Ból w plecach
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
- odstajace łopatki,
- krzywy kregosłup,
- ucisk na jakis nerw,
- słaba rozgrzewka,
- zla technika,
to tylko przyklady najlepiej bedzie jak skonsultujez to z lekarzem sportowym, zdrowie masz tylko jedno
Napisano Ponad rok temu
Życze zdrowia
Napisano Ponad rok temu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Kreatyna + Nitrobolon 2 niecyklicznie |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Zajebolon 350 |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
MEGABOL Testosterol 250 |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
gain fast czy gain bolic? |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
OLIMP GAIN BOLIC 6000®ocencie |
Odżywki i Suplementy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Czy cos to da.....??- Ponad rok temu
-
Kto mi pomorze!!!- Ponad rok temu
-
Aerobiczna szóstka Weidera- Ponad rok temu
-
Potrzebny trening na rzeźbę- Ponad rok temu
-
Masówka ..!!- Ponad rok temu
-
trening na sile- Ponad rok temu
-
Klatka-górne partie !!- Ponad rok temu
-
Trening na Rzeźbę???- Ponad rok temu
-
metoda offset'owa- Ponad rok temu
-
Armwrestling- Ponad rok temu




Ponad rok temu
