Skocz do zawartości


Zdjęcie

>>JESTEM BARDZO SZCZUPŁY<<:(((((((


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

misterbuu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

>>JESTEM BARDZO SZCZUPŁY<<:(((((((
Witam wszystkich!
Mam problem..Otóż jestem osobą bardzo szczupłą (ok.55kg na 185 wzrostu).Nie jestem osobą głodującą a mimo to niepotrafie przybrać na wadze...Czy ktoś mógłby mi ułożyć dietę po której szybko przytyje a jednocześnie która będzie sprzyjała przyrostowi tkanki mięśniowej?Czy powinienen się zgłosić do lekarza?Czy som może jakieś leki które pomogą mi przytyć(brałem miesiąc PORTAGEN ale to nic nie dało....).Bardzo prosze też o ułożenie planu treningowego z wykożystaniem sztangietek a która najbardziej pasowałabu do tej diety... :-( :-( :-( :-(
  • 0
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo jestem największym sukinsynem w tej dolinie

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: >>JESTEM BARDZO SZCZUPŁY<<:(((((((
stazu zadnego nie masz? to trening ogolny..... byl chyba gdzies przez WBD zmodyfikowany tylko do sztangielek...musialbys poszukac..... albo wziasc jakis z podwieszonych i troche dam Ci doradzimy jakie cwiczenia na jakie zamienic.....

troche niedowagi masz..... dieta z podwieszonych!!
  • 0
Be free.

Mandy1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: >>JESTEM BARDZO SZCZUPŁY<<:(((((((
Nie martw sie.ja byłem w podobnej sytuacju.na poczatek musisz wiedziec ze bedziesz musiał uzbroic sie w cierplowoosc.ja tez byłem w podobnej sytuacji wazyłem nawet mniej.ale przez pół roku przytyłem 10 kg.na poczatek zapisz sie na silownie.Nie martw sie ze beda sie smiac czy cos takiego.ja chodze na siłke tez jestem chudy bo mam 178 cm i waze 60 kg.Albo jak nie mozesz chodzic na silke to cwicz sobie trening ogólnorozwojowy w domu.Znajdz sobie w tematach podwieszonych ten trening.Rób ogólnorozwojówke przez około 5-6 tygodni.Narazie cwicz na sucho czyli bez zadnych suplementów.Ale jak masz klase to kup sobie gainerk-napewno nie zasszkodzi.Mozesz sobie kupic MASS XXl z treca.Potem zacznij trening na mase.Oczywiscie caly czas stosyj gainer.Ale nie zapomnij o podstawie czyli DIECIe.wiem ze to słowo niektóryh odstrasza.Oczywiscie jak nie chcesz stosowac odgórnej diety tio poprostu jedz duzo wartosciowych rzeczy bogatych w bialko weglowodany.tluszczy tez nie moszesz wyeliminoewqc z diety.Jesli bedziesz sumiennie cwiczył duzo jadł i stosował gainer.To bedziesz szybko nabierał masy miesniowej i i coraz to wazył wiecej.Pozdrowionka
  • 0
Tego chyba nie trzeba komentować... :-))

misterbuu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: >>JESTEM BARDZO SZCZUPŁY<<:(((((((
A czy mugłbyś mi podać przykładowe diety,bo naprawde nie mam o tym pojęcia i nie wiem która z wymienionych na forum byłaby dla mnie najlepsza...:(((Niestety nie mam pieniędzy na siłownie...Jak przeprowadzic trening ogulnorozojowy tylko za pomocą sztangietek?
  • 0
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo jestem największym sukinsynem w tej dolinie

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: >>JESTEM BARDZO SZCZUPŁY<<:(((((((

Mozesz sobie kupic MASS XXl z

Pozdro dla mojego wodza...

Musisz podac swoja wage..i wybrac
http://www.forum-kul...showtopic=31418
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

yahoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1785 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: >>JESTEM BARDZO SZCZUPŁY<<:(((((((
podal wage, a z tych diet (http://www.forum-kul...showtopic=31418) to najwyzej ta pierwsza... mimo iz wazysz 5 kg mniej nie powinno byc problemow...
  • 0
sie skacze...
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...

Mandy1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: >>JESTEM BARDZO SZCZUPŁY<<:(((((((
wszystko znajdziesz w postach podwieszonych tam tez jest trening ogólnorozwojowy.Ze stzangielkami to tez mozna cwiczyc co prawda nie jest to pełny sprzet ale moze byc narazie.jak ciezkie sa te hantelki?Mozesz tez robic pompki przysiady itp.odpisz
  • 0
Tego chyba nie trzeba komentować... :-))



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024