Skocz do zawartości


Zdjęcie

czeeesc ;))


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

_M4rc3L_
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

czeeesc ;))
Hmm...jestem tutaj nowy. Mam 17lat, waze 72kg i mam 181 cm wzrostu. Cwicze juz w sumie z 3 miesiace. Glownie cwicze w domu. Diety specjalnej nie mam ale staram sie jesc jak najmniej tluszczy i duzo bialka. No i wlasnie sie chyba troche pospieszylem kupilem sobie Thermo Fat Burnera i zaczynam spalac zbedny tluszcz tzn biore juz 2 dzien. Wlasnie tak pomyslalem czy nie lepiej by bylo pierw masy miesniowej nabrac a pozniej tluszczyk spalac. Czy na odwrot. Co wy o tym myslicie? Jesli pierw masa to jakie odzywki byscie polecili i ile ta mase mial bym trenowac ? ;-) ;-) ;-)
  • 0

wirus1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: czeeesc ;))
1jakim sprzętem dysponujesz?
2teraz jedź na mase jest okres zimowy
3narazie odrzywek nie potrzeba zapodaj sobie diete
  • 0

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: czeeesc ;))
to wszystko zalezy od tego co chcesz osiagnac przez cwiczenia silowe.jezeli twoim celem jest robienie masy to rob mase ale jezeli chcesz spalic tluszcz (tylko zastanawiam sie jaki wzrost 182 waga 72) to wykonuj cwiczenia aerobowe
napisz wic co jest celem twojego treningu a wtedy postaramy sie jakos pomoc
  • 0

_M4rc3L_
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czeeesc ;))
sprzetu to ja niestety za dobrego nie mam :? sztangielke z wymienianym obciazeniem 2x 2,5kg+2x1,25kg w sumei cala ma 10kg a tak to jade na pompkach brzuszkach itp glownie chcial bym przybrac na masie zeby troche szerszyb byc :-)
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: czeeesc ;))
z takim sprzetem to nie zajdziesz za daleko ;-)
przydaloby sie zaczac na silownie chodzic :-)
  • 0
Be free.

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: czeeesc ;))
dokladnie z takim ciezarem nic nie zrobisz tzn nie powiekszysz swojej masy miesniowej.
proponuje dokupic sprzetu a;e jezeli nie mozesz to proponuje zapisac si ena silownie
  • 0

_M4rc3L_
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czeeesc ;))
niom tez tak mysle, ja sobie dokupie cos jakas lawke i sztangi, na silke to nie zawsze bym mial czas chodzic .. ;-)
  • 0

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: czeeesc ;))
no to musisz sie powazniezastanowic co bedzie lepszym rozwiazanem dla ciebie i tanszym.
1 czy lepiej pojsc na silownie od czasu do czasu
2 czy lepiej zrobic silownie w domu i tez chodzic na nia od czasu do czasu
wg mnie zadna z tych propozycji nie ma sensu , jezeli decydujesz sie na cw silowe to musisz pswiecic im conajmniej 3 dni w tygodniu po ok 1,5 godz w innym przypadku efekty beda niezadawalajace i niepotzrebnie bedziesz tracil czas i pieniadze
  • 0

_M4rc3L_
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czeeesc ;))
hmm 1,5H a nie przemecza sie miesnie bo slyszalem ze treningi powinny trwac ok 40min :?: :-)
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: czeeesc ;))
zalezy...jaki trening....ile trwa przerwa pomiedzy seriami......niektorzy robia treningi po 1,5h inni mieszcza sie w 45min roznie bywa...
  • 0
Be free.

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: czeeesc ;))
45 min to jezeli robisz w jednym dniu tylko jedna grupe miesniowa.
np (wzór ksiązkowy) kl. piersiowa wykonujesz 12 serii jedna seria trwa ok 45 sekund plus do tego 150 sek odpoczynku daje w sumie 195 sek i to razy 12 serii daaje w sumie 40 min plus do tego 15 min rozgrzewki i jest prawie godzinka treningu
ale jezeli robisz dwie grupy miesniowe np klatke i ticeps to wychodzi co 1,5 godziny.
to jest oczywiscie matematycznie rzeczywistosc jest rozna czasami sie troche pogada z kolesiem na silowni czasem jest zajety przyzad i musisz chwile poczeka czasem ci sie nie chce, czasem zapatrzysz sie na jakąś laseczke ktora wlasnie cwoiczy naprzeciw ciebie :) ale w sumie nie jest zle
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: czeeesc ;))
wagraf roznie bywa.....

srednia czasu moich treningow to ok 40min......tylko ze robie ok przerwy od 30 do 45 czasami ale rzadko do 60sekund...rozgrzewka 5min, i robie po 12 serii na duze i 9(tylko 6 tric) serii na male partie...i nie robie az tak wolno by te 12 powt robic 45s a co dopiero 6 powt.....

a i niestety u mnie nie ma zadnych panien na silowni bym mogl oko zawiesic bo cwicze sam ;-)

Pozdrawiam :-)
  • 0
Be free.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024