Skocz do zawartości


Zdjęcie

6 weidera + bieganie = jaki efekt?

6 weidera bieganie spalanie sylwetka

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

StaggerLee
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

6 weidera + bieganie = jaki efekt?

Hej, od niedawna zaczalem regularnie cwiczyc. Robie codziennie 6 weidera, powtarzam juz ostania runde (dzien 42)*, w przerwach miedzy seriami robie 20 pompek i 10 przysiadow a potem ide biegac ok 45min (7,5km). Tydzien temu zaczalem brac kreatyne i omega 3. Pytanie brzmi, jaki efekt moze przyniesc taki trening? Czy branie przy tym kreatyny ma jakikolwiek sens? Musze nadal spalic nadmiar tluszczu (ciagle wisi mi troche brzucha) ale chcialbym tez zbudowac mase miesniowa i wyrobic sylwetke. Czytam ze zrobienie obu rzeczy naraz nie jest mozliwe. Mimo to lubie ten trening i moze ktos bylby w stanie podzielic sie wiedza/doswiadczeniem co z takiego planu wyjdzie, jaki to moze przyniesc efekt? Jesli jest kompletnie bezsensu to oczywiscie bede musial przemyslec zmiane planu. Lat 27, 81kg, 180cm wzrostu. Dzieki za wszelkie porady

 

*Wiem ze 6 weidera ma wielu przeciwnikow ale nie lubie sie nudzic podczas cwiczen a podczas 6W moge puscic ulubiony serial a apka na tablecie podpowiada mi co i ile mam robic, nie musze sam liczyc. Tak wiec nie przepadam tez za silownia


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 weidera + bieganie = jaki efekt?

Witaj :)

 

Powiem tak. Nikt Ci nie powie jaki będzie efekt, nikt nie zna Twojego organizmu. Jednak przyjmowanie kreatyny przy (tylko) Weiderze no i bieganiu nie ma chyba żadnego sensu.. Pytanie następne -> ile wynosi Twój staż. Jak poniżej 1 roku to też nie ma sensu brać kreatyny i tych innych gadżetów. 

By spalić Fat trzeba ćwiczyć siłowo każdą partię mięśniową a nie tylko brzuch.. Ćwicząc brzuch nie spalasz brzucha, nie da się spalić Fatu miejscowo. Dodaj do tego prawdziwy trening siłowy całego ciała + aeroby i będziesz spalał.. 

Jak dla mnie 6Weidera to strata czasu ;)

Pozdrawiam.


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 weidera + bieganie = jaki efekt?

Witam na forum. 
Na początku wspomnę, że kreatyna zatrzymuje wodę co powoduje że jesteśmy bardziej napuchnięci więc ja osobiście nie widzę sensu. 
Kolejna sprawa, aby mieć mięsień potrzebny jest TRENING SIŁOWY !!!
Więc tych pompek na pewno powinno być więcej i najlepiej jeszcze dodać drążek. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dhuza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty siłowe, bieganie, rower, trening funkcjonalny
  • Wzrost [cm]:195
  • Wyciskanie [kg]:90
  • Waga [kg]:95

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 weidera + bieganie = jaki efekt?

Rozgrzewaj dobrze kolana i staw skokowy przed ćwiczeniami i bieganiem, dorzuć trening siłowy koniecznie! Kreatyne na tym etapie zdecydowanie sobie daruj.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 6 weidera, bieganie, spalanie, sylwetka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024