Skocz do zawartości


Zdjęcie

mono z treca i dextro (jak brac)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

kayper91
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

mono z treca i dextro (jak brac)
czesc, posiadam kreatyne z treca +tauryna i gratis dostalem dextro. Czytalem, ze wiele osob odradza ta firme, ale po wejsciu do sklepu (chcialem mono z uniwersala) koles mna tak zabajerowal, ze dopiero po pol godziny zorientowalem sie ze mam ten zestawik ^^ no ale coz poradzi, mlody czlowiek to i glupi ;p
teraz pytanie jak stosowac, tam jest ,ze w DT jedna porcja 30 min przed treningiem a druga porcja bezposrednio po treningu. Co mam zrobic ,jezeli jeszcze w te wakacje bede chodzil na silke w poludnie? to nie bedzie za mala przerwa miedzy dawkami kreatyny? a w DNT brac rano na czczco i przed kolacja jak jest napisane na etykiecie, czy tą druga porcje po 6h jak przeczytalem na forum? kolejne pytanie co do dextro? mam spozywac to w jednej porcji z kreatyna czy osobno czy jak? i jeszcze jedno pytanie :) to juz ostatnie, jezeli po treningu chcialbym wziac gainera, to w jakiej kolejnosci: najpierw krete potem mutanta ? czy co? rozpiszecie mi jakos?
w roku szkolnym to juz normalnie na silke kolo 18 bede chodzil, a teraz jeszcze poranki chce wykorztystac.
przepraszam, ze tak nabazgralem tutaj, ale zazwyczaj jest , ze sam zagubi sie w tym co pisze i nie ma to skladu :PP mam nadzieje, ze ktos mi pomoze
  • 0

Mati_UTD
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mono z treca i dextro (jak brac)
Mono
DT: 5g rano, 5g zaraz po treningu
DNT: 5g rano, 5g 6-8godzin po I porcji

Gainer moze byc po treningu ale 30min po krecie
  • 0

kayper91
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: mono z treca i dextro (jak brac)
czyli nie wazne, czy ide na trening rano czy wieczorem, krete biore zaraz po nim ? bo ja po prostu myslalem, ze iles godzin ma byc odstepu ale to tylko w dni nietreningowe.
dzieki wielkie
  • 0

kayper91
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: mono z treca i dextro (jak brac)
jak sie bierze dextro? teraz tylko to bym chcial wiedziec ^^
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024