Skocz do zawartości


Zdjęcie

MAM 16 lat chcem zacząć ćwiczyć....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MAM 16 lat chcem zacząć ćwiczyć....
taka dygresja,mozna lubic a nie umiec,mozna grac a sie nie znac.tylko wyjasniej mi to dlaczego napisales cyt."ja u siebie na silowni tez mam pilkazy recznych, cwicza i tyja i niewidac na meczu zeby mi dynamika sie zmienila na gorsze"to jest strasznie trudno zrobic.chyba mi przyznasz racje??jezeli grales to powinienes to wiedziec.a uwierz mi bylem naprawde niezly gdyby nie kontuzje to...
  • 0

paweł88
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kwidzyn
  • Zainteresowania:Piłka Ręczna

Napisano Ponad rok temu

Re: MAM 16 lat chcem zacząć ćwiczyć....

ja u siebie na silowni tez mam pilkazy recznych, cwicza i tyja i niewidac na meczu zeby mi dynamika sie zmienila na gorsze. ale za to sa silniejsi (rzuty itp.) i w obronie lepsi :bije: heh :mrgreen:


Heh...to widać jacy są dobzi jeśli grają w 2 lidze... :| ....

Podajcie mi dokładną ilość ile mam brać tego CARBO i Krety...(OLimpu)...ile mi starczy na jeden cykl...do tego jak mam się odźywiać

THX z góry
  • 0

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MAM 16 lat chcem zacząć ćwiczyć....
A wiec jezeli chcesz kreatyne z olimpu to polece ci CREAPURE MONOHYDRATE 250 kapsułek
kosztuje chyba okolo 68zl.kapsulki nie sa najlpepszym rozwianiem ale ja bralem to treningi a latwiej jest przyjac to bez wiedzy qmpli bo zapewne u ciebie tez by dziwnie zareagowali.bierz okolo 4tabletki 3razy dziennie.zaraz poprzebudzeniu,okolo 20min przed treningiem i zaraz po treningu.wyrzymalosc i szybkosc naprawde lepiej po tym wygladaja.z wegli polecilbym ci Max Carb(nie wiem jakie sa z innych firm bo tylko to qpowalem).kosztuje za 1000g-28zl,2000g-49,3000g-64.sklad procentowy jest prawie identyczny do skladu isostaru a Max Carb nacznie jest bardziej oplacalny(chodzi oczywiscie o ceny).stosujac Max Carb na treningu zdecydowanie mniej jestes spragniony i masz wiecej sily.Ja robilem sobie Napoj Izotoniczny na trening okolo 10g Max Carb na 100ml schlodzonej wody.cena w najwiekszym wypadq tego zestawu to okolo 130zl.
  • 0

paweł88
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kwidzyn
  • Zainteresowania:Piłka Ręczna

Napisano Ponad rok temu

Re: MAM 16 lat chcem zacząć ćwiczyć....
a dieta??
  • 0

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MAM 16 lat chcem zacząć ćwiczyć....
ok teraz dietka.pamietaj trenujesz sport druzynowe a te wyciagaja duzo energii dlatego twoja dietka powinna byc wysokoweglowodanowa.teraz napisze taka przykladowa dietke dla chlopaka trenujacego w sporty druzynowe.oczywiscie ty znasz swoj organizm najwiecej i mozesz dowolnie zmieniac ilosci produktow jak i rodzaje.Powninienes jesc okolo 4posilkow dziennie.Uzywaj zamiast zwyklego oleju oliwy z oliwek(nr.1) i oleju slonecznikowego(nr.2)
IPosilek:pieczywo razowe;twarog;konfitura z czarnej pozeczki;kakao i jednego bananka.
IIPosilek:I tu jest problem bo to jest posilek w szkole.Ja bralem woreczek ryzu i jogurcik owocowy i mieszalem w wiekszym kubeczq(pycha).
IIIPosilek:jakas rybka(np.filet z dorsza);pieczone ziemniaczki;salatka+oliwa z oliwek;jakis owocek
IVPosilek:kasza gryczana;piers kurczaka;i jakas salatka do tego
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: MAM 16 lat chcem zacząć ćwiczyć....
spoX dieta..hehe
4posilki tylko?
nie widze tu kolcaji?
niedaje siem produktow smazonych na noc !!!
na noc powinny byc lekkie potrway białkowe !!
zolodaek musi odpoczywac oraganizm tak samo !!
Pozdro :?
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MAM 16 lat chcem zacząć ćwiczyć....
BLUE_ARMY o co chodzi tobie ze smazonymi produktami na kolacje????mozesz mi pokazac gdzie????pokaz mi cos co bedzie mu w zoladku siedzialo po calym ciezkim dniu!!a napisalem ze nie znam go a przeciez nie mozna sie za bardzo opychac bo na treningu nic z siebie nie da.ta dieta jest naprawde dora bo z niej kozystalem i w nocy nie czulem zeby bylo cos zle.
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: MAM 16 lat chcem zacząć ćwiczyć....
4posilek chyba ze jesz piers z kurczaka surowa to powodzenia...
nie napsiales ktory posilek jest przed a ktory po treningowy
moze ta dieta tobie pomgala,,on moze miec inne wymagania do okresolnych produktów
UWZGLEDNIJ TO !!! :D POZDRO ADRIAN88
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MAM 16 lat chcem zacząć ćwiczyć....
piers moze byc gotowana,duszona itp.ale czy nie napisalem ze go nie znam??nigdy nie ulozysz idealnej diety dla kogos kogo nawet nie widziales i napisalem ze on siebie samego zna najlepiej.ja podalem wskazowki a on albo z nich skorzysta lub nie.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024