Skocz do zawartości


Zdjęcie

SzuKaM PoRaDy..!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Bogusz
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

SzuKaM PoRaDy..!!
Witam!!Mam pare pytan i sadze ze tutaj znajde na nie konkretne odpowiedzi!!A wiec zacząłem uczęszczać na siłownie!!W 1 tygodniu były to 2 treningi w tygodniu ale od 2 tygodnia zacząłem chodzić 3 razy w tygodniu (Odpowiednio wtorek,czwartek,i sobota lub niedziela)..Jestem zmuszony do treningu w takie dni poniewaz w poniedzialek i srode mam treningi koszykówki!!..A wiec chcialem sie dowiedziec:
1) Ile czasu powiniem trenowac zanim wezme jakikolwiek suplemat typu Mass XXL ??
2) Czy powinien być to właśnie Mass XXL czy też jakiś inny suplemat
3) Moglibyście mi zaproponować jakiś plan treningowy który przynosi duże efekty??
4) Co powinienem jeść (musze zaznaczyć że nie mam opcji podjęcia diety gdyż większość czasu spędzam poza domem) ??

Dla Wiadomości: Mam nieskończone 17 lat, waże 74 kg, wzrost 179 cm!!

Byłebym bam bardzo wdzięczny za pomoc!! Napiszcie mi jakieś porady itd.!! Dzieki!!

  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: SzuKaM PoRaDy..!!
jedz węgle i spokojnie mozesz massa siorbac diety i trebingi masz podwieszone
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

Kamilmb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SzuKaM PoRaDy..!!
1) Narazie nie mysl o zadnych suplementach, wszyscy ci powiedza ze im pozniej tym lepiej.
2) Co to mialo by byc zalezy od tego jaki jest twoj cel- co chcesz osiagnac (mas xxl jak latwo sie domyslic jest na mase)
3) Musisz zaczac od planu ogolnorozwojowego (bardzo latwo znajdziesz na forum) aby przygotowac organizm, miesnie, stawy do wiekszego wysilku jakim bedzie pozniejszy plan masowy, silowy, lub co tam sobie wymyslisz.
4) Nie ma co sie oszukiwac- bez diety nic wielkiego nie zdzialasz, niestety. zajrzyj do dzialu z dietkami i odrazu rozjasni ci sie w glowie co powiniennes jesc!
Powodzenia.
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: SzuKaM PoRaDy..!!
czytajac forum mozesz sie duzo dowiedziec...co jesc, jak trenowac.....
nie musisz brac zadnych supli ani odzywek na poczatku.....wystarczy trening i dietka....
poczatki zawsze sa najlepsze.....najpierw zrob trening ogolny, potem dopiero lec na mase
  • 0
Be free.

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: SzuKaM PoRaDy..!!
Witaj Bogusz!

Ad.1
Mass XXL - to nie suplement, a odżywka.
Sądzę, że po 3 miesiącach możesz pomyśleć o gainerze, czy białku. A odnośnie suplementów - typu KREATYNA, za 12miesięcy :-)
Ad.2
Możesz zastosować Mass XXL albo Carbo (lub jedno i drugie).
Ad.3
Jak zaczynasz to proponuje trening ogólnorozwojowy - patrz podwieszony temat "FaQ".
Ad.4
Diete - każdy może podjąć - czas to najmniejszy problem :-)
Ja też dużo poza domem jestem :-)
Poza tym staraj się jeść dużo węglowodanów. Dodatkowo polecam obejrzeć przykładowe diety w dziale odżywianie.

Pozdrawiam!

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024