Skocz do zawartości


Zdjęcie

bardzo gigant problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

sped
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gryfino
  • Zainteresowania:kulturystyka sport,motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

bardzo gigant problem
siema wczoraj robiłem martwy ciąg i dzisiaj zaczą bardzomnie boleć brzuch po prawej stronie z dołu i prawe jądro niewiem co to jest z........e boli pomużcie
  • 0

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bardzo gigant problem

siema wczoraj robiłem martwy ciąg i dzisiaj zaczą bardzomnie boleć brzuch po prawej stronie z dołu i prawe jądro niewiem co to jest z........e boli pomużcie

bol ten spowodowany jest od kregoslupa , on jest przyczyna tych boli... nie rob martwego ciagu bo pewnei robisz bez pasa i bardzo nie umiejetnie! odpusc sobie te cwiczenie! nie dla ciebie! a bol przejdzie po jakims czasie
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

sped
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gryfino
  • Zainteresowania:kulturystyka sport,motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: bardzo gigant problem
no własnie robiłem bez pasa i robiłem jeszcze wiosłowanie sztangom w opadzie tłowia
  • 0

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bardzo gigant problem

no własnie robiłem bez pasa i robiłem jeszcze wiosłowanie sztangom w opadzie tłowia

no i wsyzstko jasne , robiles bez pas ai pewnie nei koniecznie umiejetnei i przez to cie boli:] nie boj nic przestanei za niedlugo tylko nie rob narazie tego bo mozesz meic problemy z kregoslupem
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

sped
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gryfino
  • Zainteresowania:kulturystyka sport,motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: bardzo gigant problem
a przepuchlina to niejest ??
  • 0

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: bardzo gigant problem
sped, raczej nie.
  • 0

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bardzo gigant problem

a przepuchlina to niejest ??

nie napewno nie , poprostu kregoslup odczul bol po tym cwiczeniu i tyle! za jaksi czas powinno wszystko wrocic do normy
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

Marqz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:ArmA

Napisano Ponad rok temu

Re: bardzo gigant problem
Cze. szklaneq mnie sterzeliło 4 tyg. temu przy plecach i cały czas nap.ieprza mnie kręgosłup ale z brzuchem i jajcami niec nie mam. Jutro prywatnie śmigam do lekarza, może chłopa fatycznie złapała przepuklina. 2 raz już mam jazdy z dolną cześcią kregosłupa i myśle żeby chłopak raczej poszedł do lekarza bo mi się jednak wydaje że to przepuklina. Ale oczywiście mogę się mylić. Pozdrawiam wszystkich.
  • 0
Świat jest zbyt duży żeby być małym. - A. Munzer

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bardzo gigant problem

Cze. szklaneq mnie sterzeliło 4 tyg. temu przy plecach i cały czas nap.ieprza mnie kręgosłup ale z brzuchem i jajcami niec nie mam. Jutro prywatnie śmigam do lekarza, może chłopa fatycznie złapała przepuklina. 2 raz już mam jazdy z dolną cześcią kregosłupa i myśle żeby chłopak raczej poszedł do lekarza bo mi się jednak wydaje że to przepuklina. Ale oczywiście mogę się mylić. Pozdrawiam wszystkich.

jak bys mial przepukline to bys ledwo co mogl chodzic;) raczej przepuklina to nei jest tylko jaksi problem z kregoslupem, a wszystko przez to ze nie umiejetneisie wykonuej to cwiczenie i bez pasa;/ jak nie przestanie go bolec za jakeis tydzien to niech sie przejdzie ale raczej jest to nadwyrzenei czego w kregach! nic wielkiego;)
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: bardzo gigant problem
Marqz, albo sobie cos naciagnales i cie boli, albo przesunal ci sie jakis krąg. Z tego wzgledu ze kregoslup i jego okolice sa bardzo unerwione bol promieniuje- czasem czujemy to jaki bol plecow, czasem moze promieniowac i mozemy nie miec czucia w ktorejs z konczyn. W takim przypadku najlepiej udac sie do lekarza lub kreglarza, aby ustawil krąg na swoje miejsce. Prawdopodobnie bo takim zabiegu okolo 1-2 tygodni trzeba bedzie przerwac treningi. Jesli to jest tylko naciagniecie nalezy smarowac zelem przeciwbolowym, odpuscic sobie trening plecow az przestanie bolec i pozniej zaczac treningi, ale nie przesadzac z ciezarem. Tak samo jest w przypadku autora tematu.
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

jbb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bardzo gigant problem
ty chłopak, idź do lekarza, a nie zadawaj takich pytań na forum, bo nawet jak tu jest jakiś lekarz to i tak ci nie pomoże na odległość
  • 0

Marqz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:ArmA

Napisano Ponad rok temu

Re: bardzo gigant problem

albo przesunal ci sie jakis krąg.

Najprawdopodobniej tak. Jutro ide do lekarza to moja druga taka akcja i ostatnio przeszlo po 3 tyg. chyba ale to było 2 lata temu więc nie pamiętam. Teraz już 4 tygodnie i zero poprawy. Nie trenuje nic od miecha. Zobaczymy co jutro lekarz powie ale czuje że to już do końca life'a będzie kontuzjogenne miejsce. Chciałbym żeby rentgena walneli to byłoby widać czarno na białym co tam się dzieje. Na razie żyje w świecie bólu hehe co prawda lajtowego ale non stop. Pozdro
  • 0
Świat jest zbyt duży żeby być małym. - A. Munzer



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024