Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebuję dietę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

p_awel_88
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebuję dietę
Mam 17 lat waże 73 kg i mam 185 cm wzrostu. Mam proźbę czy ktoś by mógł mi pomóc w ułożeniu diety ? Problem jest w tym że od poniedziałku do piątku jestem w szkole do 15 , a na dodatek w niektórych dniach jade odrazu po szkole do dziewczyny tak więc nie jadam nawet czasami obiadow w domu lecz sobie cos kupuje w szkole np. zapiekankę.
Chciałbym żeby dieta była przygotowana właśnie na takie dni kiedy to nie mam dostępu do urządzeń dzięki którym mógłbym przygotować jakąś potrawe, tylko abym mógł sobie w plecaku do szkoły wziąść.
Trening robię raczej pod wieczór czy to dobra pora ??
Jestem już w połowie ćwiczeń na brzuch "Aerobicznej Szóstki Weidera" i czuję że są już jakieś tam efekty na brzuchu ale są one przykryte "płaszczykiem" tłuszczu co najlepiej robić żeby się go tam pozbyć ?
  • 0

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję dietę
Na razie sie masuj. Na Twoim miejscu kupil bym i do szkoly bralbym Gainera(MassXXL domyslnie :)) i kanapki z serem bialym/szyneczka. Z sniedaniem nie ma problemu rozumiem, ewentualnie dziewczyna Cie moze nakarmic jaka piersia z kurczaka i ryzem. Zerknij do podwieszonych diet i zobacz co trzeba zmienic.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

post
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Rower, alkoholizm, wszystko co się da spalić

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję dietę
oczywiście że możemy pomóc tylko zbuduj "szkielet" diety jak tomiałoby mniej więcej według Ciebie wyglądać z proponowanymi posiłkami na pewno coś się poradzi. Jak nie mozna przeskoczyć to się obejdzie :P no i oczwiście czy po za A6W ćwiczysz ? jak tak to kiedy nie zapomniaj o przybliżonych godzinach posiłku pozdro
  • 0
Seven Nation Army couldn't hold me back

Najgorzej jest być nikim,dla kogoś,
kto dla Ciebie jest wszystkim

pozdro

p_awel_88
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję dietę
Tylko co zrobić z tym tłuszczem bo go dość mam na brzuchu i na klatce piersiowej ?

Co do ćwiczeń to tak jak mówiłem ćwiczę w domu mam ławeczkę, rowerek tak więc sobie trochę jeżdżę i dźwigam :)

A co do diety to nie wiem chciałbym żeby była taka żebym nie był głodny a zarazem żebym nie przesadzał z jedzeniem żeby stracić ten tłuszczyk :/
  • 0

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję dietę
Za duzo chcesz naraz. Wazac 73 Kg przy 185cm to nie masz tak duzo tego tluszczyku, olej go. Wez sie za trening/diete na mase a pozniej jak sie juz troche... zbudujesz zrobisz sobie cykl na rzezbe. Zajrzales do tego postu co napisalem??
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

post
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Rower, alkoholizm, wszystko co się da spalić

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję dietę

Tylko co zrobić z tym tłuszczem bo go dość mam na brzuchu i na klatce piersiowej ?

Co do ćwiczeń to tak jak mówiłem ćwiczę w domu mam ławeczkę, rowerek tak więc sobie trochę jeżdżę i dźwigam :)

A co do diety to nie wiem chciałbym żeby była taka żebym nie był głodny a zarazem żebym nie przesadzał z jedzeniem żeby stracić ten tłuszczyk :/


szefie nikt Ci nie zrobi diety od zera troche inicjatywy nikt Duchem Świętym nie jest i nie wie czy o tej możesz cokolwiek zjeść czy masz zajęcia zbuduj szkielet diety i daj tam proponowane posiłki opisz kiedy je sporzywasz kiedy masz trening, a co do tłuszczyku ?? sam nie wiem nie sądze zeby tego było za wiele proponuje masówke masz posty podwieszone zobacz oceń zmień wystaw my pomożemy zbilansować zmiany do roboty nie ma co czasu tracić
  • 0
Seven Nation Army couldn't hold me back

Najgorzej jest być nikim,dla kogoś,
kto dla Ciebie jest wszystkim

pozdro

p_awel_88
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję dietę
No to tak: co do czasu kiedy mogę jeść to do godziny 15 jestem w szkole to moge zajadać coś na przerwach no i tutaj chodzi też o to że nie mogę jeść na tych przerwach wszystkiego bo przecież nie będę na przerwie wcinał kurczaka czy coś :P aktualnie jak nie mam diety to zajadam sobie kanapki z żółtym serem i szynką i od czasu do czasu kupuję sobie w szkolnym sklepiku jakąś zapiekanke czy coś podobnego. Po godz 15 (bo tak kończe szkołę) jestem w domu albo u laski - w domu mogę sobię przyrządzać jakieś konkretne potrawki dietowe a jak jestem u laski no to tu właśnie jest to że jem to co przygotowuje jej mama - tak więc w tych dniach jak będę do niej jeździł chciałbym wcześniej być już najedzonym żebym nie musiał u niej wcinać później tych kalorycznych potrawek. Mógłbym coś zajadać przed szkołą np. jakieś płatki czy coś w szkole w czasie przerw później to zależy jak jestem w domu to jakieś obiadki czy coś no a jak jade do dziewczyny to tak żebym już byl najedzony wcześniejszymi posiłkami żebym nie musiał u niej jeść, no i kolacja w domu. Kazaliście mi zajrzeć do przykładowych diet na forum zajrzałem do tej : "2) Dieta dla osoby ważącej 70-75 kg(masa)" i wyczytałem tam że trzeba brać tam jakieś odżywki - właśnie nie mam jak narazie funduszy na te odżywki bo jak zaglądnąłem na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to troszkę to kosztuje. Co do potraw to raczej moge zajadać wszystko prócz ryb jakoś nie przepadam za nimi. Na śniadanie może jakies płatki z mlekiem lub jajka, do szkoły kanapki z szynką, jakieś owoce, woda niegazowana, na obiad mogło by być coś z kurczaka, schab, makaron ryż lub coś z tego . Na kolację nie wiem zabardzo co tutaj dać coś z jajek może np. jajecznicę lub znów jakieś kanapki z serem ?

Co do treningu to ćwiczę albo o 17:00 albo o 22:00. Twierdzicie że przy moim wzroście i wadze nie powinienem miec dużo tłuszczu - a jednak i jest on dość zauważalny na brzuchu i klatce piersiowej :(
  • 0

post
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Rower, alkoholizm, wszystko co się da spalić

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję dietę
przed szkołą koło 6:30
Mleko 2% UTH
Płatki owsiane 100g

10:00
Chleb żytni 150g
Szynka gotowana (wołowa/z indyka) 50g
Ser Gouda 50g
masło 15g

13:00
Chleb żytni 150g
Szynka 50g
Ser Gouda 50g
masło 15g

16:00
Ryż brązowy 100g
pierś z kurczaka b/skóry 100g
surówka ok.150g
oliwa z oliwek 15g

19:00
makaron dwujajeczny 100g
+ coś do smaku nie miałem pomysłu
jakiś sok 250ml

21:00
tuńczy w wodzie 185g
ew. pierś z kurczaka b/skóry 100g
jakiś sok 250ml

Wartości odżywcze:
ok.154g białka
ok.89g tłuszczu
ok. 463węglowodanów
całość ok 3000 kcal

Dietka robiona na szybko jeżeli jedziesz do dziewczyny po szkole to w jedną łape pierś w drugą chleb(ok 100g) i popijasz jakimś sokiem ok.250ml - trzeba sobbie jakoś radzić :D. Najlepiej jakbyś ćwiczył jednak o 17 ze wzgledu na to ze bardzo ażny jest posiłek potreningowy po za tym o 22 to dla mnie za późno zdecydowanie :). Wartości składników odżywczych są przybliżone bo się spieszyłęm, ale nie powinno być większych błędów. Jeżeli o czymś zapomniałem to napisz pozdro będzie dobrze :)
  • 0
Seven Nation Army couldn't hold me back

Najgorzej jest być nikim,dla kogoś,
kto dla Ciebie jest wszystkim

pozdro

p_awel_88
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję dietę
Ok dzięki wielkie o taką dietke mi właśnie chodziło :D
  • 0

post
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Rower, alkoholizm, wszystko co się da spalić

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję dietę
np ^^
  • 0
Seven Nation Army couldn't hold me back

Najgorzej jest być nikim,dla kogoś,
kto dla Ciebie jest wszystkim

pozdro



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024