Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening na redukcje dla...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Adi1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Ruda

Napisano Ponad rok temu

Trening na redukcje dla...
17,5 lat ( :mrgreen: ) waga: niecałe 70 kg wzrost: ok. 173 / 175 ... w bicku nie mam za wiele bo zaledwie 34 :| teraz jeszcze jakiś czas trening i dieta na mase, a że na brzuchu mam trochę sadełka, się nagromadziło to jednak trzeba to spalić do wakacji... a więc będę stosował się do diety na redukcje (nr.4 w podklejonym poście z dietami a`la Strong ;) ) i potrzebuję trening na redukcję... taki na 1 / 2 miesiące żeby spalić co nieco. A może zostawić ten trening na mase i dołączyć do niego aeroby? Ma to sens ? I co do aerobów to jakie najlepiej i ile razy w tygodniu po ile... bo czy 30 minut na dzień może wystarczyć ?
  • 0

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na redukcje dla...
wg mnie to nie ma sensu, ja bym zrobil cos takiego:
caly ten rok az do marca 2006 cwiczyl mase i rozbudowal miesnie a dopiero w marcu 2006 rozpoczal trening na rzezbe.
1. co ty chcesz redukowac ? 34 cm w łapie jak zaczniesz redukowac to ci zostanie 32cm
2 zwiekszajac objetosc masy miesniowej w gorej czesci ciala uzyskasz lepsze proporcje ciala tzn bedziesz moze mial tłuszczyk na brzuchu ale za to bedziesz tez mial łape klate i bareczki
  • 0

post
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Rower, alkoholizm, wszystko co się da spalić

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na redukcje dla...
Ja robie mniej więcej tak jak wargraf mówi :) tzn. ćwicze już tak od połowy paźdzeirnika i będe masował do połowy do końca kwietnia. Później przez maj i czerwiec spróbuje coś z sadełkiem na brzuchu zrobić^^. Od września masa i dopiero za rok będe "moją pierwszą" rzeźbe robił bo jak teraz się wyrzeźbie to nie będzie tego za wiele. Pozdrawiam :)
Ps. Dobrze mysle czy możę inaczej zrobić ? pozdrawiam
  • 0
Seven Nation Army couldn't hold me back

Najgorzej jest być nikim,dla kogoś,
kto dla Ciebie jest wszystkim

pozdro

Adi1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Ruda

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na redukcje dla...
hmm, praktycznie patrząc to powinienem zrobić tak jak mówisz... ale wiesz, dokucza mi ten brzuszek, nie jest z nim tak strasznie ale mi przeszkadza...
  • 0

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na redukcje dla...
kazdy z nas ma rozny powod chodzenia na silownie i kazdy robi to co mu sie podoba :-]
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na redukcje dla...
Adi: stosuj odpowiedni trening na brzuch ABS II lub Aerobiczna 6 Weidera. Nie ma sensu robić ogólnie redukcji.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024