Skocz do zawartości


Zdjęcie

Masówka ..!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Ksawier
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Masówka ..!!
Cześć Chłopaki..!! Mam takie pytanko: Obecnie zaczynam 3 tydzien treingu na masse. I w dziale cykliczność wyczytałem ze po 4 tygodnia proponuje sie zmiene treningu na masse..Czy rzeczywiscie mam tak zrobic..Bo moj wczesniejszy plan zakladal cos takiego, ze pojade na masse z moim treningiem 8 tygodni potem regeneracja i jeszcze raz masówka 6 tygodni (oczywiscie ten 2 trening na mase po regeneracji byłby zmieniony, bo po 8 tygodniach miesnie przystosowaly by sie do cwiczen i nie bylyby odpowiedno pobudzane)..

Dodam ze moj trening wyglada tak:
klatka + triceps + brzuch - wtorek
grzbiet + biceps + przedramie - czwartek
barki + kaptury + nogi - sobota

Wiec czy powinienem teraz gdy zaczne 4 tydzien treningu na mase zmienic go czy moge pociagnac te 8 tygodni i treing zmienic dopiero po REGENERACJI..??..
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Masówka ..!!
mozesz jechac nim 8 tyg ale potem zmien...... :-)
  • 0
Be free.

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Masówka ..!!

Odnośnie zmiany planu po 4 tygodniach mam na myśli - dodanie do każdego ćwiczenia 1 serii (co w sumie da na duże partie 12serii, na małe . Liczbę powtórzeń zredukować w przypadku progresji (12,10, do (10,8,8,6), a w przypadku liczby stałej (10-12powt - do 8-10powt), i (z 12powt - do 10powtórzeń).
Przykład: pierwsze 4 tygodnie:
- wyciskanie sztangi z klatki piersiowej siedząc w górę 3 serie 12,10,8powt. *
- unoszenie sztangielek bokiem w górę stojąc 3 serie po 10-12powt.
Następne 4 tygodnie:
- wyciskanie sztangi z klatki piersiowej siedząc w górę 4 serie 10,8,8,6powt. *
- unoszenie sztangielek bokiem w górę stojąc 4 serie po 8-10powt.


Taką zmianę miałem na myśli - w cykliczności. Jednak jeżeli robisz już powiedzmy 12 serii na duże partie, to ok. Ciągnij trening do ósmego tygodnia, potem regenerka 2 tyg. i zmiana planu :-)
  • 0

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Masówka ..!!

Wiec czy powinienem teraz gdy zaczne 4 tydzien treningu na mase zmienic go czy moge pociagnac te 8 tygodni i treing zmienic dopiero po REGENERACJI..??..

mozesz zminic ale mozesz tez kontynuowac to zalezy od tego jakie sa efekty, jezeli czujesz ze trening cie nudzi nie meczysz sie za bardzo a dodatkowo nie ma wynikow to znaczy ze czas na zmiane planu
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024