Skocz do zawartości


nie moge przytyc!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Brisk_*

Guest_Brisk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

nie moge przytyc!!
mam taki rpoblem. a mianowicie od ponad pol roku nie moge przytyc!!!! waze caly czas 72kg i ani nie tyje ani nie chudne. moze pomoglibyscie mi dobrac jakas diete? a mam jeszcze taki problem: spoglodajac w lustro zauwazylem ze gorna czesc mego ciala jest nawet dobrze wyrzezbiona i zbudowana a gdy spojrzalem na nogi przerazilem sie!!! mam strasznie chude nogi. czy jest na to jakis sposob? prosze pomozcie lato sie zbliza wiec trzeba jakos wygladac

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: nie moge przytyc!!

gdy spojrzalem na nogi przerazilem sie

A cwiczysz nogi??

strasznie chude nogi. czy jest na to jakis sposob?

Cwiczyc ;)

prosze pomozcie lato sie zbliza wiec trzeba jakos wygladac

A diete miales?? Wez sobie jedna z podwieszonych na mase do tego dokup gainera+witaminy oraz trening na mase i powinno byc dobze!
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: nie moge przytyc!!
Widocznie kolega nie stosowal zadnej diety,badz supelmacju
Wiec proponuje wybrac diete na mase dla twoje kat. wagowej
sa podwieszone autorstwa STRONGBART-a ..
JEzeli bedziesz chial cos skorygowac to zapraszamy ponowien do tego postu..
Stosowales do tej pory jaka kolwiek suplementacje?? 8)
+ to co mowil prezes
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

Luuzak14
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1403 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice
  • Zainteresowania:Kulturystyka oraz wszystkie sporty walki

Napisano Ponad rok temu

Re: nie moge przytyc!!
w profilu masz że ćwiczysz już rok więc spokojnie za suple sie możesz brać
  • 0
To Be Kur*a Or Not To Be

GośćGuest_Brisk_*

Guest_Brisk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: nie moge przytyc!!
tez tak uwazam. ale moi rodzice cos nie bardzo sa przekonani co do tego. matce caly czas sie wydaje zeto to samo co sterydy. w sumie to ja mam dopiero 15lat. na nogi robilem tylko przysiady z obciazeniem i wspiecia na palce rowniez z obciazeniem. w tym wypadku dietke zaczne stosowac.

Luuzak14
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1403 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice
  • Zainteresowania:Kulturystyka oraz wszystkie sporty walki

Napisano Ponad rok temu

Re: nie moge przytyc!!
Ja tez mam 15 lat :mrgreen: I tez moi starzy tak uważali ale znimi pogadałem i zrozumieli o co biega w suplementacji (ciężko było) ale ja i tak sie narazie za to nie biore bo myśle że przed 16-17 rokiem to nie ma co. Zrobisz jak uważasz ale ja bym ci jednak odradził to narazie bo niedoczytałem w profilu twojego wieku (cóż mój błąd) :roll: Blu a ty co o tym myślisz :?:
  • 0
To Be Kur*a Or Not To Be

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: nie moge przytyc!!

15lat. na nogi robilem tylko przysiady z obciazeniem

Qrde... Wy wiecie jak wiele ryzykujecie?? W tak mlodym wieku sam fakt chodzenie na silownie jest spory a co dopiero takie cwiczenia... W tym wieku to lepiej wyciagi maszyny no i cwiczenia nie obciazajace kregoslupa! Najpierw trzeba sobie wyrobic dobra technike!
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Luuzak14
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1403 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice
  • Zainteresowania:Kulturystyka oraz wszystkie sporty walki

Napisano Ponad rok temu

Re: nie moge przytyc!!
ja uważam na to żeby kręgosłupa nie obciążać i zadnych ćwiczeń typu martwy ciąg nie robie
  • 0
To Be Kur*a Or Not To Be

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nie moge przytyc!!
spokojnie jezeli jest dobrze technicznie t ok

sam Wam powiem ze cwiczylem jak bylem mlodszy(14 lat) i przysiady i martwy ciąg miałem 172 cm wztrostu, teraz mam 182 :) odpowiednia technika jest najwazniejsza


a do autora, na nogi potrzeba wiecej cwiczen, gdyz jest to duza grupa miesniowa, diete polecamy wysokoaloryczna ze srednia iloscia bialka
  • 0
Pozdrawiam Strong

Mate071
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: nie moge przytyc!!
Brisk przysiady z obciążeniem obciążają kręgosłup. . ..
  • 0

GośćGuest_Brisk_*

Guest_Brisk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: nie moge przytyc!!
dal by ktos mi linka do tej diety?

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: nie moge przytyc!!
wyjdz z tego tematu i popatez pare linijek w gore
i pisze
przykladowe diety na mase by stongbart
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: nie moge przytyc!!
2)

Ser twarogowy chudy 75g
Chleb żytni jasny 125g
Dżem wiśniowy niskosłodzony 60g
Masło roślinne kubkowe 10g



Jaja kurze całe 150g
Chleb żytni jasny 150g
Masło roślinne kubkowe 10g




Makaron dwujajeczny 100g
Mięso z piersi kurczaka b/skóry 75g
Oliwa z oliwek 10g





Płatki owsiane 100g
Mleko zaw. 1,5 % tłuszczu 400g





carbo 60g
Tuńczyk w oleju 80g





Tuńczyk w oleju 100g
Chleb żytni jasny 150g








Białko: 153g – 612 kcal
Węglowodany: 492g – 1968 kcal
Tłuszcz: 81g – 729 kcal
Energia: 3309

Uwagi:
Oczywiście jak każdą dietę trzeba zaopatrzyć w preparat witaminowo-mineralny, dodatkowym uzupełnieniem może być gainer\bulk. Jeżeli będą problemy z narastaniem tłuszczu, można zmniejszyć kaloryczność, oraz zmienić tuńczyka w oleju na tuńczyka w wodzie.

___________________________________________________________
3)

Płatki owsiane 100g
Mleko zaw. 1,5 % tłuszczu 500g



Chleb żytni razowy 170g
Jaja kurze całe 150g
Margaryna 5g




Makaron dwujajeczny 120g
Mintaj świeży 100g
Oliwa z oliwek(do smażenia) 20g




Ryż 125g
Mięso z piersi kurczaka b/skóry 100g
Oliwa z oliwek 10g




carbo 80g
(po 30 minutach)
Chleb żytni razowy 150g
Tuńczyk w wodzie(po 30 minutach) 120g




Ser twarogowy chudy 70g
Chleb żytni razowy 100g




(przed snem) odżywka wysokobiałkowa 35g






Białko: 198g –792 kcal
Węglowodany:581g – 2324 kcal
Tłuszcz: 79g – 711 kcal
Energia: 3827 kcal

Uwagi:
Należy dodać preparat wiataminowo-mienralny, można wzbogacić bulkiem, jeżeli zauważymy przyrost tkanki tłuszczowej zmniejszamy kaloryczność.
___________________________________________________________
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_bleem_*

Guest_bleem_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: nie moge przytyc!!
Witam, jestem nowy na forum ale ćwiczę od 3 lat, mam nadzieję że po przeczytaniu tego posta nie padniecie wszyscy trupem ze śmiechu czy przerażenia. Po tych 3 latach ćwiczeń nie przytyłem absolutnie nic. Początkowo były to lekkie ćwiczenia w domu, hantelki, pompki przysiady itp. później się rozkecałem kupiłem sztangę, większe obciążenia plus ławeczka. Ostatecznie ćwiczę właśnie z hantelkami, sztanga + ławeczka i ćwiczenia które moge na tym wykonać. Nie stosowałem żadnej diety i nic nie tyłem. Jestem wysoki i szczupły mam 20 lat 187 cm wzrostu i 70kg wagi (na ten czas przed odżywkami). 4 miesiące temu doszedłem do wniosku, że bez odżywek nie uda mi sie przytyć i dlatego postanowiłem kupić kera. olimpu w proszku (300 g.) plus gainer mct również olimpu (3kg.) po miesiącu intensywnych cwiczeń (5 razy w tygodniu plus 2 dni przerwy na regeneracje mięśni i 5 posiłków dziennie (zero alkoholu, papierosów) przytyłem 3 kg. odłożyłem keratynę (bo słyszałem że trzeba zrobić miesiąc, półtroa przerwy) i dalej jechałem na gainerze olimpu (tym razem o zwiększonej ilości białka, był to profi whey 3 kg.) po miesiącu ćwiczeń ważyłem niecały kilogram więcej, czyli łacznie 74 kg) w trzecim miesiącu kupiłem 2,5 kg gainera olipmu o stosunku białko/wapń 45/45 zdaje się plus kera. prolaba. Doradzono mi żebym zwiększył dawkę odżywki skoro tak mało przybieram na wadze i tak zrobiłem, odźywka szybko mi się skończyła dlatego zakupiłem 4,5 kg gainera mlo z hmb i keratyną w środku. Po opróżnieniu gainera i keratyny, kolejnym miesiacu intensywnych ćwiczeń zważyłem się i wynik był taki: 74 kg (niecałe, bez 100 gramów). Powiem tylko: RATUJCIE! już nie wiem co mam zrobić żeby przybrać cokolwiek na wadze, może powinienem zrobić jakąś przerwę? myślałem że po odźywkach przybranie na wadze jest gwarantowane a tutaj po 4 miesiącach ćwiczeń 15 kg odżywek, 2 opakowaniach keratyny ważę niecałe 4 kg więcej!! Czy moglibyscie mi coś doradzić? Jakieś zmiany produktów albo coś? Naprawdę potrzebuję pomocy kogoś kompetentnego bo już sam nie wiem co mogę zrobić i dlaczego przytyłem 2 pierwszym miesiacu a teraz nie mogę. :?

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: nie moge przytyc!!
problem tkwi według mnie w nazwie tego działu...niestety :-(
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: nie moge przytyc!!
dieta zainteresuj sie... to najwazniejsze
i nie jedz tyle bialka bo to przyspiesza jeszcze bardziej twoj metabolizm...
  • 0
Be free.

Maniuś1418048748
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: nie moge przytyc!!
Mnie się wydaję, że to samo przyjdzie (znaczy masa). Ja ważyłem w wieku 18-20 66-68kg i ni wała się ruszyć nie chciało. Teraz ważę 73kg i cały czas idę w górę,ale to dopiero 2 miesięcy. Wiem,że taka odpowiedź może nie być zadowalająca,ale tak w moim przypadku było. Oczywiście stosowanie diety jak najbardziej pochwalam
  • 0

Mandy1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nie moge przytyc!!
Jak juz chociaz nie chcesz stosowac tej diety to chociaz odrzywiaj sie odpowiednio jedz 4-5 oposiłków dziennie.I mozze nie jedz tak strasznie duz o tych gainerów.Tzn jedzje ale ogrnicz do np.100-150 gram dziennie.A stosujesz trening na mase?A moz e na rzezbe?
  • 0
Tego chyba nie trzeba komentować... :-))

GośćGuest_bleem_*

Guest_bleem_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: nie moge przytyc!!
Chodzi o to że ja nie sotsowałem diety do momentu aż zacząłem jeść odźywki. I teraz staram się nie tylko jeść 4- 5 razy dziennie ale staram się aby to było wysokowartościowe jedzenie, nie opycham się byle czym, jem dużo białego mięsa, ryżu, ryb i do tego gainery. To nie jest tak że tej diety nie stosuję. A w pierwszym miesiacu stosowania odźywek (gainer mct olimpu 3 kg.) przytyłem te 3 kg i dodatkowo czułem tą siłę i masę, ale dopiero w następnych miesiacach to upadło nie wiem dlaczego. Dietę chętnie zastosuję jeżeli przyniesie ona efekt. Ale nie wiem czy dalej stosować odźywki a jeżeli tak to jakie. Bo jeżeli mam wydawać 150 zł. na gainera i kera. miesięcznie bez jakiegokolwiek efektu to to traci sens. Tyle, że janaprawdę chcę przytyć i widzieć te efekty bo ćwiczę nie od dziś i chcialbym coś na to zaradzić. CZy to że jadłem dużo tych gainerów (duża dawka - 4 razy dziennie) to może być powód tego że nie tyję? i jak mam nie jeść tyle białka skoro te odżywki właśnie w większości na białku są? Ostatni miesiąc miłałem tego gainera w większości z węglowodanów i dalej nic. Teraz zrobiłem przerwę od odżywek ale wiem, że bez nich nie mam szans przytyć , dlatego za miesiąc chciałem spróbować jeszcze raz. Zastanawiałem się na Mass XXL 3kg plus jakaś kera. ale nie wiem czy to w mojej sytuacji jest wskazane skoro efektu nie widać. I nie wiem tez jaką dawkę teog gainera stosować.

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: nie moge przytyc!!
Posłuchaj:
1.Zastosuj diete..jedna z podwieszonych (odpowiednia dla towjej kat.wagowej),zacznij ja stosowac..i po tygodniu juz powinny byc okresleone efetky..jezli nie..to zwieksz deliktanie poszczegolne skladniki odzywcze..i poiwnny byc efekty..
2.Mozesz wrzucic do dietki gainera poczawszy od braku w diecie..w-w- badz białka..i powinno byc b.dobrz
3.To przez to ze nie stosowales diety na poczatku ciwczen ..tylko zaczałes walic odrazu suple..moze twoj organizm niemogl siem przystosowac..
4.Co do supli poczekaj..Najwyzej dokup co w diecie bedzie brakowac..biłąko gianer
5.JEzlie dieta ok. masa roznie kup gainera mass xxl..polecam.to tego carbo,wita A-Z i mozesz dorzucic tauryne...poznej zrob na krecie cykl i powinno byc dobrze 8)
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024