Skocz do zawartości


Zdjęcie

superzestaw na mase


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

Grzechu1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:muzyka, sport

Napisano Ponad rok temu

superzestaw na mase
Witam!
Kto wie to wie a kto nie to nie :-) ze zawsze pisalem posty, ze mam kiepska sytuacje i ze nie moge za duzo wydawac na suplementy. jednak teraz otwiera sie przede mna szansa wyjazdu do pracy w niemczech na dluzej i okazja zarobienia pieniedzy :mrgreen: . W zwiazku z tym nie przebierajac w srodkach :mrgreen: chcialbym aby ktos skonstruowal mi taki naprawde wypas zestaw do zbudowania solidnej masy i podal +/- koszt takiego zestawu. Wiem wiem dietka to podstawa.

Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi
  • 0
-=powoli do przodu=-
--==PoZDrO==--

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: superzestaw na mase
zalezy ile bedziesz mial, mozna budowac porzadna mase na kreatynie branej ciągle, a to sa naprawde niewielkie koszta....
  • 0
Pozdrawiam Strong

ozik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: superzestaw na mase
mozna na kreatynie robic mase?? nawet nie wiedzialem mogl bys to dokladnie opisac jak brac przez ile?? cos wiecej poprostu bo mnie to zaciekawilo
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: superzestaw na mase
przez kilka lat po 0,03g na 1 kg masy ciała, po wczesniejszym wysyceniu(przyjeciu 100g kreatyny)
  • 0
Pozdrawiam Strong

ozik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: superzestaw na mase
moze troszke jasniej ;) czyli wiem tyl ze mam brac 2,5 grama ale kiedy po treningu przed rano na czczo?? i co to jest to wysycenie?? dzieki, pozdro
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: superzestaw na mase
w dni trenigowe przed trenigiem, a w dni nietrenigowe na czczo
wysycenie jest to przyjecie 100g kreatyny, czyli np: 1-5 dnia bierzesz po 20g kreatyny na dzien(w 4 dawkach np rano, w ciagudnia, jeszczwe jedna w ciagu dnia, przed snem) po 5g), a po tych 5 dniach, mozesz brac przez kilka lat po 0,03g na 1 kg masy ciała
  • 0
Pozdrawiam Strong

Grzechu1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:muzyka, sport

Napisano Ponad rok temu

Re: superzestaw na mase
Strongbart hmmm... ale je nie mam jeszcze rocznego starzu na silowni a jak sie nie ma roku to niezalecacie brac krety. Zreszta na poczatku wolalbym gainerka + jakies polepszacze do tego bo mam mala niedowage. ok 190cm wzrostu i 68kg wagi. A jak bralem juz kiedys krete to teraz czy pozniej efekty bede mial gorsze?
  • 0
-=powoli do przodu=-
--==PoZDrO==--

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: superzestaw na mase
aaa to sory nie zauwazylem nigdzie Twojego stazu :)
W takim wypadku oczywiscie bierz gainera /mass xxl, albo gainer mct/ do tego dieta z naprawde duuuuzą iloscia weglowodanow(w chwili gdy zauwazysz zatluszczenie, zredukuj weglowodany)
  • 0
Pozdrawiam Strong

1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: superzestaw na mase
Ja chcesz cos dobrego to w twoim przypadku tak:
5kg gainera
bcaa
hydrolizat aminokwasow
izolat albo koncentrat bialkowy

Jakbym mial duzo funduszy to takiz estaw bym kupil na amse...
  • 0

Grzechu1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:muzyka, sport

Napisano Ponad rok temu

Re: superzestaw na mase
1988 ja myslalem o mass xxl + serwatka Oxy-Gen'a ... cholera juz nie wiem jak myslalem - zapomnialem. Powiem tak: potrzebne mi jest cos super ekstra na pierwszy cykl bo w drugim bym troche zwolnil, no chyba ze bym oszalal i wydal znowu duzo pieniedzy :) Potrzebuje czegos co da mi niezlego kopa w pierwszym cyklu, drugi nie musi byc taki ekstra byle by tylko masa rosla :mrgreen: Wiec czekam na konkretne zestawy, fajno by bylo jakby ktos znal jeszcze ich cene ale niekoniecznie :-)
  • 0
-=powoli do przodu=-
--==PoZDrO==--

1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: superzestaw na mase
Ja do tych produktow nie podawalem cen, bo w zaleznosci od producenta rozne sa...ta serwatka oxy-gen malo sprawdzona jest.|Nie wypowidam sie na jej temat. to mozesz kupic mass xxl 4,8kg i bialko jakies inne.Koncentrat lub izolat w zaleznosci ile bedziesz chcial wydac to takiej firmy kupisz...ale ja bym dodal jeszcze bcaa...
  • 0

Grzechu1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:muzyka, sport

Napisano Ponad rok temu

Re: superzestaw na mase
serwatke dosalbym do zestawu bo jest jej duzo i jest tania ale nie wiem nic o jej efektywnosci, tak sie tylko chcialem dowiedziec czy to dobry pomysl. BCAA jasne :-) skoro pomaga to czemu nie :-). Mam takie pytanko czy HMB pomaga w budowaniu masy? zapobiega ono rozpadowi bialek i niektorzy producenci pisza ze pomaga w budowaniu masy ale opinie z jakimi sie spotykam sa rozne rozniste. Wiec juz sam nie wiem jak to jest.
  • 0
-=powoli do przodu=-
--==PoZDrO==--

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: superzestaw na mase
HMB Ci nie pomoze
Ta serwatka to (o ile sie nie myle) odpadki
  • 0
Pozdrawiam Strong

Grzechu1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:muzyka, sport

Napisano Ponad rok temu

Re: superzestaw na mase
Powiedzmy ze zmontowalem cos takiego:

TREC MASS XXL 4800g
OLIMP Olej MCT 400 ml
OLIMP ZMA 60kap.
NUTREND Amino Bcaa High Efect 1000ml
TREC HMB w płynie 120ml

czego tu brakuje lub czego jest za duzo?
juz wiem od Stronga ze HMB odpada....ale dlaczego? Wielu producentow podaje ze to swietny srodek na budowe masy, moj kolega kiedys bral HMB w kaps i tez mi zachwala ze to takie dobre jest. Taki zestaw wyszedl mi 382zl.
Czekam na jakies poprawki co do niego lub inne zestawy w tej cenie (jesli przesylka bedzie za free to mozna nawet do 400zl). Aha podkreslam ze jeszcze mnie nie stac na taki zestaw ani nawet na slabszy ale mozliwe ze od stycznia czy lutego bede pracowal w niemczech wiec jak sie uda to troche grosza wpadnie.
Czekam na odpowiedzi.
  • 0
-=powoli do przodu=-
--==PoZDrO==--

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: superzestaw na mase
zestaw moze byc, ale uwzglednij moje wczesniejsze uwagi ;)

HMB ma za zadanie syntetyzować cholesterol, który jest wbudowywany w błony biologiczne. Poprostu stabilizuje je, zmniejsza mozliwosc wystapienia stanu zapalnego, lub hydrolizy miofybryli.
Jest to przydatny srodek ale działa na nnej zasadzie niz mowia producenci, i oczywiscie jest drogi, wybór nalezy do Ciebie :)
  • 0
Pozdrawiam Strong

Grzechu1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:muzyka, sport

Napisano Ponad rok temu

Re: superzestaw na mase
Dzieki Strong...heh...nie trzeba bylo az tak dokladnie "hydroliza miofybryli" a to co w cudzyslowiu to juz zupelnie niekonieczne bylo :P. Wiec zestaw jest ok. A dodalbys cos zamiast HMB? zeby cycki rosly (i nie tylko) :P
  • 0
-=powoli do przodu=-
--==PoZDrO==--



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024