Skocz do zawartości


Zdjęcie

prosze o pomoc w zrzuceniu kilku kg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

ruffo_83
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kamien Pomorski

Napisano Ponad rok temu

prosze o pomoc w zrzuceniu kilku kg
Witam Wszystkich!!

Czytalem o typach budowy ciala, i najbardziej podchodze pod endomorfika, ale te nie do konca. Jestem raczej "masywnej" postury, jednak nie mam budowy gruszki. Na masie przybieram w bardzo krotkim czasie, jest to niestety tluszcz i to praktycznie w najwiekszym stopniu na brzuchu. Jezeli chodzi o klatke, rece i nogi to nie mam z tym problemu, tzn jest tam troche tluszczyku ale w glownej mierze miesnie, niewyrzezbione. I tu polega caly problem. Nie moge zrzucic z brzucha ani wyrzezbic miesni. Nie jest on wielki czy cos w tym stylu ale przeszkdza mi... Robie brzuszki rano i wieczorem ale nie bardzo to mi pomaga. Pracuje jako przedstawiciel handlowy i nie mam za bardzo mozliwosci stosowania jakiejs diety bo praktycznie od 8 do 20 jestem w trasie. Silownia 3-4 razy w tygodniu (zalezy na ile mam sil po robocie). Chce zrzucic z brzucha i troszke wyrzezbic to co mam.

Z gory THX za pomoc

P.S. Ale poemacik napisalem :D
  • 0
First I will kill you. Then you will join my army :D

BARYŁKA
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc w zrzuceniu kilku kg
Ja bym Ci polecił jakiś reduktor tkanki tluszczowej(l-karnityna)... idz do jakiegos sklepu z odzywkami i zapytaj sie kolesia o jakis dobry preparat... no i oczywiście jakas dieta
  • 0
BIAŁECZKO JEMY BO DUZI BYĆ CHCEMY...
POZDRO CAVALIER AND PREZES

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc w zrzuceniu kilku kg
Musisz sobie zadać pytanie, czy chcesz zrzucić takanke tłuszczową czy chcesz robić mase. Dieta ma bardzo dużą rolę zarówno w robieniu masy jak i utraty tłuszczu, na tym powinieneś się skupić.
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

ruffo_83
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kamien Pomorski

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc w zrzuceniu kilku kg
Przepraszam za dluga zwloke z odp ale nie mialem dostepu do netu. Tak wiec chce zrzucic kilka kilo to jest pewne ale nie chce stracic masy miesniowej ktora mam.
  • 0
First I will kill you. Then you will join my army :D

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc w zrzuceniu kilku kg
no to dietka na redukcyjna.... nie znamy Twoich danych(waga itp) wiec zobacz do podwieszonych postow i wybierz sobie jedna z przykladowych diet...
i mowisz ze caly czas jestes w pracy..... no to trzeba bedzie dostosowac dietke do Twych wymogow... zrobic takie posilki bys mogl je jesc w czasie pracy... a na aeroby masz czas? bo podczas redukcji sa bardzo potrzebne
  • 0
Be free.

ruffo_83
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kamien Pomorski

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc w zrzuceniu kilku kg
Z aerobami jest pewein problem... Silownia swoja droga ale po pracy jestem zrypany na maxa i nawet nie jestem w stanie pomyslec o bieganiu :D robie brzuszki codziennie wieczorem i rano (w dni treningowe okolo 350-400 w nietreningowe 200-250). A moje dany: wzrost 185cm, waga 96 kg :oops: Jak juz pisalem, glowny problem mam z brzuchem pomimo tych brzuszkow i thermo fat burner nie spadlem nawet 1kg. Fakt, ze czuje sie znacznie lepeij ale efektow nie widac. A jezeli chodzi o dietke to postaram sie troche przejrzec jak tylko znajde wiecej czasu. Powiem szczerze, ze i tak wszyscy sie dziwia ze ja jem tak malo. Moi znajmoi, szczypiorki nieziemskie, jedza 2x tyle co ja.
  • 0
First I will kill you. Then you will join my army :D

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc w zrzuceniu kilku kg
nie dziwne ze tfb nic nie daje...... bo on jest pomocny jak sie robi aeroby..... oprucz diety aeroby sa podstawa by schudnac
  • 0
Be free.

Poganin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc w zrzuceniu kilku kg
Co z tego ze pracujesz o 8 do 20? To jest wymowka a nie powod dla ktorego nie mozesz czymac diety bo jak dla mnie takiego nie ma. Sam Bogdan Szczotka przyznal ze czesto nie ma wyjscia i je zimne posilki. Jedz pozadne sniadanie, ratuj sie chlebem razowym i tunczykami, dasz rade. Co do budowy ciala, tez nie mam typowej budowy gruszki ale najblizej mi do endomorfa. Robilem masowke jadlem 3 gr bialka, ponad 5 wegli, i 0,5tluszczu. W ciagu 4 miechow przyroslo mi w ramieniu 2 cm i jak sie wazylem kilka dni temu na 2 wagach stracilem na 1 5kg, na drugiej 4kg. Dziwne, ale nie polecam ci takiej diety bo jakos na sobie nie zauwarzylem drastycznie zredukowanej ilosci tluszczu, dziwi mnie tylko ze skoro stracilem na wadze, zwiekszyly mi sie wymiary. Wie ktos jak to mozliwe?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024