sa podobnej jakosci i czystosci, to za Ciebie jaka wezmiesz
  • 0
sie skacze...
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna-dodatek do sw i silki [pomocy]
http://www.forum-kul...showtopic=31504
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024